Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA, poftiti la o barfa!!! (20)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
hehe allya, felicitari! [disco][disco][disco] si eu stiu ca tot 6 luni poate sta, cel mult. ____________________________________________ oriunde ati fi, fiti uniti, dragi romani... http://community.webshots.com/user/atomskin-date
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by polux
Fetele, please, dati-mi si mie adresa si numarul de telefon al Consulatului Roman din Chicago. Multumesc mult. Liliana
312-573-1315, 312-573-1436 737 North Michigan Avenue Suite 2105 Chicago, Illinois 60611 cred ca aceastea sunt. daca nu, sun-o/email la Renata ca ea stie sigur ca a sunt la ei de mai multe ori. mircea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Laura _Oprescu viza la intrare,daca nu ma insel...ce e bine insa e ca nu s emai duce de fiecare data la ambasada dupa viza...
...si in plus nu mai plateste interviu de n-shpe ori, mama lor de americani.... legat de sedere, intradevar depinde cit pun cei de la INS din aeroport. In general pun pe 6 luni, dar sunt cazuri cind pun mai putin. La ai mei prima data au pus pe 3 luni, dar in general se uita pe bilet sa vada data de intoarcere si in functie de ea pun stampila de sedere. mircea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut, salut, bag si eu un ochi rapid din Romania [:)] felicitari tuturor celor care au castigat loteria vizelor! n-am apucat sa citesc prea mult din ce-ati mai scris asa ca nu prea sunt la curent cu ce mai faceti, dar sper ca toata lumea e bine, frumoasa si sanatoasa. iubi si care mai sunteti pe meleaguri natale, eu sunt in bucuresti acum si mai stau pana joi, daca vreti sa vorbim trimiteti-mi un mesaj pe privat si va trimit numarul de telefon (sau trimiteti-mi-l voi pe al vostru). vreau s-o sun pe gandacelu al carei numar il am poate ne intalnim weekendul asta. eu m-am tot preumblat pe aici, mi-a venit pretenu' si l-am plimbat, am fost si eu in vizita la 'mnealui in tara vecina, mi-am vazut soacra cu ochii si altele asemenea, va povestesc eu mai multe cand ma intorc in cele Americi. pupici colorati, Lai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In sfirsit week-endul.... Am date cu sotiorul azi...avem rezervari la un restaurant indian la 6:00 si apoi o luam catinel catre teatru. Vedem "Twentieth Century" cu Alec Baldwin si Anne Heche. Plus ca am timp liber de la 4:30 pina la 6:00. Ce-o sa fac singura cu timp liber si magazine multe....hi hi hi Va pup fetele..... Anamaria mama la Nick (6)& Alex (3) [url]http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/Alex3.jpg[/url] [url]http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/Nick3.jpg[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...