Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Iasi (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Gabriela, Daca esti pe forum, afla ca nu se mai tine concertul cu Tudor Gheorghe, deci nu te chinui sa ajungi la spectacol... Felicitari pt Matei si multi pupici si lui si lui Otto. Gabi, Alex e baiat mare acum, ai scapat de acum de probleme!!! Cristina, bafta! Elena, nu iti iei campii, obisnuieste-te cu ideea ca e tanar si solicitat,asta inseamna ca e bun in meseria lui si trebuie s afii mandra. In plus o ai pe Erica sa iti tina de urat... Hai, cu moralul ridicat... Anca, hello, bine ai venit, si eu sunt programator,am facut calculatoare... Lacri, inarmeaza-te cu rabdare, pana la insuratoare va invata sa faca la oala dar s-ar putea sa mai gaseasca ceva care sa te exaspereze... Asa ca... Adriana pe unde ai fost pana acum? Ce face dulcetica? Acinorev, hello... Daca e frumos duminica ne vedem? Pupici la puiuti si voua numai bine, Alex&co
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da,e prima maseluta,si chiar ar merita un cadou Alex pt cit de curajos e,sufera in tacere,am descoperit intimplator maseluta,ca nu era la rind,am luat repede cartea ,sa vad daca nu au iesit din schema dar e bine,e in ordinea fireasca!! Vad ca toata lumea e la faza cu olita si eu ma chinui sa-l fac sa stea ,dar nu vrea si pace,l-am fortat odata si de atunci nu-i chip sa-l conving,desi la fel ca si Matei si el la inceput statea f cuminte pe olita!! Din pacate eu iar am cedat ,si i-am dat multe din alimentele interzise..pizza,suc,sarmalute asa ca azi iar a facut urticarie,si eu iar imi fac mea culpa!! Aaaa,mare eveniment mare...azi mi-a trecut d-nul primar pe sub fereastra(se grabea asa ca nu mi-a cintat nici o serenada!![:D]),a inaugurat parculetul din spatele blocului nostru!!Am urmarit de la inaltime desfasurarea de forte care a fost pt acest eveniment!! Cred ca sintem in oras in w-end asa raspundem la apel!! Pupici!!GAbi si Alex.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor![flo] va multumesc pt. incurajari![pup][pup][pup] Acvi ai flacau mare nu asa sa-i dea Dumnezeu multa sanatate si noroc si sa va aduca numai bucurii. si noi vrem in Botanica duminica!!!!!!!! pupici [pup] Fabian si mami Lacramioara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de urari draga Lacri. Fetelor din pacate miine nu vom putea veni in Gradina,pt ca vad ca urticaria lui Alex e mai grava decit de obicei,de fapt aseara pe la 8 noi ne plimbam intre spitalul Sf Maria si cel de Infectioase!!La Sf Maria ne-au spus ca e varicela ,dar sa mergem la Infectioase sa ne confirme,acolo, am facut o analiza a singelui si au spus ca e ceva viral dar nu-si dau seama ce e,nici varicela nu e voiau sa ne interneze dar nu am vrut asa ca il tratez acasa cu Peritol,Ca si Vit C,si ma duc luni cu el sa-l vada din nou.Asa ca nu pot sa risc sa-l duc in colectivitate!!Imi pare tare rau!! Saracul Alex s-a speriat ieri de atita medici,redidenti ,asistente cite roiau in jurul lui si a fost tare plingacios!Aseara inca mai plingea prin somn.Am constatat ca nici cei de la spitalul de copii nu au tact cu copiii. Va doresc o"intilneala"placuta,sa faceti pozici sa-mi clatesc si eu ochii,si sa vad cit au mai crescut nazdravanii!! WE placut!! Gabi si Alex[flo].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns pe la 12 si ceva in gradina. A mai fost cineva? Tot am umblat pe ici pe colo, poate vedem pe cineva cunoscut, dar nu era nimeni. si la fantana era un grup de copii mai marisori cu d-ne educatoare sau invatatoare... Data viitoare incep mai devreme pregatirile sa nu mai fim "intarziati". Pupici de la noi, Gabriela si baietii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...