Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum vi se pare viata in Japonia? (11)


Recommended Posts

[hia] Iaka aparui shi io,ca de obicei pe fuga.Multzam tuturor celor ce m-au incurajat cum ca nu ar fi kiar asha nasoala frizura mea shi mai ales ca vazui ca nu mi-s singura ciopirtzita de japonici.[cool] Jojo,poi cind te "aranjeaza" socrella,io zik ori ca te umbeshte prea mult [:D] ori revenge [hippi] Acuma,curioaselor meretzi de ma videtzi pe paginutza personala cum ar fi trebuit sa fiu tunsa shi aranjata shi in prima poza din album,cum arat de fapt [bang] Aia din album ie singura poza mai reushita;kiar daca nu se vad floacele atirnind lateral sau la spate,tot nashpa ie.Shi sa nu va facetzi iluzii ca shuvitzele blonde ce se vad is facute de incapabilu' ala!Nope!!!Is din cele ramase din Ianuarie cind ma facui o doamna,acasa la Romanika. [pup] shi sper sa nu va hlizitzi prea tare,ca se ia [;)] Eddy & Antonia Naomi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[ups] Tot io !Uitai sa va zik sa vizionatzi pozicile alea repejor,ca miine seara sau poimiine,trebe sa pun printzesa la locul ei in prim-plan,mai ales ca i-am facut pozici noi.[cool] [pup] Eddy & Antonia Naomi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne,Eddy,nici n-am stiut ca ai o fata atit de calda[pup]poza in care te-am vazut eu era una la mare si nu prea se intelegea. Cit despre coafura nu e chiar asa de rau zic eu,semeni cu un pui de coala mic,plapind si speriat.Esti o dulce.[il]Lasa ca e totusi suportabil,nu e asa cum descriai,e dragut chiar[;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne,Eddy,nici n-am stiut ca ai o fata atit de calda[pup]poza in care te-am vazut eu era una la mare si nu prea se intelegea. Cit despre coafura nu e chiar asa de rau zic eu,semeni cu un pui de coala mic,plapind si speriat.Esti o dulce.[il]Lasa ca e totusi suportabil,nu e asa cum descriai,e dragut chiar[;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma simt mult mai bine acum,am constatat ca nu sunt singura terorizata de gandaci,si eu care ma gandeam ca sunt deplasata. Sotul chiar ma ironizeaza ca ma port ca un copil. Na,c-am sa-i arat ca este ceva natural sa-ti fie frica de asemenea aratari! Eddy,iubita,te rog sa ma crezi - vorbesc cat de poate de sincer - ca arati foarte bine,dupa cum spunea si Jojo ai niste trasaturi foarte fine si frumoase,si tunsoarea nu mi se pare deloc rea,chiar te avantajeaza !! Iar Naomi este o scumpa ,este pentru prima oara cand o vad,ai o fetita dulce si frumoasa! Seamana cu mami[;)] Felicitari[pup] Sorina. "If you respect others,they will respect you!" http://community.webshots.com/user/sorina1982
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey fete acum doarme puiul meu ce^l marisor,si ma incumet si eu sa scriu olecuta,ca-i vai de mine,nu mai am voie sa stau pe net ,ea mi-a furat in totalitate calculatorul,mor[bang]dar asta este,mi-a bagat programe noi,le-a sters pe ale mele,trage filme 24 din 24 de ore,sta ca o nebunatica calare pe el,eu nu pot sa fac nimic...ma holbez si ma mir de ce-i poate pielicica,unde e Ninja?Cred ca se intelegeau perfect..este un pic aroganta ea are dreptate in totalitate.Eu sunt ca o musca..ma amuza ca sa eram si eu ..de mai tinerica fiind[:D]acum oul invata gaina,dar sa revin la oile noasre,dragutele mele ele au venit aici prin Italy ,au avut tranzit de o ora in Milano,a costat 960$biletul de persoana ,acum ce sa spun...si in Austria e la fel,dar ai doar o zi pe saptamana ,adica venit spre Osaka,eu nu ma incumet prin Moskova,mereu folosesc KLM. Danut dragutule ce este ala ODC?Fetita mea trage filme de acolo,sta de vb, cu aia de acolo,si-mi tine laptop-ul 24 de ore deschis sa traga filme si zice ca nu am kitturi,ma frate ce e asta?sau hoburi,ma sincer eu nu stiu,ea face ,ea drege ,ea vorbeste,ma cearta,ca de ...in timp si de mult ma pricepeam ,acum...rusine mie..am uitat. Marinica eu as opta pentru casa,mai am o mare rugaminte la tine,scuzele de rigoare,nu mai scrcrie cu rosu,da impresia ca vrei sa te certi si sincer ma dor ochii cand te urmaresc,poate sunt nepoliticoasa ,dar ai sa observi ca nimeni nu scrie asa .Scuze!Noi punem accent pe rosu doar la nume,Dan nu a vrut sa te ofenseze,plus de asta e baiat bun ai sa vezi,scurt si la obiect. Va pup pe toti ,daca am sa mai reusesc sa intru...minune mare. Alexa me-e dor de tine dar sincer nu mai am loc de fata mea sa mai scriu un mail sau sa fac ceva...eu gatesc doar si ma uit la filmele trase de ea ,maine vad TROYA,azi am vazun RUNDOWN.[:D] Angi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by angel_jp ce este ala ODC?
Angi ,oDC-ul e varianta putin mai evoluata a lu' DC++ ,an open source client for the Direct Connect protocol which allows you to share files over the internet without restrictions or limits. Dar ,vezi ca tot traficul e monitorizat si providerul tau de Internet aici in JP stie exact ce descarci tu ...samd .Cunosc persoane care au primit email de instiintare sa o lase mai incet .Si inca ceva ,un antivirus bun pe computerul tau sa nu te molipsesti cu cine stie ce 'viermisori'. Oricum pare ca fata ta stie excat ce are de facut . Life moves pretty fast. If you don't stop and look around once in awhile, you could miss it . //Dan.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...