Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din Suedia..noi nu birfim?


Recommended Posts

iaca am zis sa iau eu initiativa,ca bag seama e la moda pe acilea sa se stringa lumea in grupuletze[grup]!! Ma gindeam ca toate ,cu mic cu mare mai participam la tot felul de discutii despre emigrat,tara de adoptie,etc..si de ce sa plictisim tot forumul,cind putem sa ne vaitam intre noi?[:D][:D][:D].Cred ca ne-ar ajuta pe multe dintre noi sa mai schimbam o vorba,fie ea si pe limba suedeza[:D] ..sa mai ridem,sa plingem,sa discuta cit de secsi e Göran Persson[poc],cit ne iau astia impozite,mama lor de legionari[B)]..daca o sa fie soare maine..etc. Va combinati? Pupici reci de la reni![flo] Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Elena, hai ca incep eu ca inca nu dorm la ora asta.Dupa cum am mai zis, ieri de dimineata am fost plecati aproape de granita cu Norvegia si mi-a placut, ca ce am vazut seamana cu statiunile din Romania.Apoi dupa ce am ramas singura, era timp fain afara si am zis ca-i cazul sa mai si ies, ca m-am saturat si sa stau in casa asa ca m-am dus prin centru, unde era pustiu ca de obicei, magazinele toate inchise si dupa aia am fost in port.Am facut niste poze, am stat pe o banca si am admirat vapoarele si apoi m-am intors inapoi acasa cam peste 2 ore.Nu a fost rau, e si asta un inceput dar macar sa fie timp frumos ca altfel nu-mi place sa ies afara.Asa am sarbatorit eu Mors Dag!! Voi ce ati facut??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prezent! Buna initiativa, Elena [flo] Poate nu as fi intrat in vorba, dar daca e sa discutam de Göran Persson si mai ales de cat e el de sexy, musai ca de voie buna [:D] Idora, vezi ca si azi e vreme buna (si rosie - deci multa lume libera). Iesiti undeva la un lac (sunt cu sutele in regiunea voastra, de fapt cam peste tot)daca nu la un gratar la un picknick. O zi placuta va doresc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Idora, nu stiu cum locuiti voi (inafara ca aveti un bolovan mare in fata/spatele apartamentului [:D]), dar noi cand nu iesim nicaieri facem gratar pe balcon (cu un grill electric sa nu facem fum) si profitam de vremea buna de pe balcon. Poate pare trist, dar noi suntem bucurosi ca avem soare aproape toata ziua pe partea cu balconul. Serile bem un ceai sau un pahar de vin, tot pe balcon. N-ai tu leac de oboseala lui? [ispita] Pe de alta parte, trebuie si el inteles ca dupa munca [marinar], vrea [papica] si [nani]. Poate mai spre seara faceti o plimbare prin padure (ca musai sa aveti o padure in apropiere)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza fete dragi, uite ca am vazut initiativa si am zis ca sa ma alatur voua[:D].. eu sunt in mari ashteptari caci vineri acum pe 4 iunie ar trebui sa nasc si suntem cu sufletul la gura si eu si al meu. Deci burtica e mareeeeeeeeeeeee si dorintza mea sa imi vad puiutzu e la fel de mare. Apoi azi ca-i Pingst si ca suntem acasa amandoi intentionam sa lenevim caci apoi cand va veni bebelu ne asteapta nopti multe de nesomn(Elena, la tine cum a functionat första tiden cu pisicutza ta?) Asha ca distractie placuta la fete azi!Pupici! Gabitza cu bebe dennis din burtika
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adela bate si la noi soarele pe balcon destul de mult si avem si grill dar nu electric.Am facut acum 2-3 zile, peste pe sare (am pus folie de aluminiu peste gratar)si grill dar s-a facut un fum de nu puteai sa stai pe balcon.Balconul e foarte mic,nu stiu cum e al vostru si nici dupa peisajul din spate nu ma innebunesc[:D]Avem masuta suspendata si 2 scaune dar stam inghesuiti, suntem lungi amandoi[:D].Mai stau eu cateodata acolo dar stau cu spatele la peisajul de afara, ca nu pot sa aranjez altfel.Padure nu avem aproape si el nu e un fan al iesirii in natura din pacate, dar mi-am propus ca de acum incolo o sa ma plimb singura prin port, ca mi-a placut ieri si o sa mai merg si prin parc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabitaza, nastere usoara [flo] Deci stiti deja ca e baiat? Vad ca are si nume si nu oricare, daca va fi ca si Dennis din film o sa aveti de furca, asa ca bine faceti ca leneviti acum, pana mai puteti [:D] Idora, daca nu gresesc locuiesti in Uddevalla, am fost si eu de doua-trei ori in Uddevalla. Mie mi-a placut, am fost pe o terasa care era chiar la botul unui lac si la o pizzerie (Napoli, cred ca se numea) unde bucatarul era roman si cum eu eram in forma (aproape suedeza [:D]) si colegii ma puneau intotdeuna sa cant la chefuri, m-a auzit si am schimbat cateva vorbe. Cred ca era de prin Banat si nu mai stiu exact dar cred ca era si delägare. In apropiere de voi e Lysekil, un loc absolut minunat; eu sunt pur si simplu indragostita de Bohuslän si coasta de vest.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...