Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

O durere in partea stanga jos!


Recommended Posts

Sunt in perioada de ovulatie, la inceputul peroadei, adica in primele zile ale perioadei fertile, am avut contact sexual. Acum de cateva zile am un fel de intepaturi in partea stanga jos si ff putin in dreapta, dar curios este faptul ca se simt mai tare atunci cand sunt in miscare. Nu am mai simtit pana acum asa ceva. Precizez faptul ca am terminat de luat anticonceptionale Regividon de luna trecuta. Stiu ca pilulele blocheaza activitatea ovarelor, sa fie oare faptul ca si-au reinceput activitatea? Pana merg la medic va rog dati-va cu parerea, ca sa ma mai linistesc un pic! Cel mai mare pacat este acela de a nu zambi, macar odata, in fiecare zi de viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Claudett nu ma sperii pt. ca asta imi si doresc[bibe] numai ca abia am inceput perioada fara pastile. Iar cu musafirii nu stiu caci abia sunt in perioada fertila, o sa stiu peste vreo saptamana jum. Dar tu ce crezi o fi cu ochi? Stii tu ceva, de mai intrebat de musafiri. Cel mai mare pacat este acela de a nu zambi, macar odata, in fiecare zi de viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Habar nu am de la ce ar putea fi durerea respectiva, insa ce pot sa iti spun e ca pe tot parcursul sarcinii am simtit-o. Can d l-am intrebat pe medicul meu era pus pe glume si mi-a spus ca : "Pe toti ne doare uneori in stanga jos!", asa ca a douya oara nu am mai intrebat; am presupus ca nu e nimic grav, deoarece medicul ala nu e inconstient si mi-ar fi spus daca e o problema. Probabil nu te ajuta cu mai nimic mesajul meu...dar daca tot m-a durut si pe mine... Kiftelutza Kinder & Ardeiu'
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...