Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de ian-feb 2004 (16)


Recommended Posts

am uitat de Ilinca ! La multi ani ! Emmily, sa stii ca nu mi se pare putin, Carina manca seara l a9 si pana dimineatza la 9 nu manca nici o masa, doarme fff bine, si mi-a zis pediatra sa nu o trezesc, mi-am facut si eu griji cu greutatea, dar mi-a zis , ca, avand in vedere cu cat s- anascut, si mai ales isi urmeaza curba de crestere constant , e f bine! si m-am decis sa o ascult si gata! DAca nu ar fi satula s-ar trezi si ar plange asha ca eu zic sa nu-ti faci prb , fiecare copil are ritmul lui si gata! Important este sa cerasca in fiecare saptamana, deja trebuie s acreasca si calitativ copiii, nu numai cantitativ!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[flo][flo] La multi ani, Ilinca! sa cresti mare, sanatoasa si frumoasa!
Ioana, si lui Matei i-a curs un pic un ochi. l-am sters cu ser fiziologic de la coada ochiului spre nas, si am masat usor circular in coltul ochiului de la radacina nasului - am explicat de m-am rupt - sper ca m-am facut inteleasa totusi. masajul asta e bun in cazul in care e canalul lacrimal infundat. s-a rezolvat. Emily, si Matei pare ca maninca putin, dar daca ia bine in greutate nu cred ca e cazul sa ne ingrijoram. cred ca daca i-ar fi foame ar plinge. Anca si bebitza Matei (data nasterii - 1 ianuarie 2004) http://community.webshots.com/user/ancutza124
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] Ilinca [s] Multumim de urari! Ioana, am patit-o si eu cu teava saptamana trecuta. In bucatarie, unde e scurgerea pentru masina de spalat, cand dadea drumul la apa vecinul de deasuprea, imi curgea tot in bucatarie. [bang] S-a repaerat intre timp. Noi am dormit toata ziua, am fost afara si acum Amos doarme din nou. Ma duc sa fac o crema de zahar ars.[pofta] Va pupam Saphir si [copil] Amos Daniel (26.02.04) http://community.webshots.com/user/ClimAmos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis][bis][bis][bis][bis] La multi ani inca o data tuturor sarbatoritilor zilei![cheers] Astazi am fost tare ocupati pt. ca ne-am cam facut veacul pe afara. Ne-am plimbat cu Buni(mama mea) prin Politehnica si am intalnit doua doamne tare dragute, pensionare, cu care ne-am imprietenit. Mi-a facut mare placere sa le cunosc pt. ca sunt deosebite, dar si pt. ca una dintre dansele (fosta profesoara de lb. romana) a avut grija de doi gemeni vreme de 2 ani. In perspectiva intoarcerii la servici si eu voi avea nevoie de cineva pt. Rares si uite asa am cunoscut o potentiala bona[hop]. Vom vedea ce va fi. Oricum o sa ne mai intalnim prin parc. Azi Rares a dat recital de joaca cu jucariile pe care le are. Nici nu-mi venea sa cred cate poate face[:)]. Noroc cu mama mea care sta toata ziua de vorba cu el si il stimuleaza sa se joace. Dupa ce va pleca va tr. sa-mi iau si eu in serios rolul de partener de joaca[hagi]. A inceput sa se si rostogoleasca de pe spate pe burtica, dar nu reuseste sa-si scoata manuta de sub el. Este insa perseverent[pk]. De acum imi va fi interzis sa-l mai las nesupravegheat pe canapeaua din sufragerie. Pot avea surpriza sa-l gasesc pe jos[xx(]. [pup][pup][pup] Adriana - mamica lui bb Rares (13feb.2004) http://community.webshots.com/user/ad_risnov
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fabi daca bb al tau nu mananca 12 ore cum ai spus de la 9 seara la 9 dimineata, cum te descurci cu sanii???nu te dor de atata laptic??? M-am mai linistit cind vad ca si alti bb-i nu mananca o groaza de ore. Va pup pe toate![flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...