Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Suedia..noi nu birfim?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Adela99
Salmida [flo], decat sa-mi faci cu mana, mai bine dadeai o strigare ieri(poate noi puneam si de-ale gurii, ca doar ma stii[pofta]), ca noi te strigaram la apel pe aici. P.S. Sunt inca in "cusca" aproape o ora.
Hehe! Nu ale gurii erau problema....cäratul...si apoi nu ne-am gandit cä mergem ore in sir panä uitäm de noi... Dar ne-a furat peisajul [;)]...Am ajuns unde nici picior de sotior nu ajunsese...[:D] Iar aici nu am mai intrat ...cheful l-am fäcut la intoarcere: clätite, grätar de bucätärie, bere de 2.8 [berica], etc. Plus cä mai am un om la rand la calculator...[;)] Inima are ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste.(Blaise Pascal)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Idora
Salmida, bine ai venit[bis][flo].Sper ca nu mai esti suparata pe mine si daca mai esti, eu sper din tot sufletul ca o sa-ti treaca[flo]
Multumesc! Cine, eu? [:p] Da' de ce? [hc] Si noi intentionäm sä plecäm la inceputul lunii iulie acasä. Uraaa! [olala] Inima are ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste.(Blaise Pascal)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

no hop ca m-am trezit si io.. pina acum aveam o parere buna despre suedia dar sistemul lor de sanatate lasa de dorit.. Is si eu o viitoare mamica cu bb de 10 saptamini in burtica si nu mi-au facut inca nimic. Gabii spune-mi si mie cum ai aflat sexul bb-ului ca mie mi-au spus ca n-o sa-mi spuna degeaba insisti.. Si ce mult mi se pare pina in 30 iunie cind merg sa ascult inima lu bb adana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

..Idora ce fain ca pleci in tzara, din pacate anul asta eu si al meu(roman, apropo de intrebare) ne petrecem ''concediul'' cu bebelushul. Sincer o sa imi lipseasca romania anul asta, dar la anul ne revansam noi[;)]. Adana, cine ti-a spus ca nu o sa iti zica de sexul copilului.Eu am facut trei ultraljud, una in vecka 19 apoi tillväxt ultraljud 2 bucati si in ambele situatii mi s-a spus, chiar cu zambetul pe buze. Aaaaaa, ce fainutz o sa fie o sa vezi hai ca mai e putinel pana la 30 iunie....iti tin pumnii! Gabitza cu bebe dennis din burtika
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salmida, ma bucur ca nu esti suparata pe mine[flo]Am avut noi niste altercatii mai demult...sper ca nici Adana nu mai e suparata[flo][hia] Adana felicitari pentru veste[gravi], iti doresc o sarcina cat mai usoara[:)] Gabitza lasa ca o sa treaca repede si o mergeti si voi la anul acasa si cu bebe mic[:)] Eu m-am apucat sa fac mancare pentru maine ciorba de pui cu leustean de acasa[:)],ii da un gust bun. Adela, am avut si eu 4 litri de tuica, ca a adus taica-meu dar nu mai am nici un strop de vreo 3 zile, din pacate[:(]Slanina mai am, drept sa spun nu prea mananc slanina, mai mult pentru gatit dar mai gust si eu cateodata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gabitza mie mi-a zis mpasha ca nu imi spune sexul copilului asa ca nu mai stiu ce sa zci.bine ar fi sa-mi spuna.Eu m-am gindit sa-mi fac si fostervattenprovul.. Idora eu sint de un an jumate aici si am pus 10 kg pe mine dar recunosc ca si maninc si miskare mai putina,ca sint cam comoda din fire si acum imi vine sa[bang]ca am prea multe kg in plus si acum vine si bb.Dar sanatosi sa fim ca restul nu mai konteaza adana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aualeooo,nu mai vorbiti de Romania ca imi faceti o pohtaaaaa!!! Eu nu plec anul asta ca e prea mica bebelusa,dar la anu sigur o fac pachet si valea la Romanica!!!! Idora,pai normal ca ri s-a terminat tuica,daca te-ai apucat sa chemi romanasi acasa[alcool][alcool][alcool]!! Adela,iaca uite asa afla omu una alta,paregzamplu ca esti fumatoare,ca si mine ,ca si Idora..apai cind ne-om stringe la o birfa..va da-ti seama ce nori facem?[hot]Eu am lasat-o mai moale,nu fumez decit cam 2 tigari acum,dar o sa ma reapuc,cu siguranta[bang] Salmida,bine ai venit!!Chiar ma intrebam de ce nu apari printre noi!!![flo]De asemenea,bina ai venit ADANA!!Mie nu mi-au spus sexul copilului,desi am vrut sa stiu..mi-au dat o explicatie stupida ,de-mi venea sa [bang][alcool]..ca cica noi imigrantii ,daca facem fetite,barbatii isi maltrateaza femeile.MA rog,nu am comentat,dar ma enerveaza cumplit cind ne baga in aceeasi oala cu toti! Dan,chiar nu stiam ca japonezii sint mari fumatori!Uite asa mai invata omu cite ceva! Eu am fost cu bebelusa la doctor azi,a cintarit-o ,masurat-o,ascultat inimioara,etc.Nu a stat locului o secunda,berbecutza mea..dar a primit nota 10 de la tanti doctorita!! Azi am comis si o noua frizura,la o coafeza romanca!!![bis][bis][bis] MAAAAARE diferenta,sa poti sa spui pe limba ta cu si ce..sint foarte multumita de noua freza!!Fetelor,daca veniti pe aici,va duc la coafor![vampa]Si mi-am achizitionat si niste pantofi cu toc inalt..pe care sigur o sa-i port..la pastele cailor!![alcool] Va pupez Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Rayuela
Adela,iaca uite asa afla omu una alta,paregzamplu ca esti fumatoare,ca si mine ,ca si Idora..apai cind ne-om stringe la o birfa..va da-ti seama ce nori facem?[hot]Eu am lasat-o mai moale,nu fumez decit cam 2 tigari acum,dar o sa ma reapuc,cu siguranta[bang]
Fum de la gratar[papica][pofta],fum de la tigari [hot]- ce ne-om mai afuma[hc][alcool] Se zice ca fumul ajuta si la intretinere, daca nu altceva om arata ca niste mumii stafidite[:D], dar coafate [vampa] dupa vizita la coafor (eu ma tund singura si arat ca [drac], asa ca va dati sema ca am nevoie de ajutor[inec].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...