Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cafea cu aroma de femei!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by wonderful
Mei,se cunoaste ca v-am lasat putin singure,ca s-a ales prafu' si pulberea de orasu' vostru natal.[bang] Aida,daca te gandesti profund,ai sa vezi ca si tu esti din Bc,mai ales ca aici suporterii nu se bat ca turbatii.[:D][:D][:D]Aia va fac de kk,zau asa.[bang]
Aida sigur sigur e din Bacau si ea. [:D] Ce vrei sa spui Wendy cu praful si pulberea? Pai nu ti-a adus tie Wondefulul ustensile pentru curatenie? Ce, mie mi-a dat cineva ceva? Vrei sa sterg prafu' cu bunatate de unghii lungi?[:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Ina, o sa-ti zicem Obsi [:D] Ferita Sfantul sa nu-ti mai faci si maine un test si sa ne spui ce-a iesit. Wonderful, pai sigur aia rosie esti, ca are gura cea mai frumoasa. [:D] Vezi ce frumos canta "OO", asa, rotund. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004 Forma gurii de la centura mi se trage.Bine ca mi-ai zis,sa ma controlez cand incepe scoala.[:D]Asa e mai bine? Mi-a adus un kk.Sa si le bage undeva,unde se pune,mai nou,tel. la-ncarcat.Iti pup ochii pt. postare Bc,desi inca n-am citit ce minuni ai scris.Dar ca mai conteaza?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...