Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA, poftiti la o barfa!!! (20)


Recommended Posts

'neata :) lai, sedere placuta in tara, daca te intalnesti cu gandacelu' si u bubilici, pupeaza-le si din partea mea [pup] aida, ce faci "babutzo", tare bine-ti shade pe cele cutii[flo] anamaria, distractie placuta la intalnire, astept impresii despre piesa , iar la magazin nu-mi fac probleme ca nu stii ce sa faci, te descurci tu [;)] lauraT, n-am mai facut mamaliga, nu mai era timp, spune-mi cand treceti spre fla si fac atunci [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cleo, pune-o asa prin decembrie dupa Craciun, ca atunci mergem la Disney cu puradeii, si ne-om opri inainte de Fla. Am uitat ieri sa ma laud ca am avut si io date cu sotzu, cum are Anamaria azi. Numa' ca noi ne-am dus numai la lunch, ca se grabea inapoi la lucru si eu la fel. Nu ne vedem mai nou decat seara dupa 8, ca munceste de-i sar capacele. Bat-o America, nu te lasa sa mai petreci timp nici cu "famelia".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, sunt invidioasa, am sa ma duc si eu la date cu sotu' maine, mai ales ca uraaaaaaaaaaa! cred ca de maine avem si noi masina, nu mai mergem ca pana acuma cu masina firmei....pacat ca eu n-am carnet american, dar am sa-mi produc unul rapid (relax, de la dmv, nu la copiator [hop] )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor din US Am si eu o intrebare-rugaminte. Este cineva din zona Boston-Beverly Mass. sau cunoasteti pe cineva in zona asta? Am o prietena f buna care momentan este in Canada si din 28 iunie incepe serviciul la o companie farmaceutica in Beverly Massachusetts si pina isi gaseste un apartament nu stie unde sa stea. Aveti idee daca se gasesc camere de inchiriat pe termen scurt unde si cam cit ar costa chiar si mai departe de Beverly(pe o raza de cam o ora de condus in jurul oraselului respectiv). Ea e singura nu are copii, catel.. Daca e cineva din zona si stie pe cineva care ar vrea sa inchirieze ar fi grozav. Ea spera sa gaseasca ceva permanent de inchiriat cu incepere din 1 iulie dar in caz ca e pre din scurt s-ar putea sa ii ia mai mult timp. AP
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cleomax, multzam, in mintea mea e numai "cind terminam de umplut cutiile astea?" ei, fetele, vad ca am realizat performanta de a discuta pe 2 topicuri (18 si 20) - Laura Garner stie de ce [:D] - asa ca io rog pe cineva cu putere si dare de mina sa inchida subiectu' opshpe. [^] nu de altceva, da' am avut niste deja vu-uri si nu stiam cum naiba de se discuta aceleasi chestii de acum o luna [:o)] ____________________________________________ oriunde ati fi, fiti uniti, dragi romani... http://community.webshots.com/user/atomskin-date
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Geessssssssss!!!!! Scrisesem o gramada, dar nu eram logata asa ca s-a pierdut! [bang] Incerc din nou... In primul rand merci pentru dezmeticire, pt. ca m-ati adus in capitolul 20, eu eram inca in 18. [:D] In afara de leustean, la ce ar trebui sa ma gandesc? [:D]Da, am inceput sa-mi fac bagajele si de fapt sotul meu a luat deja doua ture cand a fost aici in feb-mart si apr-mai. Pentru cine nu a vazut mesajul meu in 18... I'M COMING HOME!!![bonjovi]Cazul nostru a fost aprobat ieri (de fapt ieri am fost anuntati). Suntem super extaziati. Bineinteles ca trebuie sa mai trecem si prin interviu (respectiv eu, dar sotul meu va veni cu mine), dar speram noi ca ce a fost mai greu a trecut. Orice sfaturi legate de interviu si de venirea mea acolo sunt binevenite. Am nevoie de ele!!! Vom sta un an in Wilmington, Delaware. Cine va fi aproape de noi? I'm soooooooooooooo excited!!! Aseara cand am vazut ca am fost aprobati, a fost ca in noaptea cand m-a cerut de nevasta. M-a apucat un tremurat si o emotie, de nu puteam sa ma opresc. [bis] va pupic pe toti si astept sa vorbim (si in curand sa fiu pe lista voastra cu carioci, dupa cum spuneam mai devreme in 18... Ooops) [:D] [dual] Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...