Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Cluj (4)


Recommended Posts

Ahh era sa uit... fetelor stiti cumva un apartament de inchiriat la mare in Constanta sau Mamaia, eventual vila? Suntem disperati ca nu gasim. Peste 2 sapt vine o cunostinta din strainatate si mergem la mare(cu Andy o sa mergem doar in august[:D]) Eventual daca imi puteti recomanda o vila la munte, sa fie in drumul nostru :sinaia, predeal, busteni,azuga.(vrem sa ne oprim o noapte acolo) Mersi fain! Pupilici[pup][pup][pup] Dana&bb Andy(1 an si 4 luni) http://community.webshots.com/user/danaiakob
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna fetelor, Dana, nu stiu vilutze dar ai cautat si pe www.antrec.ro?poti incerca.si Eximturul au oferte rezonabile uneori. am fost ieri dupa-masa in parc 2 ore, asta mica la terminat pe tati atata a alergat. a ramas dupa vaccin cu o usoara diaree care s-a accentuat we asta si nu mai stiu ce sa-i dau sa pape , probabil a cam bagat fructe.am trecut pe Humana Hn antidiaree si Smecta sa vedem azi cum e , a facut si eritem la fundic[bang][bang].in rest a papat mai bine si a dormit f bine.azi s-a sculat la 7 jumate, am luat0o din pat si a plans.am pus-o inapoi cu niste laptic, s-a jucat SINGURA jumate de ora si s-a culcat la loc, acu e 9 si ceva si tot nani.eu ar cam trebui sa invat dar...[:D] Dana bafta la examen!legat de kg, hehe daca vrei ti-o imprumut pe Theiutza si se rezolva problema:) Ioana, monica, roxana, Laura, ce fac gravidutele, cum se simt? sa aveti o saptamana minunata va pupam mie imi vin rusii cred si imi cam vine sa bat pe careva[:D][:D] cristiana si gagalicea Theodora Alexia(1 anisor) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor!! Dana draga , nici eu nu te pot ajuta cu cazare la mare, deoarece nu stiu pe nimeni pe acolo...Bafta la ex de azi(ziceai ca e oral?)! Cristiana, cand povestesti de Theiutza cat e de agitata si ca nu sta o clipa in loc, parca o vad pe nepotica mea cea mai mare(acum are 5 ani) ca exact la fel era si ea(acum s-a mai cumintit de cand e domnisoara[:D]-s-a mai cumintit si la minte[:D]).S-o vezi numai pe cumnata-mea, ca e piele si os de la atata alergat dupa ea![:D] Eu sunt bine, ieri mi-a fost cam rau dar a trecut! Alesio e un dulcic de bebisor, aseara mi-a tras niste suturi foarte puternice(Ovi era cu mana pe burtica si s-a speriat[:D]), in rest e tot delicat...si scumpic!Il ador! Roxi, pe unde esti?mai da si tu un semn de viata!!!..sau ai nascut deja? Moni, sper ca esti bine! Laura, ai terminat cu examenele?Cum te simti??? Aura voi sunteti bine? Si noi va dorim sa aveti o saptamana usoara si frumoasa! Pupici, Ioana si Alesio mic(25 sapt si 5 zile) http://photos.yahoo.com/pufymic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor! Imi pare foarte rau ca nu am prea fost pe aici (iar mi-a luat o jumatate de ora sa citesc din urma si ma bucur mult). Am fost plecati din cluj (din nou), dar am venit acasa si e asa de bine! Va multumesc din suflet pentru urarile voastre, sa dea Dumnezeu sa fie totul bine. Am trecut pana acum prin toate fazele emotionale, de la teama pana la o bucurie imensa. Partea cea mai draguta a fost cand m-am plimbat cu sotul meu pe strada, la vreo doua zile dupa ce am facut testul, si nu intelegeam cum restul lumii poate sa treaca asa pe langa noi fara sa-si dea seama de incredibila minune care ni s-a indeplinit [il] Ce sa spun, nu ma simt rau deloc (cel putin pana acuma), si in afara de faptul ca toate lucrurile miros mai mai tare ca pana acuma, nu simt nici o schimbare. A! ba da. Cand trebuia sa-mi vina ciclul, m-am simtit exact ca in zilele obisnuite de ciclu, numai ca ma durea ceva mai tare si m-a tinut cinci zile. Acuma nu prea am ce sa fac pentru ca luni am examenul si marti prezint lucrarea de licenta. Nu prea am avut timp sa ma bucur, ca am avut de invatat. Mai e un pic si trece. Incerc sa nu obosesc prea tare si sa o iau ca pe ceva care trebuie facut, dar nu mai mult. Sa-mi tineti pumnii. V-am pupat! Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Laura: bafta la examen si la licenta![cheers] Cristiana, m-am uitat pe site-urile mentionate dar am gasit numai cazare la hotel[bang]. Am gasit in schimb o gramada de anunturi, unele au si poze dar nu stiu ce sa zic, unii oameni mai i-au si tzape. Cred totusi ca vom cauta cazare cand ajungem acolo[:D] Mi-am luat si ex asta, a fost fff greu am invatat ceva mai mult ca de obicei, si a fost ok. Mai am o restanta dar nu stiu daca o pot da semestrul asta, probabil la toamna[ups] Ce mai faceti? Cristiana, ce mai face Thea? Ioana, esti bine? Sa ne arati pozele de la chef[:)] Fetelor, eu cred ca Roxi a nascut, pe forum nu am mai vazut-o si sper sa ne dea semne de viatza. Restul fetelor, sunteti bine? Va pupacesc [pup] Dana&bb Andy(1 an si 4 luni) http://community.webshots.com/user/danaiakob
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor! Laura, bafta la licenta!!!!Si dupa ce termini cu toate astea mai ai grija si de tine!!! Fetelor(Dana, Cristiana, Aura, Roxi, Moni, Laura si restul), se pare ca azi e ultima mea zi de net...[bang]!Asa ca va zic la toate sa aveti grija de voi si de bebeii vostri, bafta la examene celor care nu au terminat cu ele, si cand mai pot o sa mai intru sa mai dau cate un semn de viata!!! Roxi, daca ai nascut, sper sa fi bine si tu si Serbanelu, iar daca nu atunci iti tin pumnii sa ai o nastere super usoara(si la Moni si Laura la fel!!). Va pup pe toate si o sa-mi fie tare dor de voi!!!! Ioana si Alesio mic(26 sapt) http://photos.yahoo.com/pufymic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, o sa pleci din Cluj? sau doar nu vei avea net? Te pup dulce si ai grija de tine si de bebe Alesio![pup] Sa ne mai dai semne de viata! [pup][pup][pup] Dana&bb Andy(1 an si 4 luni) http://community.webshots.com/user/danaiakob
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragele mele, tocmai am iesit de la exam, a fost relativ ok, sper sa-l iau.dar luni nu ma duc ca nu mai poci invata, sunt saturata asa ca imi raman 3 pe toamna dar pot intra cu ele in anul 2.insa nu le-as lasa ca la anul am si diploma asa ca... Dana bafta muuulta!Thea e ok, i-am stabilizat kaki(nu stiu de ce insa face eritem la cate un scaun parca ar fi super acid, suspectez fructele dar nu stiu care), i-am facut si analize si trebuie sa le duc la un dr nou ca dupa cum v-am dr mele i-am declarat razboi.m-am hotarat pentru medicul recomandat de karina, dr Lazar de la Ped 1.asta mica a cam stat pe regim zilele astea dar e ok.doarme tare bine, eu m-am distrat cu niste insomnii.e super nazdravana! voi cand plecati in concediu?offf ce-as pleca si eu tai tai... Ioana, drum bun si ai grija de tine cu eforturile.asteptam semnbe de viata! de roxana nu mai stiti nimik?nu aveti nr ei de tel?gravidutele, sa faceti bine sa ne lasati nr de tel, nu mergeti asa sa nasteti si noi sa nu stim nik:) Aura voi ce mia faceti?sunteti bine? Laura, bafta multa!sa stii ca si eu ma gandeam ca ar trebui sa se uite lumea altfel la noi pe strada, dar cred ca imi lucea fata de bucurie atunci:)zambeam la toata lumea[:D] la ce dr mergi? va pupam cristiana si gagalicea Theodora Alexia(1 anisor) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Ce mai faceti fetelor?Cam slaba activitatea pe aici[:D] Am fost foarte ocupata zilele astea, am umblat cu sorela mea toata ziulica sa-si faca cumparaturi pt America , in seara asta pleaca[cheers]. Cristiana, iti tin pumnii sa-ti iei examenele[pup] . Ce mai face Thea? De miercuri, cand termina sotul cu licenta, vom iesi la plimbarici cu Andy, sper sa ne intalnim[:)] Roxi, da-ne un semn de viata! Noi mergem la mare in 8 iulie, si trebuie sa fim aici pe 15 cand s-ar putea sa plece sotiorul meu in Italia . La noi in familie toata lumea pleaca (miercuri pleaca cumnatu si prietena lui), aproape ca raman singurica [:(] cu Andy bineinteles [:D] In august vom merge din nou la mare, cu Andy si cu parintii mei. Va pup, si mai astept vesti de la voi! [pup][pup][pup] Dana&bb Andy(1 an si 4 luni) http://community.webshots.com/user/danaiakob
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...