Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din USA, poftiti la o barfa!!! (19)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna dupa masa lume [:)] anamaria, brava, imi pare bine ca ai vesti bune, iti tin pumnii in continuare.[pup] oaa_b, fii barbata, zoe![pup] cornelia, ce post( specific) cauta prietenul tau? i-am spus lui sorin, o sa intrebe la el la co.si lanseaza intrebari si pe la altii.nu se stie niciodata..[pup] eu am decis ca nu mai incerc sa scap de jury duty, tre sa fie o experienta interesanta. mi s-a facut pielea de gaina la vestea accidentului din tara. iar azi-dimineata sotamiu(oana [:)]) mi-a spus ca fetita de 15 ani a unui coleg a avut accident de masina in w/e si e paralizata de la mijloc in jos [:(] pe o nota mai vesela, la multi ani tuturor copiilor nostri, se fie sanatosi iar noi sa ne bucuram din lin de ei[flo] ma duc s-o sun si eu pe maica-mea, azi sunt 30 de ani de cand a plecat din tara si am ramas singura pe peronul garii de nord cu ochii dupa trenul ce o ducea in austria. desi cu mari sacrificii, a fost cel mai frumos cadou pe care mi l-a facut de ziua copilului.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eh, m-am intors de la HSG, multumaxim de imbarbatari[pup], doare si nu prea cre' ca mai mult m-am rasfatat. Apropos de juryduty, nashu' nostru a fost la o chestie din asta (nu mai tin minte subiectul[batcap]) si lui i se pare o experienta interesanta. La Multi Ani tuturor copilasilor. Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...