Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Iasi (4)


Recommended Posts

La multi ani Tudor!![s][s][s] Sa cresti mare si cuminte sa aduci multe bucurii parintilor !!! Adi, mare realizare ,da-mi si mie ceva sfaturi,mici secrete,ca abia astept sa redirectionez bugetul de pampers pt altceva(de ex. pt niste haine dragute pt mine!!).Eu deocamdata ma consider fericita ca am reusit fac ecomnomie de un pampers pe zi ,adica dimineata il prind sa faca la olita(mai precis fug cu olita dupa el[:D],si prind din zbor...ce e de prins[:-)))]!!),ca de obicei la 5 minute dupa ce-l schimbam facea kk,spre marea mea disperare!! La noi e o caldura mare(ultimul etaj!),fuge Alex cind vede hainele ,ma lupt cu el sa-i pun cite ceva pe el!! Ghinetz, bine ai venit printre noi[flo],si eu sint fericita posesoare a una bucata baietel de 1 an si 3 luni fix azi!! Un sfirsit de saptamina placut la toata lumea!! GAbi si Alex!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns
La multi ani si lui Alex ![s][s][s][s] mai dar cati sarbatoriti mai avem noi in aceste zile. Gabi ce mai trec lunile,nu?mai ieri l-ai nascut iar acum are 1 an si 3 luni.....................sa-ti traiasca! pupici[pup] Fabian si mami Lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!![hia]
Iesencelor dragi peste vreo saptamana ma gasitzi si pe mine in randurile voastre si atunci chiar ca nu mai scapatzi de mine[:p] Jur ca vin la toate intalnirile, ca prea v-am dus dorul si prea imi lacrima inima cand vedeam pozici de pe la intalnelile din Copou[:)]
Am o intrebare pt cine stie (evident:))) Cu ce agentzii de turism atzi mers si vi s-au parut seriosi? Eu vreau sa fac o vacantza in strainatate (nu m-am hotarat exact unde, dar "fluctuez":)) intre Grecia si Tunisia) si pana acum nu am primit oferte decat din Bucuresti. Mama spunea ca mai bine apelez la o agentzie turistica din Iasi, dar habar nu am care sunt seriosi si au servicii kalumea. Daca apelez la o agentzie din Iasi, transportul pana in Bucuresti, la aeroport mi-l asigura ei sau ma descurc singura cu tot calabalacul? [help] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Veronica, La multi ani pt Tudor! Sa creasca mare si sa va aduca multe bucurii! Si petercere frumoasa astazi. Mateiu meu face maine doi anisori si sunt tare mandra. Carmen abia astept sa-mi scrii, stau pe jar inca de cand am plecat. Ai descoperit de la ce a facut febra Alex/ Sau mai iesea u dintisor atunci? Adi, felicitari pt olita. Noi inca mai lucram de zor, dar cum am fost in deplasare, ma anunta dupa ce a facut sau mai sta asa degeaba pe ea. Oricum insistam pt ca vara asta sa scapam de pampersi si poate investim banii in altceva.(cum zicea Lacri). Am petrecut de minune la Tg. Neamt, de fapt pe langa. Copiii au profitat de iarba verde, de aer curat, de un puiut de caprioara pe nume Bambi, botezata de Matei "Babi" si de un caine lup(pe care Matei il striga "BOBA" de la Zorba). Au vazut si iepurasi si un cuib cu berze si au stat mai mult afara prin iarba, chiar si desculti. Si acum cand am ajuns, Matei voia numai afara, ca asa era invatat sa iasa din casa direct afara in curte... Am vizitat si cateva manastiri si a fost superb, chiar nu ma asteptam... Analizele mele si ale lui Otto se pare ca nu sunt tocmai in regula, dar luni ajung la medic si ma edific. Deci maine ce faceti? Daca vreti o BR, cu cea mai mare placere. Va pup, Gabriela si baietii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MULTUMESC TUTUROR PENTRU URARI! i-am aratat mesajele voastre si lui tudor si tare s-a mai bucurat. acum au plecat ultimii musafiri si, cum eu sunt dependenta de acest forum, imediat m-am suit pe calculator si am citit tot ce mi-ati scris. ati fost cum s-ar spune ultimii mei musafiri sau poate primii...pentru ca pe voi v-am anuntat primele dis de dimineata. multumesc! la multi ani pentru maine lui Matei! veronica, cu drag
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...