Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Canada (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ANGELA T, Da e aratos asa Quebec-ul dar te bate un crivat acolo iarna de te ia pe sus, stiu, ca sotul mi acolo de ceva vreme. Si-i si mai lunga, iarna, ca parca nu era de ajuns cat ii aici in Ottawa [bang]. O sa-mi lipseasca tare si asa mai slempatuta cum era, Ottawa. Simona si bebe Letitia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, eu de fapt am venit sa va intreb ceva, dar am citit ce-ati scris voi si-apoi am plecat [bang]. Asa ca revin: am sunat la toate gradinitele din Hull-Quebec. Peste tot liste de asteptare de 2-5 ani[bang]! Cum se poate? Voi ce ati facut? Sunt tare necajita! [q] Numai bine. anto
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emily mergi in orice complex ,la bijuterie,si acolo se fac gaurele pentru urechiuse.Platesti cam 10 lei si iti dau cercei medicinali ce trebuie sa ii poarte o luna de zile sau...mai mult.Toata treaba dureaza cam 15 minute.Eu i-am facut minunei mele cind avea 4 luni.Sanatate si multi banii. Sa fiti iubiti ! Mamica Daniela si Minunea ei, Dania (Melitza) Vezi pozele noastre aici : http://community.webshots.com/user/dandanescu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, si fetita ta a patit ceva cu urechile? Ca pediatrul m-a sfatuit sa nu-i fac gauri ca se trage de urechi si se infecteaza. Vroiam sa va intreb pe cele cu copii mai mari, cum au invatat sa mearga? Ati folosit premergator? sau bouncer, exersaucer, etc? Catalina si Laura (12 ian 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Catalina, al meu n-a folosit nimic, cand i-a venit lui vremea s-a ridicat in picioare si a inceput sa mearga. La inceput sprijinit de mobilea, cu noi de mana, pe urma un pas doi, si pana la urma si-a dat drumul. Dupa parerea mea, mersul nu-i ca limbile straine, adica nu se invata intr-un anume fel, 'vine' din instinct la varsta potrivita fiecarui copil. Corina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...