Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Suedia..noi nu birfim?


Recommended Posts

Apropo de marinata (cum se zice de fapt marinada sau marinata?) mie imi place da' nu cumpar gata facuta. Obisnuiesc sa pun vegeta, grillkrydda (de preferat Citrus), ulei si usturoi (le las peste noapte, daca stiu ca voi face gratar, altfel ajunge si o ora-doua - depinde de cat imi e de foame). Multumim Salmida de link-uri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineata! Ce program aveti azi de Ziua Drapelului (Ziua Nationala)? Iata ce a gasit "sambo"-ul meu in Romania Libera: http://www.romanialibera.ro/editie/index.php?url=articol&tabel=z05062004&idx=84 Daca reuseam sa ne intalnim, sarbatoream impreuna [:)] Nu-i nimic, ne putem intalni si la 1 Decembrie la un sanius si un glögg cald cu stafide si samburi de migdale.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] 'Neatza tuturor! [:I] ... Adela, yo iti stiu fläcäul ... pune-i poza aceea de la revelion, e mai recentä si aratä asa bine in bluza ceea [;)]... Am plecat sä vedem cum se särbätoreste ziua nationalä ! O zi insoritä!! [pup] Inima are ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste.(Blaise Pascal)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele din Suedia! Vin si io p-aici..daca ma vreti...sa barfim putin si sa facem gratarele[papica]Noi nu avem copilasi, inca, dar ne straduim [aerob]ca vreau si eu[gravi]..cand vine, vine bebeul..nu? am tras cu ochiul la ce ati scris aici..si imi pareti toate niste scumpele...poate ma primiti si pe mine in grupul vostru [dual] Eu o sa va mai scriu.heheheh! Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulumesc pentru primirea calda Adela! Nici nu stii cat m-ar bucura sa-mi fac prieteni aici, in Suedia.Sunt de aproximativ 2 ani pe aici si sincer...no kompis [:(]nu stiu daca m-am acomodat...sau daca am incercat macar...cert e...plictiseala e mare pe la mine. De unde de loc esti din Romania?Io sunt moldoveanca, de la Iasi hehehe si abia asteptam sa revenim acolo..acum prin [jamaica]iulie. Sa-mi spui ce faci tu aici, cum iti petreci timpul liber..sa-mi dai si mie niste idei ..ca io una ,sunt in pana... [jamaica][berica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt din Cluj (nascuta si crescuta pana la 14 ani in Petrosani) Ce fac aici in timpul liber? Nu prea multe. In timpul saptamanii ma iau cu de-ale casei iar la sfarsit de saptamana incercam sa iesim in natura, mai la o "fika" (destul de rar ce-i drept, mai des vara cand terasele sunt deschise) Depinde si de ce preocupari aveti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...