Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA, poftiti la o barfa!!! (19)


Recommended Posts

primul meu CC a fost de la Capital One, secured - am depus 100 si-am capatat credit 200, aprobat la vreo 3 luni dupa ce-am "aterizat"; am pus (destul de regulat) cheltuieli mici, ca nici nu-mi permiteam sa arunc cu banii in stinga si-n dreapta... deci sa zic la vreo 50 pe luna si plateam pe internet, cu okiul pe butelie continuu. deci cardul asta l-am capatat prin martie, iar prin noiembrie au inceput sa curga oferte (bunicele) cu care ocazie am acceptat alte 3 (la chase, american express-blue si bank of america) - pentru ca aveau taxa anuala zero, APR micut si plafon de credit civilizat. dupa scurta vreme am inchis contul primei carti de credit (cea secured) pt ca m-am lacomit tot de la ei la cea platinum (si rau am facut, da-n fine)- si ma opresc aici cu detaliile, ca am impresia ca s-a mai discutat cum e cu "construirea" unui bun credit history si alte treburi de natura asta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Veve Dadada,te ignor![}:)] [pup][flo] Imi amintesc ca ma gandisem la un raspuns pentru tine,da' nu-mi mai amintesc de ce n-am reusit sa-l si scriu [alcool]
stiam io! sticla aia e de vina [alcool] [pup] acuma despre avocata, mai eu cred ca ar trebui s-o tragi nitel de guler, am asa o senzatie ca ea ti-a incurcat itele si acum tace chitic. nu stiu sigur, eu in locul tau macar i-as cere niste explicatii.de unde stau eu si-mi dau cu parerea, pare sa se fi debarasat cumva de dosarul tau si sa-l fi plasat celuilalt avocat, fara sa va fi anuntat si pe voi. mi-e ciuda ca ati avut asa ghinion, pentru ca intr-adevar odata incurcate itele, cu greu le mai descurci. mai ales ca daca te uiti atent la aia de-i angajeaza la ins, parca-s toti pe puncte.hai ca m-am inervat[alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

VV, superbe poze si superbe personaje! Croko mi se pare mie sau va avea ochi albastri? Tare scump e! Fetelor&Mircea, eu va pup dulce si-o sa-mi fie taaaare dor de voi! Duminica plec acasa si nu cred c-o sa mai am timp pana atunci sa va mai scriu. In Ro am net, deci de tot nu scapati :)) Sa ne revedem cu bine! [pup] http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Ina Stan Asa ca acu ar trebui sa punem mana de la mana, si sa scriem o carte pentru noii-veniti. Ca zau, nimeni nu merita sa se chinuie! Ce ziceti fetelor? Ca experienta, vad ca e![pup]
Ina, pai eu astept voluntari care sa faca treaba aceasta. Am inceput o pagina de web cu asa ceva (http://www.nistor.net/usa/). Deci daca ai vreo idee sau crezi ca ceva trebuie schimbat te rog da-mi de stire. Sau daca mai este cineva dornic va rog...hai sa ii ajutam pe cei care vor veni. Scuze pentru cei mai vechi care deja stiu despre pagina respectiva. -- mn
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by iubibubi Duminica plec acasa si nu cred c-o sa mai am timp pana atunci sa va mai scriu.
dcii n doo zee intlnes ti fandacii si corpinii miortci, drga bbi? shee propuee s ti intrci la noo cu bini si sa nu ne uiti ca tare te mai iumbim :)) t ppa, aa [pup] Authority Zero
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...