Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Suedia..noi nu birfim?


Recommended Posts

Neatza fetele!Ce faceti? Eu, ca de obicei..cafeau si tigara [jamaica]am fost aseara putin la Dumme mosse si am mai pierdut niste calorii [:D]si apoi ne-am uitat la niste filme. Gabitza, multumesc pentru urari.eu iti doresc nastere usoara si multa sanatate tie si la cel mic/a. Isa, multumesc pentru site, sper sa gasesc un cutzu.. Acum am plecat, ca de astazi mi-am propus alergare dimineata , cate o ora...nu se mai poate asa..in ritmul asta nu mai intru pe usa[:D] [jamaica][jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna! M-am simtit bine..am ars cateva calorii..toata distractia o ora...mi-a placut mirosul ala de balta si bataia vantului..a fost ceva deosebit de ceea ce fac in fiecare zi.si vreau sa continui..cel putin pana mergem in Romania.Nasa noastra are doar 55 de kg si vorba aia, are 2 copii marisori si eu ..am intrecut-o [:(!] am gasit un cutzu dar e cam piperat..hehehe..am zis sa mai asteptam,o sa-l cumparam cand ne intoarcem..ca si asa nu are cine sa aiba grija de el..avand in vedere ca merege si soacra,iar cumnatele sunt foarte ocupate.O sa avem si ceva cheltuiala acum in Romania ..vrem sa le aducem aici pe surorile melepentru o saptamana doua, ca o mica recompensa ca au luat la examenul pentru intrarea la facultate una si cealalta la liceu..asta anul trecut, cand am avut si noi nunta..saraca mama..bomba dupa bomba..eu cu licenta si nunta si surorle cu examene importante si ele..dar s-au terminat cu bine toate si am considerat ca le trebuie o mica recompensa...hehehhe. sotul e la birou ...si eu iar p-aici, sperand sa mai chatuiesc cu cineva.Am trimis poze pentru albumele de nunta...nu stiu cand le vor posta ei pe site...sper sa va placa. inca [jamaica][jamaica][berica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deli, te inteleg, o sa treaca si o sa fie bine.E cam greu sa-i intelegi pe suedezi dar in timp o sa inveti sa-i intelegi!! Andreea, inseamna ca nu-i asa vant ca pe aici, ca aici e dezastru[bang]Ce sa fac??Nu prea multe.Am facut mancare si acum sunt din nou pe net, la fel ca si tine cu[jamaica]si cafeaua!! Mare plictiseala si timpul asta de afara ma dispera[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...