Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Suedia..noi nu birfim?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by gabitza_ro adana, eu nu m-am ingrasat deloc in cei trei ani de cand sunt aici, nici macar un kg.....stii tuu fieru rau'[:D], vorba romanului,
ma bag si eu intre suedeze, si depun marturie, asa e! o stiu pe gabitza, si parol ca fata asta are si acum un corp care stirneste invidii (ca sa nu zic ciuda[:D]). daca o vezi din spate, nu numai ca nu ai habar ca e insarcinata, ba cred ca barbatii ar si fluiera-o! [vampa] nastere usoara, gabitza, sa ne tii la curent![flo] ____________________________________________ oriunde ati fi, fiti uniti, dragi romani... http://community.webshots.com/user/atomskin-date
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am venit numai ca sa va "oftic" un pic,ca-mi pleznesc pantalonii de cit am mincat la gratar!![papica][pahar]!!Deci cum ramine,unde si pe capul cui?[:D]Si eu ma ofer,bineinteles!! Gabita,nastere usoara si sa ne dai vesti urgent!!! Zilele astea se intimpla minunea,nu? Io i-ar am fumat cam mult,am sarit cam la 5 tigari si mor de ciuda[bang][bang][bang]!!!Ce naiba sa fac..imi place la nebunie sa fumez!!![bang] Va pup si revin curind! Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nuuu ... nu am bicicletä....folosesc propriile picioare (sau variante pe 4 roti) ... dar azi le-am cam muncit ...picioarele... ieri la fel ... asa cä ... [disco][cool][bis] cä s-a incälzit vremea si e rost de hoinärealä!! [;)] Voi väd cä mancati de zor pe aici si/sau vä imbiati eventual "ofticati" reciproc! [pahar] [papica] [:)] Si eu cu cine votez? [hc] Cä si [fuga] e sänätoasä! [:D] Sau [greutati] [aerob] [hop] [;)] [recevere] Inima are ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste.(Blaise Pascal)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elena, deci sa inteleg ca n-a fost rau la gratar[:)]Pai eu am zis sa ne strangem la mine, cum vreti si voi, eu sunt disponibila oricand. Invitatia, cum am mai zis-o si inainte e valabila pentru toate fetele de aici,din Suedia!! E bine Salmida, ca mai faci miscare, pe jos.Vino si ia-ma si pe mine ca ma urnesc cam greu din casa[:D] si am nevoie mare de miscare[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, ma bag si eu in vorba cu voi, avand in vedere ca luna aceasta am interviul si SPER ca la anu' sa ma stabilesc in Suedia. M-am bucurat nespus cand am vazut ca v-ati strans toate si vorbiti despre Suedia. Dar...exista cineva aici care e casatorita sau traieste cu un suedez, in afara de Idora, pe care o cunosc si o salut?[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...