Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

SALAJ ( 16 )


Recommended Posts

cafengiste la apel!!!!!!!! beeeeeeeeeeeeiiiiiiiii , io fac aici monologul blondei? pai se poate? pa unde umblatzi ? hai ca 2-3 avetzi scuza da restu? ia datzi fuga la butoane. no, fug sa mai cetesc cate ceva. va tzuc in sir indian pe tate si mai vin............. PS tzucatzi[pup][pup][pup] apasat copilasii vostri din partea mea. Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 302
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetelor! Bianca, bine ai (re)venit! Adaug la lista ta, inca un punct: Otilia se cunoaste si cu Paula. Am fost azi la gradina zoologica din Tg Mures, Andrei s-a distrat de minune si si-a facut poze cu toate animalele. Miine daca va fi vreme frumoasa, mergem in wikend (asa zic Tg. Muresenii) un parc de distractii cu strand. La Praid cred ca mergem abia luni dimineata, ca om avea destula vreme si sa ne saram! Pupici la toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BIANCA , BINE AI REVENIT !!!! HABAR NU AI CE MULT TI-AM SIMTIT LIPSA !!! Nu-i bai ca ai platit netul la alta firma , baiul e cum au luat aia banii daca nu erai in baza lor de date ??? Eu zic sa-i dai in judecata !!! Noi am fost ieri la nunta . Ce pot sa va spun e faptul ca ma facut sauna gratis ... Distractia a fost pe cinste , doar eram noi intre noi . A fost o nunta micutza , cu vreo 70-80 persoabna dintre care majoritatea ne cunosteam . Am dansat pana am facut basici in talpi . Se pare ca azi dupa-masa vom merge la pranzul miresei pe Sarmas , cu copiii . Andreea a fost cu noi la nunta si s-a simtit foarte bine . Mancarea a fostt minunatat . Nunta a fost la restaurantul Alba ca zapada si am avut noroc sa stam pe terasa . Am sa va pun si poze , numai ca aparatul l-a luat cumnatul meu pentru 1 saptamana , a plecat la hajdu ... in concediu .... Paula ne-a dat desteptarea la ora 8 dimi , cand de abuia ne-am culcat la 2 azinoapte , de la nunta am venit pe la ora 1 ... Va doresc o duminica placuta tuturor !!! P.S. Eram pe pagina 2 , ca sa nu ne certe Bianca ca nu suntem in top , ia treceti la raport ... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare!salutare! adriana, la noi in bloc sunt 3 firme care distribuie net.una din ele are agenti care incaseaza pe teren.ei bateau la usa , eu dadeam banii ( nu am primit chitantza nici bon).mi s-a aprins beculetzul cand i-am sunat sa vina sa vada care-i baiu .m-au tot amanat , asa ca eu am apelat la alta firma.si surpriza eu eram abonata acestei firme , dar apaream restanta la plata .asa ca am platit si la ei si acum am net.da stai linistita ca nu ma las , merg luni la " excroci" si-i trag de maneca .asta-i jaf la drumu mare.no , da ce sa-i faci ca se vede ca-s blonda si io dau banii asa fara nicio chitantza. va tzuc si mai vin..... Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[majoreta][majoreta]suntem in top[majoreta][majoreta][majoreta]! paula am reusit sa vaz pozele.faina nunta ai avut.mai , da o felie de tort nu ai si pt mine? ca io-s o pofticioasa[pofta][pofta]. no, gajici da unde suntetzi pe calduroiu asta?va scaldati?va astept cu povesti mai pe racoare. va tzuc apasat. PS bag sama ca ioana , iar a comis-o si e in vizita la soacra[;)]! Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu toata nunta ma dansat , asa ca azi am tras pe dreapta cat am putut de mult . Ma duc sa fac dushuletz si o taiem pe sarmas ... Daca reusesc intru sa dau raportul , sa vad cand ajung nemusagurile din germania la noi . [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...