Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Suedia..noi nu birfim?


Recommended Posts

Pai eu prea multe preucupari nu am...nu muncesc si nu am bebei...plus..nici prieteni...deci viata mea se rezuma la Ikea si cateva iesiri in natura cu sotul...fata de viata in romania..cu multi prieteni si iesiri..de fapt cred ca asa e sa fii la casa ta, nu stiu sigur...sotul meu nu prea are prieteni nici el...e om de afaceri...a avut cativa dar l-au lamurit [blabla] Ce sa mai zic...[bang][bang][bang] toata ziua...[jamaica][jamaica][jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Bine ai venit Andreea[bis] Adela, unde e poza cu baiatul tau ca eu n-o gasesc[8)] Ce faceti azi de Ziua nationala fetelor??Se pare ca eu iar raman singura, ca el pleaca la lucru[bang] Andreea nici eu nu stau prea bine la capitolul distractie.Si aici e plictiseala mare[:(!]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Idora, ma bucur sa aud ca nu e numai la mine asa...ma uitam..afara e tare frumos...as vrea sa ies si nu as vrea... Da-ti si mie un tips...noi vrem sa ne cumparam un catelush...un rottwailer sau un doberman..stiti cumva de unde si cum?Stiti pe cineva ?ca ar fi tare fain ..as avea si eu companie pana vine un bebe..am incercat sa ne cumparam din romania dar m-a bagat soacra-mea in boale...ca nu se poate ...ca trebuie sa-l pun in carantina 6 luni si alte din astea...am zis sa cumparam unul aici dar nu stiu de unde ..si sotiorul meu e super ocupat toata ziua ..si acum e la birou[bang][bang]asa ca am spus sa fac eu surprise!! [jamaica][jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si aici e soare cu toate ca cam bate vantul dar nici eu nu prea stiu ce sa fac..sa ies sau sa nu ies...nu-i prea placut sa iesi singur mai ales ca-i si pustiu pe strazi.Eu deocamdata nu vad vreo miscare pe aici de Ziua Nationala!!Acum si eu[jamaica]si[alcool]...ca n-am ce face!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi stam in centru..in Jönköping si deocamdata nu am vazut nici o miscare...exact asa e si pentru mine..as vrea sa ies undeva...dar de una singura...suna cam naspa...ca vorbeam cu sora-mea mai saptamana trecuta si ma tot intreba de ce nu ies undeva..unde sa ies soro,de una singura...in pustietatea asta?!daca as avea un catzelush...ar fi ceva...am ocupatie[:D]zi de zi...dar asa...computer...si [jamaica]stiu ca nu e prea bine cu [jamaica] dar am promis ca ma las...cand ma lasa el [gravi][:D] se intrezareste ceva...ne ducem la cumparaturi!placerea mea hehehhe va pupic! [jamaica][jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa-ti zic ca am si eu o pisica f. scumpa care-mi mai tine de urat.E inca mica, are doar 5 luni dar imi place, nu credeam ca o sa-mi placa vreodata pisicile[:D] Sper sa gasesti ceva sa-ti placa in siteul ala!! Exact asa fac si eu..toata ziua pe computer si[jamaica] si cafea si cateodata[alcool].Ce sa-i faci???Nu-mi prea place sa ies daca-i pustiu afara!! Se pare ca o sa ramana acasa azi,ca-i vant pe mare[pk]Sa vedem ce o sa facem[:)]O sa plecam deocamdata cu masina pana in Smögen, e fain acolo si dupa aceea nu stiu ce o sa mai facem!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...