Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Iasi (4)


Recommended Posts

Salutari fetelor! Am disparut din peisaj caci am fost ocupata cu dezvatarea de pampers.Acum santem domnisoara cu chilotei frumosi cu desene pe ei si cred ca meritam,Gabi, sa ne treci pe lista copiilor cuminti care fac pisu la olita. Felicitari Alex pentru dintisori! V-am urmarit si citit cu interes ,chiar daca n-am avut timp sa scriu si mesaje,asa ca sant la curent cu noutatile si poznele copilasilor... Carmen,ai grija cu luatul in patul vostru...asa o mai luam si eu pe Catalina...si acum doarme cu noi. Imi pare rau ca am ratat Targul de oale,tare as fi vrut si eu sa merg ,din pacate am aflat prea tarziu de el(calul plecase..) Multa sanatate si wk-end placut! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by acinorev
buna dimineata! am revenit. cum se face un album cu poze? vreau sa va arat si eu minunile mele. am pozele pe cd dar nu stiu sa le pun in album la dc. merci, veronica
Veronica,iti spun eu,dar luni,fiindca azi am mult de lucru la serviciu si am si examen![flo]Cristina si Mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Veronica dar ce minuni ai tu!sa-ti traiasca si sa va aduca numai bucurii! Cristina sper ca ai trecut cu bine peste acest examen ,nu am apuca sa-ti urez bafta dar sunt sigura ca ai terminat cu bine. Adriana ,felicitari pt. reusita sa-mi spui si mie cu ai reusit sa scapi de pampers ca noi nu prea avem de gand sa renuntam asa de usor la el. Gabi noroc de icoana de pe tv. ca daca nu era ea il treceai cu siguranta pe Fabian pe lista celor mai obraznici copii din lume.[:D]cred ca era posibilul castigator al marelui premiu[neand]:locul intai[tv]un tv .nou. gulshan bine ai venit si asteptam sa te cunoastem ,poate vei veni si la o intalnire . chiar asa dar acusi trece vara si noi nu ne-am mai intalnit.ce ziceti?aveti planuri pe duminica?[?][?][?][?] Carmen felicitari lui Alex!wow 4 dintisori o data ,hehei flacau mare nu asa!ma gandeam si eu asa ca poate plecati numai voi doi in concediu ,inseamna ca numai eu mi-am lasat strengarul asta iarna si am plecat ca o mama denaturata[V][q][q][q] Gabriela si Elena!!!!!!!!!hei ce mai faceti ????bine, sanatoase??????ingerasii ce mai fac????????????Gabriela te pregatesti de petrecere,nu?mare petrecere duminica pe 4.II urez de pe acum lui Matei multa sanatate si sa-i dea Dumnezeu tot ce este mai bun in lumea asta,sa va auca numai bucurii ! multa sanatate tuturor si sa auzim numai de bine! pupici dulci![pup] Fabian si mami Lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Heiii ce multi sarbatoriti pe aici !!Vreun bairam ceva![:D] [s][s][s][s] LA MULTI ANI TUDOR ! Sa cresti mare sa fii sanatos si la fel de frumos ca si acum,sa ai mult noroc si prieteni adevarati ! Petrecere frumoasa! Vero,sa-ti traiasca minunile!Aveti niste copii superbi! Sa fie sanatosi si sa va aduca multe bucurii! [flo][pup]Cristina si Mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lacramioara saru-mana de urare. Am dat ieri la 4 ultimul examen si a dat naspa rau,apoi am venit la "scirbici"si am stat pina la 9 seara. Is stoarsa ca o lamiie,mai ales ca nu stiu daca am luat sau nu!Sintem la mina profului![:(] Pupicei la "cumintzel"! In fine,am terminat sesiunea,va spun peste citeva zile daca sint sau nu integralista,ca sa facem chef on line,pina ajungem sa ne intilnim! Zilele astea le petrec la serviciu,asa incit mai "discutionam"!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu in clubul vostru! ca s-a mutat prietena mea azi la pitesti. numai cu ea (mama unui baiat de 1 an si 5 luni-matei) puteam discuta 2 ore despre cum arata, cum miroase si ce consistentza are "productia" din pampers! da de acum va am pe voi! stefan (1 an si 4 luni) vrea sa cunoasca multi copii, ca-i sunt tare dragi,asa ca poate vin si eu la o intalnire cu voi!(cand se opreste ploaia, evident! ca ma dispera! ce-o sa facem azi in casa toata ziua? nici matei - mati, cum ii spune stefan - nu mai e sa vina in vizita!),ma tenteaza o plimabre cu autobuzul...dar cred ca si in ele ploua!. va rog, imi recomandati un pediatru bun!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[si-eu]LA MULTI ANI TUDOR!!!!![s][s][s][s][s] Sa-i dea Dumnezeu sanatate si noroc !si sa va aduca numai bucurii!mai dar ce baiat mare mai ai ,6 ani,flacau nu asa![pup] Cristina iti tin pumnii ,astept sa faci cinste ca esti integralista!nu te iert de data asta[papica][pahar][cheers] Ghinetz eu cred ca ne cunoastem,nu cu,va stai in Poitiers si stai la turn ?iar Matei sta la P9.......eu sunt mami lui Fabian vecina lui Matei(ar fi chiar culmea sa fie o coincidenta).iti urez bine ai venit la DC si sedere lunga!iar un pediatru foarte bun este Iordache daca te intereseaza iti voi explica unde are cabinet. va doresc o duminica placuta si petrecere placuta sarbatoritilor si multa sanatate! Fabian si mami Lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...