Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cafea cu aroma de femei!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by ina78
Buna seara fetelor. Am lipsit citeva zile si ce vad... schimbta cafeneaua, schimbate ospataritele... (fetelor noi - bine ati venit - ). Am tare multe de povestit dar cred ca povestesc singura acum... nu? eu - [url="http://community.webshots.com/user/INA2778"]Ina[/url]
Cum adica povestesti singura? Io-s de plastic, sau cum? [neand] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor ajutati-ma cu un sfat ca ne-am intors repede acasa ca sintem intr-o "ceata". Inainte sa plec v-am zis ca in saptamina trecuta (cam devreme) am facut test si mi-a iesit o liniuta. In z 24-25 a inceput sa picure rozaiu. Simbata am mers sa vizitam manastirea Ratesti - BUzau si la iesire am facut inca un test (in wc-ul manastirii - iarta-ma Doamne) si .... au iesit doua liniute. A doua mai palida. Insa inca mai picura. De 2-3 zile... citeva picaturi rozalii. E bine? HEEEELLLPPPP eu - [url="http://community.webshots.com/user/INA2778"]Ina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,iubitele. Aida,bun venit in clubul 'telectualelor' Iulica,nu te bucura prea tare ca mai ai un ochi in dotare.De ala chiar ce tre' sa ne ocupam. Ina,dea Domnul ca peste 9 luni sa te oracaie vreo 2 ca sa nu te mai uiti dupa liniute roz bonbon. Adinaaaa,io mi-s cea rosha?(balerina sau curista).Ce tre' sa fac?Sa rag sau sa dau de chicere?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...