Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac: ce am mancat azi? (9)


Recommended Posts

Madalina, mergi inapoi pe paginile subiectului nostru, undeva pe la inceput fetele au facut schimb de "descoperiri" de inghetata care se potriveste regimului, parca pe la Carrefour se gasea, dar nu sunt sigura, ca inca n-am ajuns la capitolul inghetata in ce priveste poftele:) Ai rabdare si citeste incet, fie in Montignac 8, fie aici, in 9, la inceputuri..Nu mai stiu exact dar stiu Sigur ca ai sa gasesti. pa pa Andrada34
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor..vreau sa intreb si eu ceva.Am vazut ca au aparut in piata dovleceii.Mie imi placeau tare mult inainte.Insa ii faceam pane si cu usturoi.Adeca:curatati de coaja,dati prin ou si prajiti in ulei.apoi puneam peste ei mujdei de usturoi.Acum nu stiu cum saa-i mananc.Mie imi plac tare mult. Ce vreau sa va rog...cum sa fac dovleceii ....in spiritul Monty???? KORINNA [zana] mamika x 2 http://community.webshots.com/user/korinnay
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dovleceii asa cum zici tu Korinna sunt OK, sunt Monty.... daca folosesti ulei de masline sau de floarea soarelui - cele pe care Monty le recomanda la prajit... nici o problema. Multzumesc pentru incurajari, voi incerca sa mai gasesc im mine ceva vointa... oricum ieri nu am mai mancat asa mult si parca nici nu imi mai e asa foame. Azi dimi am baut o cafea slaba cu lapte si deocamdata nu mi-e foame, la pranz imi voi lua de la bufet o portzie de legume fierte sau o salata, seara am niste caracatitza fiarta la abur cu salata si o garnitura (probabil brocoli) si sos tzatziki. O zi buna va doresc, Caro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor! ora 6:30 doua cani de ceai fierbinte (din cauza gatului cu probleme..) si doua felii de paine cu unt[bang] ora 10:45 o jumatate piept de pui la gratar cu salata de varza[bis] ora 14:00 o cana de supa de vacuta ora 16:00 o ciocolatica miiiiiiicaaaaa (abatere maaaaare) ora 18:00 doua iaurturi activia si o bucata de piept de pui si atat Pe curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Korinna, la multi ani pentru Stefanel, sa-ti traiasca si sa fie sanatos!!! Fetelor, intru mai greu acum , sunt pe ultima suta de metri cu clasa a XII-a, muncesc de-mi ies ochii, asa ca nu prea mai am timp sa mananc[:p] Azi am mancat: -dimineatza o cafea cu 2 feliutze de cascaval -pranz un bol de ciorbitza de porc(am pescuit morcovul si l-am aruncat) -seara 2 pesti fripti in saramura si cred ca o sa mai mananc capsuni Ieri am mancat foarte Monty pana seara, cand am papat 3 sarmalutze in foi de vitza pe care tocmai le scosesem din cuptor [pofta]...deocamdata ma mantzin la 55 kg, dupa ce termina copiii astia cu bacul incep sa merg si la fitness pentru ca vreau neaparat sa ajung la 53!!!Iar stau pe aceeasi greutate de 2 saptamani:(( Pupici si multa vointza!!!! Missiday
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Korinna, La multi ani pentru Stefan si din partea noastra! V-am vazut in poze, sunteti niste dragutzi! Abaterea zilei de azi a fost acum vreo ora, un colt mic de graham negru...cu ce credeti? Cu pate de ficat! Foarte Monty...ce sa mai zic??? Fusesem cuminte azi si a trebuit s-o dau in bara acum, la sfarsitul zilei! Laura si bebitele: Bianca (5 ani si 1 luna) si Ramona (2 ani) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...