Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Suedia..noi nu birfim?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns
adela .. pai prietenul meu e inebunit dupa Harley-Davidson (adica pana de curand a avut 2 iar acu numai una..ca il cam usturau taxele [:D]) si acolo s-a tinut Super Rally meeting si m-a pus sa merg cu el.. si am avut un weekend [bis] cu [alcool] [bum] [disco] [striptis] [:D] iar cu limba fie ce-o fi ca ciudata mi s-a mai parut..[:D] [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am intors fetelor!! Pana la urma n-am mai ajuns in Smögen (unul dintre putinele locuri unde-mi place) dar am fost in port, am stat pe o terasa unde era cam gol si cateva mese ocupate doar cu batrani.Apoi am fost pana in Ljunskile, el s-a oprit la povesti cu un suedez si eu m-am plimbat putin pe marginea drumului,ca ma plictiseam si am adunat flori si urzici sa fac ciorba[:D],ca eu acasa in Romania eram obisnuita in fiecare primavara sa mananc, ca facea mama.Ma gandeam sa mergem undeva prin padure sa facem gratar dar s-a cam facut urat afara, bate vantul si e innorat.Dar o sa facem pe balcon pui la gratar, mie-mi place mai mult decat carnea de porc (de aici, nu din Romania). Andreea ma bucur ca vii si tu la intalnire, o sa ne distram fain, cred[disco]E bine ca si al tau e suedez, ca or sa se converseze amandoi.Nici eu nu ma omor dupa limba suedeza, nici o grija, noi vorbim in engleza ca lui ii e lene sa vorbeasca cu mine in suedeza ca sa prind si eu ceva mai mult dar oricum nu ma prea intereseaza s-o invat ca n-o sa-mi foloseasca la nimic, noi o sa ne mutam in Romania in viitor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adela chiar ca ai o frumusete de baiat,sa-ti traiasca!![bis] Elena, e zapacita pisica dar in general e cuminte.Cred ca atunci a fost geloasa pe Amelie, pisicuta ta[bibe] Louisea,eu nu ma supar ca compari Suedia cu Ungaria ca nici mie nu mi s-a parut extraordinara cand am venit prima data aici.Mi se parea ca-s intr-o padure imensa, cu stanci multe si pustietate peste tot.Acum m-am mai obisnuit.Am fost si in Danemarca, dar drept sa spun nu mi-a facut nici ea o impresie prea grozava, nu mi-a placut.Sper ca nu te superi[flo]Cred ca tarile astea nordice nu prea sunt pe gustul meu.In schimb din ce am vazut mi-a placut Germania si Austria. Acum ma duc sa pregatesc puiul sa-l aruncam pe gratar si ma intorc mai tarziu!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fete scumpicele..eu tot cu burtika sunt, nu am nascut azi deja sunt pe plus 2 zile, si sincer nu sunt prea fericita caci marti ma duc la spital ptr inducere....si speram sa nasc natural, spontan..oi vedea eu....nu am mai intrat zilele astea ca sincer m-am cam deprimat ca nu se intampla nimik si toata lumea suna de 7 ori pe zi sa intrebe daca am nascut.. Andreea bine ai venit printre noi, si succes cu bebelul pe care ti-l doresti tu si al tau sotz.Mah da toate sunteti de prin alte parti, chiar sunt singura din Stockholm[bang]? Si apropo de gratarel sa va ganditi si la mine cand invartiti fripturile caci eu daca da Domnul voi fi cu bebe in brate week-endul viitor! Pupici la toate! Gabitza cu bebe dennis din burtika
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gabitza,si eu am patit ca tine,la mine a intirziat Amelie 4 zile,dar am nascut natural.Faza amuzanta este ca trebuia sa nasc pe 8 aprilie..si a trecut..a trecut si 9 aprilie..si 10..si eu eram convinsa ca nu o sa mai nasc niciodata!![alcool][bang][alcool]!!Cind mi s-a rupt apa nu-mi venea sa cred..eu vroiam sa termin de citit cartea ,sa sting lumina si sa dorm..nu aveam io chef sa nasc,la orele alea tirzii in noapte[:D]!! Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mäi, dar vrednice mai sunteti!! [biz] Inseamnä cä intr-o säptämanä ajungeti la volumul III [;)] Sä imi tineti pumnii ... sper sä nu mä aducä al meu sot peste o säptämanä "piese de schimb"... cä cicä ei se ocupä cu "demontarea" noasträ (psihologic vorbind)... iar "remontarea" o facem noi!! Parcä asa ziceai Adela! Vä pup! Inima are ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste.(Blaise Pascal)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabitza si eu am fost aproape sigura ca ai nascut dar n-a fost sa fie...dar lasa ca o sa nasti si in weekend o sa-ti tii copilasul in brate[bibe]Eu iti doresc nastere usoara!! Salmida iti tin pumnii, sa vii intreaga inapoi[:D] Fetelor a fost bun gratarul din pui, am facut si mujdei si am avut ca garnitura niste cartofi ca niste mingiute (cumparati din magazin).Am stropit gratarul cu niste vin si bere si acum o sa ne uitam la un film!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...