Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Suedia..noi nu birfim?


Recommended Posts

Frantuzoiacooo,mai lasa tigarile ca-mi faci pofta!!io ma lupt sa fumez numa 2-3,ca alaptez,dar tare greu e,ca-mi place a naibii lulea[hot] Isabela,misto combinatia pui cu usturoi..eu sint innebunita dupa mujdei,dar nu pot minca acum[bang] delilu,ce ai pe inimioara?Spune la fetele,ca uite,avem ceva experienta cu suedezii,poate te putem ajuta cu un sfat,o parere. Adela,cum de lipsesti la prezenta?Mult de munca? Salmida,eu nu am priceput ce bucati,dar sper ca o sa fii intreaga la final[:D] Fetelor,mie imi vine sa ma[bang] din cauza vremii[pic]!!! Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am apasat din greseala pe trimite mesaj, ca daca tot m-am bagat ma gandeam sa scriu mai multe. Si aici e frig si innorat, daca va consoleaza [:D] delilu, nu te necaji, asa e in dragoste (chiar si la inceput, sau poate tocmai pentru ca e la inceput, pana va cunoasteti, samd), nu cred ca e bine sa pui problemele pe seama faptului ca e suedez (ca doar si ei sunt oameni cu calitati si defecte, ca si noi) ci incearca sa vezi lucrurile si din punctul lui de vedere (sper ca si el va face acelasi lucru, sa incerce sa te inteleaga). Personal, am o parere foarte buna despre barbatii suedezi (cei pe care ii cunosc).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit acasa! Si printre voi! Elena, eu zic ca mai bine sa nu faci ciorba, ca pe urma ce fac te vizitez de cate ori mi se face dor (deja salivez [pofta])? Da' de ciorba de burta ce ziceti? Andreea cum e supa à la Moldova? Sigur cu leustean [:D] Tuica vineee! Da' nu inteleg Andreea, sotul tau nu e suedez? Cum de ii dor de tuica? Ce o fi cu Gabitza? Poate naste azi. delilu, scrie si tu, nu sta si te necaji, ai sa vezi ca se rezolva ... dupa [pic] vine [beach]. Hai, da-ne o veste buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Salmida
Sä imi tineti pumnii ... sper sä nu mä aducä al meu sot peste o säptämanä "piese de schimb"... cä cicä ei se ocupä cu "demontarea" noasträ (psihologic vorbind)... iar "remontarea" o facem noi!! Parcä asa ziceai Adela!
Nu-ti port eu de grija [:D], stiu ca te descurci si ramai intacta. Si poate in urma experientelor proaste au mai invatat si ei ceva si chiar daca va fac ei bucatele de puzzle, o sa va ajute sa faceti intregul. Acum ca nu toate bucatile or fi la locul potrivit ... [pup] P.S. Te asteptam cu impresii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba iaca m-ati infuriat,fac ciorba !!Si avem si leustean,si bors,adevarat ca din cel la plic,dar merge!! Cit despre tuica..o sa fie bataie pe ea,Catalin e deja nebun de bucurie.Isabela stie,ca daca nu-l avea musafir,poate mai avea si ea saracuta o tuica acum![alcool] Si nu ma mai indemnati la fumati,vrajitoarelor[neand],ca si asa am un prieten pe aici care iese tot timpul la tigara,si mie imi ploua in gura,dar ma abtin eroic!Pina acum am balotat deja 2,trebuie sa ma potolesc!!! Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...