Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA, poftiti la o barfa!!! (19)


Recommended Posts

Multi ani fericiti, Gabriela[bis]. Succes deplin tuturor care asteapta Loteria! Acu 2 ani eu eram inca fara griji si fara sperante! Ciudat, nu? Acu am parte din plin de-amandoua! Vorbeam de un curs de Tehnician Farmacist, desi vad ca nu-s prea multe job-uri in domeniu.Poate imi dati un impuls, ca tare nehotarata sunt!Fac munca de[detectiv] pe Internet(cautand scoli si cursuri...)cu mare constiinciozitate, de m-ar plati...Va pup si fug, ca azi am tinut telefonul blocat toata ziua( am dial-up).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
adivio, da' poftiti, ca usha ne e larg deschisa! [disco] bine-ai venit printre noi! o sa vezi ce fete adevarate sunt pe-aici, numai sa apara, ca au cam chiulit, lately [:D] ____________________________________________ oriunde ati fi, fiti uniti, dragi romani... http://community.webshots.com/user/atomskin-date
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Ina Stan
Multi ani fericiti, Gabriela[bis]. Succes deplin tuturor care asteapta Loteria! Acu 2 ani eu eram inca fara griji si fara sperante! Ciudat, nu? Acu am parte din plin de-amandoua! Vorbeam de un curs de Tehnician Farmacist, desi vad ca nu-s prea multe job-uri in domeniu.Poate imi dati un impuls, ca tare nehotarata sunt!Fac munca de[detectiv] pe Internet(cautand scoli si cursuri...)cu mare constiinciozitate, de m-ar plati...Va pup si fug, ca azi am tinut telefonul blocat toata ziua( am dial-up).
Incearca tehnician de ultrasound ca se cauta si sint platiti bine. Scoala nu dureaza mult, nu e f scumpa si nu se cere pregatire preliminara dar daca ai poti echivala ceva-ceva, succes, Andrada PS Bine ai venit adivio![flo] L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante Iubirea misca soarele si celelate stele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata! fetele, as vrea sa ma luminez si eu cu doua chestii... prima ar fi :care e suma minima pe care o depui ptr planul 401K astfet incat firma sa o dubleze? iar a doua: dupa ce iesi la pensie in US ,nu mai ai asigurare medicala? daca nu, ce solutii exista sa fii totusi acoperit cumva ca atunci as zice eu e perioada critica a organismului... pup la voi Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura O, Eu stiu ca fiecare 401K difera de la companie la companie iar dublatul tine si de citi ani lucrezi la ei. Se cheama "being vested". Asta inseamna ca trebuie sa lucrezi o anumita perioada la ei ca sa iti poti pastra contributiile pe care le fac ei pentru tine. Daca pleci de la ei inainte de perioada necesara nu poti lua cu tine decit ce ai contribuit tu. Laura Takacs stie mai multe decit mine. Dupa ce iesi la pensie (depinzind de virsta, cred ca 62 si venit) te poti califica pentru Medicare si Medicaid. Da o fuga pe site-ul de la Social Security si iti explica mai bine. Plus ca si compania la care lucrezi iti poate extinde pentru o suma mica pe luna beneficiile pentru o perioada de timp. Anamaria mama la Nick (6)& Alex (3) [url]http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/Alex3.jpg[/url] [url]http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/Nick3.jpg[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...