Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

SALAJ ( 16 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 302
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna dimineata, ma scuzati ca intru asa pe la voi dar vreau sa trag de urechi pe cineva[;)] [flo] cuscra(Bianca) vad ca esti bolnava,sanatate multa si mai hai si pe la noi. fetele o cafea va rog si scuze da deranj [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/daniela_chelcea/album?.dir=/d381"][foto] Poze cu [copil] Lucas[/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/daniela_chelcea/album?.dir=/6f9a&.src=ph"]poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cafengiste la apel!!!!!!!![cafea][cafea][cafea] buna dimineatza! io azi sunt OK.nu mai am febra , da nu pot manca.asta nu-i bai , ca uite asa mai dau din kg jos.( vb lui colegu - o sa arat ca umbra lui Mircea la Cozia).is cu [indecent].mai, la mine-n bloc tatzi is dusi.de la 7 e un circ de nedescris: o vecina bate snitzele, alta face prajituri si-s bate albusurile cu telu, un vecin isi bate covoarele.no si cum is limba lunga m-am "legat" de "batator".asta e.mai, io nu comentez cand isi modifica in casa ( si au spart nu gluma - de o luna tot bocanesc 3 fam)da cand vad ca-s nesimtzitzi ma ia cu draci. uffffffffff, ce m-am usurat. feciorii mari au plecat la shhopingareala la cj, ca de mergem la mare si le trebuie nustiu ce gentzi si slipuri si magarii. adriana la cine mergi la nunta?e nunta de zi? ioana treci la raport ca iar stam pe pag a treia. cuscra viu acuma.......... va tzuc si mai vin....... Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor! Haideti sa va povestesc cum a fost in concediu. Cazarea am nimerit-o pe gustul meu, am inchiriat un apartament cu 3 camere chiar langa faleza in Constanta unde am facut deseori luuuungi plimbari pe care le-am savurat in aceeasi masura si eu si Alexia. Una din probleme a fost insa lipsa poftei de mancare la Alexia, pfuai, am crezut ca inebunesc. Asta si din cauza ca de desteapta ce sunt, am dus cu mine aproape orice numai mancare nu. Si nu am gasit cerealele ei preferate (Milupa) ca de borcanasele de la Nestle, ce sa zic, nici atat. Tot ce ii place ei, pauza, nu se gasea, imi venea sa ma zgariu pe fata, chiar am vrut sa-i telefonez mamei sa-mi trimita prin posta dar mi-am zis ca va rade de mine si am tot sperat zi de zi ca voi gasi la urmatorul magazin/farmacie. Eeee, asta e, a trecut, altadata voi tine minte(sper). Plaja am facut si nu prea, mi se parea ingrozitor de cald si cand nu era cald sufla vantul de te zbarleai. Alexiei i-a placut in apa la nebunie, daaar, atat in apa cat si pe nisip nu vroia decat incaltata, daca o lasam in piciorele goale urla de ziceai ca o taie cineva, uite asa ne-am distrus bunatate de incaltari. Aproape in fiecare zi mergeam in Mamaia unde ne imbuibam de mancaruri nesanatoase la greu [:D] iar Alexia nu se mai satura de mers cu trenuletul. A fost frumos dar multa agitatie si am ramas cu impresia ca majoritatea cand merg la mare lasa acasa orice bruma de buna crestere, bleah. Cand vedeam in jurul meu numai fete plictisite mancand si scuipand in scarba cojile de seminte pe unde apucau, mi se facea lehamite. Nu are rost sa amintesc de restul, imbranceli, limbaj super vulgar, etc. Apoi ne-am dus in Poiana Brasov unde a fost super. Preturile super piperate, nu va spun cat a fost cazarea dar nu-mi venea sa cred ca un pachet de servetele umede cu levantica poate costa nici mai mult nici mai putin de 175.000 lei vechi.Daar, a fost suuuper, mi-a placut la nebunie, Alexia atata a alergat prin iarba si padure de mi-era frica sa nu i se faca rau. De ceva vreme vreau sa mergem la Felix, probabil la urmatorul sf. de saptamana vom merge, saptamana aceasta e ziua de nastere a mamei mele, si vreau sa-mi pot petrece ziua cu ea. Cam atat.Putinele poze care le-am facut, le-am pus [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/for2nity/album?.dir=a9c3re2&.src=ph"]aici[/url] Va pup si mai vorbim, sa fiti cuminti. [url="http://photos.yahoo.com/for2nity"]eu si printesa mea Alexia Cristina (6.11.2004)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...