Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din Suedia..noi nu birfim?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Elena, nu din cauza lui Catalin nu mai am tuica, mai eram 3 care bantuiam pe langa sticlele de tuica[:D] Deli, suedezii sunt niste firi foarte inchise si ciudate dar in timp o sa-i reusesti sa-i cunosti, poate nu in totalitate dar cat de cat!!O sa fie bine, pana la urma, dupa cum il cunosc eu!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eii..sotul meu e suedez dar are amintiri frumoase cu tuica noastra [:D] de cand l-a imbatat tata odata hehheheh Chiar azi ma intreba daca o sa avem la barbeq*that evil how you call it...*nu stiu daca ii place intr-adevar dar mie imi place de el cand se stramba la fiecare inghititura [:D]Noua ne-a dat tata cam 5 litri cand am plecat ultima data,la Craciun...dar el a impartit-o la preteni..cadoaie din Romania.Dupa care imi spune ca toti au fost lati hehhe..daca primesc bombe din astea! Adelanu stiu sigur care e reteta de ciorba a la Moldova..era un pretext..sa ma dau mare ca stiu sa fac ciorba [:D]La al meu suedez ii place la nebunie, ca el m-a pus sa-i fac...asa ca GO CIORBA![:D]sau Ciorbea? :)) nuuuu!!! Eu am fugit la nanic acum si va doresc si voua o sear acat mai placuta! Inainte de somn ..o ultima[jamaica] [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dragutzelor tot [gravi] sunt si azi nu mers net-ul deloc, firar al naibii...mai e careva cu Bostream, caci noi la astia avem abonament si uite ca cateodata mai sunt probleme. fetelor, maine ma duc la spital pentru inducere [bang] si sincer cred ca in noaptea asta nu dorm, de ganduri....si de asteptare...ma gandesc ca poate-poate maine il intalnesc pe bebel.Doamne ajuta! vad ca sunteti harnicutze si chiar ca ii faceti omului pofta cand vorbiti de ciorba si supa.Personal iubesc ciorbele, dar din pacate de cand stau aici am incetat sa mai gatesc supe si ciorbe...rushine mie[xx(]... insa acum de cand stau ca pe ghimpi zilele astea nu mi-a mai ars sincer de nimik, nici de gatit nici de nimik, totushi azi am facut un pilafior de pui buuuuuuuuuuun. va pupic pe toate si daca nu mai scriu zilele astea inseamna ca bebe Dennis s-a nascut! Gabitza cu bebe dennis din burtika
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabitza, incearca sa te relaxezi. Nu cred ca e vreo problema, se zice ca la prima nastere se poate trece peste chiar si cu doua saptamani (nu stiu, pentru ca eu am nascut prematur cu 5 saptamani), asa ca nu-ti fa probleme, pune-l pe sotior sa te mangaie pe spate (ah, ce-mi place mie) si sa vezi cum adormi de bine. Intre paranteze fie spus am o prietena care si-a provocat nasterea (tot asa trecuse timpul) cu ...[:0] sex. Daca te-am socat, te rog sa ma scuzi (spun si eu ce stiu ...) Iti doresc o noapte linistita si sa te "vedem" maine cu Dennis in brate (fara inducere).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...