Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA, poftiti la o barfa!!! (20)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Seara fete dragute si baieti si mai draguti![;)]Iaca semnez si io condicuta un pic,dupa o saptamana haotica de-a binelea.Ne-am botezat,ne-am petrecut si inca mai suferim de pe urma[alcool].So,va las un linkutz de la pozici si ma-ntorc la culcus langa crokodel[:)] [pup] http://community.webshots.com/scripts/editPhotos.fcgi?action=viewall&albumID=150029343 PS big secret:e si andabrro prin zona (la biserica)[:D] Irina,veve & croko[hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ah, mi-ai facut-o; sedusa si abandonata cunoasterii largului public "internetist" ... si eu care ma lafaiam in mister ... daca stiam ca se lasa cu poze nu mai veneam [baie][foto] (asta facusi tu intimitatii mele [:D] ). pupaturi veveritei catzaricioase [il]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura G, Felicitari si te ashteptam cu nerabdare! Sper ca vii in Michigan, zau ca da. Lista data de Cleo e f. buna. Inainte sa vin in State colegii de munca din Bucureshti mi-au facut cadou un album cu imagini din Romania. F. gros si f. greu(needless to say ca era shi frumos). Cum la momentul respectiv eram cat se poate de sastisita de iubita noastra tzara nici nu am considerat aducerea lui aici, parandu-mi-se ca atarna prea greu in bagajele mele deja grele. Acum regret din suflet ca nu l-am luat cu mine si am in plan ca la prima vizita acasa sa il iau neaparat. La fel sta cazul si cu cartzile, imi pare rau ca nu am luat tot ce am putut, dar asta remediez continuu, in sensul caci pe cine prind ca vine in vizita pe aici ii pun in carca un set de cartzi. Si pantofi, tare bine a zis Cleo. Moda difera, pretzurile sunt mari, afara daca ai norocul sa gaseshti nu shtiu ce mare sale. Te ashteptam Laura! In alta ordine de idei, vreau sa va intreb(pe voi totzi) daca va place Dido. Eu aseara am fost la concert, sunt mare fan, si tare a mai fost frumos. Nu-mi venea sa cred ca sunt acolo. Si cand m-am intors de la concert am mai vazut shi ca am batut L.A.-ul la basket, phii..bucurie pe toata linia. [bascket] Cam atat pt. dimineatza asta, pupik. Delia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata la toata lumea. Inapoi la munci dupa weekendul ploios. Trebuie sa va scriu si sa ma laud cum am avut o mini conversatie cu Alec Baldwin (nu de alta dar nu mai imi incap in piele). Deci eu cu sotul plecaram vineri la dinner (restaurant indian) si aproape ma pilii cu un drink enorm (mango facut piure cu mult prea multa vodka) dupa care ne-am dus la teatru. Piesa a fost grozava mai putin Anne Heche a carei voci m-a zgriat pe creieri. Alec Baldwin este cu adevarat superb (si in calitate de actor dar si fizic). Nu am crezut niciodata ca ar avea talent comedic dar este grozav. Dupa ce s-a terminat piesa, sotul meu intreprinzator ma indruma catre exit dar nu baga de seama semnul mic "Emergency Exit Only". Se trinteste usa in urma noastra si ne trezim: PE FIRE ESCPAPE!!!! Usa nu are clanta pe partea noastra iar scarile se terminau intr-o curte interioara unde fuma: Alec!!! L-am surpris asa de tare ca nici nu mai stia unde sa se bage! Ne-a spus sa intram inapoi dar l-am informat (cu ochii cit cepele la el nici nu stiu cum am fost capabila sa formez cuvinte!!!) ca usa nu are clanta. A fost dragut, a inceput sa rida si a trimis pe cineva sa ne salveze de pe scari. Ne-am spus good night, l-am felicitat pentru piesa si ne-am facut si noi iesirea!!! Anamaria mama la Nick (6)& Alex (3) [url]http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/Alex3.jpg[/url] [url]http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/Nick3.jpg[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, Delia! Da, la inceput voi fi in Michigan, dar probabil ca nu pentru mult timp. Pe 19 iulie sotul meu trebuie sa se mute cu serviciul in Delaware pt un an, dar inca nu stim sigur daca permanent de la inceput. Oricum vom veni in Michigan in principiu o data pe luna... Va tin la curent! In ceea ce priveste subiectul 'carti si amintiri', deja am trimis o parte din carti prin Keith si vom mai lua o parte cand plecam impreuna. Nu putem sa le luam pe toate inca, dar vom mai veni in tara! [:D] Sa va spun ce am mai impachetat, o parte deja le-am trimis... Diverse chestii pt bucatarie - sotul meu are putine chestii elementare de bucatarie si m-am gandit ca nu strica sa iau seturile noi pe care le aveam - respectiv, set de oale, 2 seturi de farfurii (unul vechi si unul de toata ziua), cateva seturi de cesti, castronele... Sunt lucruri pe care le-am primit in timp, unele valoroase, unele simple, dar toate cu valoare sentimentala... E adevarat ca ocupa mult in bagaj, dar o perioada nu vom putea face cine stie ce cumparaturi (s-au cheltuit foarte multi bani cu relatia asta la distanta... dupa cum am spus Keith a venit de 3 ori aici si va veni si sa ma ia - si biletele de avion in perioada asta, cum probabil stiti sunt cam $1300 / buc [bang])... Astept pareri de la voi, cei care sunteti acolo... Credeti ca am exagerat luandu-mi toata 'vasaraia' asta? OK, deja am scris prea mult si nu vreau sa va plictisesc. Mai scriu mai tarziu. [:D] [pup] Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cleo...n-am avut prezenta de spirit...aveam falca de jos undeva pe trotuar cind am dat nas in nas cu el!!!! Anamaria mama la Nick (6)& Alex (3) [url]http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/Alex3.jpg[/url] [url]http://mywebpage.netscape.com/Ocebine/Nick3.jpg[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...