Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Iasi (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Bine ai venit vecinico de cartier! Si eu tot in Pacurari stau,linga Piata.Tu ? Carmen,pe 16 iunie termin sesiunea,asta daca reusesc sa iau toate examenele.De doua am scapat,le-am luat;sa vad ce-o mai fi,dar am doua grele grele de tot...[q][q][q][q]si unul mai usurel.Nu mai am timp de nimic abia reusesc sa invat,iar astia ne-au pus examenele la doua zile distanta unul de altul.Nici nu mai respir..AM avut si mult de lucru la serviciu,iar Mihnea nu slabeste deloc[:D]. Pupici nazdravanului cel frumos! Tineti-mi pumnii in continuare! [pup][flo]Cristina si Mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by acinorev
cristina, ma bucur sa te intalnesc pe forum pentru ca este foarte posibil sa ne fi intalnit si prin pacurari. eu cel putin cunosc fiecare pietricica de pe ambele parti ale strazii deoarece mi-am plimbat copiii......
Cind iesiti seara la plimbare cam prin ce zone ajungeti? Daca vezi o mamica care alearga ca un cal[:D]dupa baietelul ei,sa stii ca eu sint.Pe Mihnea poti sa-l vezi la pagina mea personala,sau in album,poate il recunosti! [flo]Cristina si Mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

de obicei ne plimbam pana la moara 1 mai, facem o halta la sora mea care sta tot langa piata si apoi ne intoarcem agale spre capat unde locuim noi. mai precis, in ultimul bloc din iasi, in fata la peco. pentru toate fetele, intrebare: voi cu ce va ocupati? eu sunt profesoara.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...