Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cafea cu aroma de femei!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna, vad ca v-ati bagat la cor,la balet ce de treab aveti. Va anunt ca mi-am schimbat singura ociul ca sa nu mi-l gaurit voi ca poate ma durea mai tare[:D].v-am luat-o inainte.asa ca dormiti linistite si nu va mai strecati ce culoare sa imi puneti la ochi[8D]. Azi am asa o zi de linistita,sper sa fie asa pana deseara si sa nu mai am surprize frumoase ca deja astept sa se mai intample cate ceva. Dar gata nu ma mai vaiet,nici de ochi, nici de nimic.Nu va mai fac capul calendar. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ehehei, Iulico, pai trebuie sa vii la control sa vedem ce fel de ochi ti-ai pus. Daca nu-i bun? Ce, esti de specialitate? Hmm, programeaza-te la un control mai bine la noi. [:D] Iulica, vrei sa coduci formatia de balet a topicului? Stiu ca nu prea vezi pe unde calci, dar pe poante sigur stii sa umbli. [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ma uitam la desene animate mai tot timpul.Eram mai rau decat aia mici,acum nu ma mai uit ca nu am timp nici sa stau sa ma uit in oglinda prea mult sa vad daca mai sunt frumoaxa dar pai sa ma uit la desene animale[:D] sau animate cum s-or intitula. Ociul de un Adina si vad chiar si pe unde calc.E lucratura buna sa stii.Deci nu mai trebe sa merg la control.Culoarea este aceeasi pe care am avut-o pana acum. Fiemea doarme de vro trei ore si o tot urmaresc sa vad daca se trezeste.Trebuia sa iesim la plimbare dar daca doarme de atata timp nu mai putem sa mergem ca este racoare afara deja si tarziu.Sper ca nu o sa fac nopatea alba cu ea pt ca doarme atat. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...