Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cafea cu aroma de femei!


Recommended Posts

Fetele, in seara asta avem la Tv, pe KD, UNI.Poate apuc sa vad, ca de cind a inceput nu m-am uitat in nici o simbata, doar ca si azi ma uit printre picatele, ptr ca finii mei care i-am cununat in 28.07.07, s-au gindit sa-mi aduca DvD-urile de la nunta sa le vad.Cind incepe NPM2? Bucuria vine din lucruri marunte... Liana&Luana(17.09.02)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by lulu_boches
Fetele, in seara asta avem la Tv, pe KD, UNI.Poate apuc sa vad, ca de cind a inceput nu m-am uitat in nici o simbata, doar ca si azi ma uit printre picatele, ptr ca finii mei care i-am cununat in 28.07.07, s-au gindit sa-mi aduca DvD-urile de la nunta sa le vad.Cind incepe NPM2? Bucuria vine din lucruri marunte... Liana&Luana(17.09.02)
Lulule, sa mor io daca am inteles ceva din postarea ta. Unde avem si ce? Ce sa inceapa? [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu va spun BYE-BYE.Revin marti, dar pina atunci sa nu va destrabalati prea mult si sper sa va gasesc... O duminica placuta. wonderfulo- vezi ca luni mergi la scoala, sa nu stai miine seara pina tirziu.La culcare odata cu, curcile. rebiana-sper ca ai primit mail-ul de la mine. adina- nu mai "papa" curentul, ca e scump iuliana - sa te faci bine principe = ia cu ceai de sunatoare, sa-ti treaca de rau adino - pe Kanal D, este emisiunea "Un nou inceput".am intrebat cind incepe "nora ptr mama2" Bucuria vine din lucruri marunte... Liana&Luana(17.09.02)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lulu_boches adino - pe Kanal D, este emisiunea "Un nou inceput".am intrebat cind incepe "nora ptr mama2" Bucuria vine din lucruri marunte... Liana&Luana(17.09.02)
Pai atunci sa-ti raspund, Lulule. Nu putem sa ne uitam la KD pt UNI, pentru ca o sa ne uitam la PC cu PP (mail ales la W,M si J, ca sa nu mai zicem de CC). Am auzit ca NPM2 incepe atunci cand TC vor baga in paralel GPS1. Pup Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...