Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Iasi (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[s] si din partea noastra pentru Alex si pentru Lacri. Am ramas aici singurica, Laura a plecat [recevere] azi la bunica, maine o sa ajunga in Iasi. Deja mi-e dor de ea si am dat si apa la soricei [q]. Nu stiu ce o sa ma fac doua luni. Totul e ca ea a plecat bucuroasa si nu a plans deloc. Doar e fetita mare... Gabriela & Laura (3 ani) [majoreta] http://community.webshots.com/user/claudia_2803
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s][s] LA MULTI ANI LACRAMIOARA! Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de toti cei dragi! [alcool][bum][batetoba][bis][yami][cri][harp] [cheers][cina2][bere][berica][cafea] Ai tinut secret ca sa nu ne inviti la tort..tztzt.[:p][:D]...glumesc bineinteles. Sper ca v-ati petrecut bine si ai primit cadouri frumoase! [flo][pup]Cristina si Mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, la multi ani pentru Alex![s] Cu intarziere, dar luna viitoare, pe 15, o sa fiu pe faza [^] Lacri, la multi ani!! [cheers]Am intarziat cu o zi [:I], insa iti urez acum sa fii sanatoasa, sa fii iubita si sa ai numai bucurii de la Fabianu' tau cel mic! Alexu' lui Acvi, keep up the good work [;)]cu maselutele! [8**]Dragostea e intotdeauna gata sa ierte, sa aiba incredere, sa spere si...sa indure orice urmeaza.[8**]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se vede ca sunt cam "intarziata"[:D] sau poate doar ametita[alcool] de caldura So, : La multi ani Alex a lui Carmen pt cele 10 luni implinite ieri! Sa cresti mare si sa-i bucuri pe mami si tati! Gabi, felicitari pt maseluta. Ca sa scapi de facut mot lui Alex du-l la tuns. Te asigur ca si lui ii va fi mai bine si tati va fi mandru de mandretea de flacau. Lacramioara la multi ani! Sa fii sanatoasa si fericita, iar Fabian sa-ti aduca multe multe bucurii!!! Fetelor, va doresc si voua sa fiti fericite alaturi de puiutii vostri scumpi. Pupici, Gabriela si baietii[dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani ,draga Lacri!!![s][s].Sa fii fericita si iubita de cei doi baieti din viata ta[:D],sa ai o viata plina de impliniri ,liniste sufleteasca...sanatoasa..am uitat ceva[:D]??!!!Asteptam sa ne povestesti cum a fost ziua de ieri!!! Multumim pt felicitarile pt maseluta!!Sint tare mindra aici in fata calculatorului cind citesc mesajele voastre.Gabriela,l-as tunde dar abia in august ii tai motul,si daca tot am asteptat pina acum...mai rabd o luna si un pic!Apropo,am vb cu nasii lui si ne intrebau daca ne-am gindit ce facem la taierea de mot.Cica la ei se obisnuieste sa mearga undeva la curte,o mini-petrecere in aer liber,dar cum noi nu avem pe nimeni care sa stea la casa ,ne gindeam daca la Ciric nu gasim ceva de inchiriat,nu pt multe pers asa max 20 .Stiti cumva alte locuri?? GAbi si Alex[flo].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca eu te intrec, nici n-am vazut de maselute si aniversari. Felicitari pt dintisori!! Si noi ne chinuim, am 2 copii carora le ies dintii! Andrei niste masele iar Patrick vad ca tot musca ce apuca, cred ca la el o sa fie mai timpurii. La multi ani la 10 luni,sa cresti mare puiut si pune mana si papa bine acolo ca ai sa ramai flamand! se anunta foamete, fa rezerve :)) V-am pupat! [pup] Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...