Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Suedia..noi nu birfim?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Rayuela
Nu-mi vine sa cred cum am scris cuvintul "i-ar" mai devreme!![bang][bang][bang].Sa-mi fie rusine!![alcool][alcool][alcool]
Te inteleg si nu cred ca gratarul sau tigarile au fost de vina [:D] Deci ne adunam in Uddevalla, pentru inceput. Propun sfarsit de saptamana (sambata), peste cate saptamani?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dap, cred ca sunt curajoasa.[cina2].Si mai e si dragostea de vina...Poate o sa ma vedeti si pe mine plangand pe forum la anu, mai stii?[bruta]..Dar pana atunci..sunt optimista.Insa vreau sa stiu TOT ce se paote afta despre suedia si suedezi. Poate asa o sa-mi fie mai usor sa inteleg cum gandeste prietenul meu si prietenii lui.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

. e fete dragi azi 3 iunie e o zi memorabila in vietzuca mea....3 iunie 2001 era ziua in care puneam piciorushul pe Arlanda, prima mea zi in Suedia...deci am tre ani de strainatazturi azi[:D]..ptiu cea trecut vremea... eu tot pe aici sunt, azi dimineatza ma luase cu nishte contractii dar vad ca au trecut.Am citit undeva ca azi e luna plina, si ca in conditiile astea se nasc bebelushi din cauza fortei gravitationale...hihi ce teorii am numai sa nasc odata[:D]! Pupici la fete! Gabitza cu bebe dennis din burtika
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabitza [flo], multi inainte sanatosi fi fericiti! Aseara am facut poze cu luna (deh, alte preocupari nu avem), dar atata era de frumoasa si de maare si orange, daca imi ies pozele va trimit si voua. Noi suntem fascinati de luna si norii de aici. Soarele il vedem mai putin [:D], dar cand il vedem si el e fooarte aratos atat la rasarit cat si la apus. Poate ca teoria ta cu luna sa aiba ceva adevar, mai stii? Sa ne tii la curent. deliluintreaba si ti se va raspunde (in limita cunostiintelor)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E foarte greu de la distanta, eu aici, el acolo.. Nu mai stiu cum sa ne simtitm aproape unul de altul, chiar daca vorbim zilnic, prin email, sms sau telefon..Ne intalnim peste aproape 2 luni, dar parca e o vesnicie pana atunci. Il simt rece cateodata, cred ca dezamagit de relatia asta de la distanta..Nu stiu cum o sa supravietuim impreuna atata timp, pana vom fii impreuna. Acum pana iti vin actele am inteles ca dureaza 1 an...Cred ca sunt cam trista azi... Si ma tortureaza gandul ca mai devreme sau mai tarziu...va trebui sa-i spun fostului sot ca vreau sa plec cu copilul...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, fetele! Gäbitza, inseamnä cä nici tu nu ai vechime mare aici! [:D] Cu lunä plinä sau nu, [;)] iti doresc o nastere usoarä si sänätate atat la mämicä, cat si la bebicä! Delilu, bine ai venit printre noi, chiar dacä deocamdatä doar virtual! Räbdare si ... ([bang] uf, am uitat continuarea haioasä!)- pesmeti [:D] parcä! [;)] Se rezolvä incet incet toate ... [pup] Adela, eu stiu cä sunteti vrednici dimineata, dar dacä noaptea admirati luna, cand mai dormiti, [?] cä noi profitäm cat putem de putinele ore de intuneric [|)]. Ne trezim cu soarele in gene ... [:0] devreme taaaaare! [|)] O zi frumoasä! [flo] Inima are ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste.(Blaise Pascal)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Salmida
Adela, eu stiu cä sunteti vrednici dimineata, dar dacä noaptea admirati luna, cand mai dormiti, [?] cä noi profitäm cat putem de putinele ore de intuneric [|)]. Ne trezim cu soarele in gene ... [:0] devreme taaaaare! [|)]
Admiram luna in pauza de tigara ... de dupa ...[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lume noua pe aici[:D]Bine ai venit Delilu in clubul nostru si salutari din Suedia[bis] Adela dar sa va hotarati pana in jur de 15 iulie ca eu atunci o sa plec acasa.O sa va fie ghid Rayuela, ca ea stie unde stau[cool] Deli, pacat ca nu ne putem intalni in iulie cand o sa vii aici[:(]Trebuia sa vii si tu mai repede dar stiu ca nu poti[:p] Salmida, Adana, Gabitza, invitatia e valabila si pentru voi[flo] Delilu, te inteleg ca ti-e greu, doar stii ca si la mine a fost la fel pana am venit aici.O sa mai vii tu aici, o sa mai vina el, telefoane, chat, sms si o sa treaca.Tu stii ca mie nu-mi place aici dar tie poate o sa-ti placa in timp, n-ai ce face, ca n-ai norocul meu, din pacate, ca el sa vrea sa se mute in Romania!! Omul insetat care nu a intalnit in calea lui nici un izvor, e prea fericit cand gaseste o baltoaca. - Sharid de Balkh
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...