Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Cluj (4)


Recommended Posts

Salut fetelor! Mai ce ploaie a tras si azi...poate totusi reusiti sa va intalniti in parc...sa ne povestiti si noua cum a fost! Dana, spor la invatat!Si la sotul tau!Si bafta la examene! Cristiana, am vazut pozicile cu Thea....e o dulcica zambareata....ce scumpa e cu gropita din obrajor...iti vine s-o papi nu altceva! Spor la invatat si tie si bafta la examene(mai dar ce mamici studioase avem.....:))! Si iti tin pumnii pe maine, sa fie ok la vaccin! Bine ca ai scapat cu bine de semnutul ala...o sa fie bune rezultatele! Eu ce sa va zic....sunt la fel, adica tot cu mancarea in gat stau(ca vad ca in stomac nu-i place!), si abia respir...dar asta e!Am incercat sa nu mananc, dar incepe sa ma doar stomacul si mi se face rau de foame....asa ca mananc si rabd!Dicarbocalmul inca nu mi-am dat seama daca ma ajuta, ca am luat numai unul..... Oricum daca nu-mi trece, ma duc sa-l mai stresez pe Muresan... Alesio e tare vioi, ieri seara am stat cu Ovi si ne tot uitam cum se invarte in burtica:) si vorbeam cu el.....il adoram amandoi! Pupici, Ioana si Alesio mic(24 sapt si 4 zile) http://photos.yahoo.com/pufymic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns
hi drage clujence! parintii mei vor sa vina sa ne viziteze, si eu..in harnicia mea..am facut deja rezervare la avion(germanwings)!(din cauza super preturilor pe care le-am gasit) faza e ca ai mei stau in cluj si trebuie sa ajunga in budapesta in aeroport! am auzit de astfel de firme de transport persoane( care numai cu asta se ocupa-transaport de la aeroport budapesta in tara) dar nu stiu cum se numesc..si degeaba am dat tot felul de cautari pe google.. ca nimic! rugamintea mea este ,daca puteti si stiti ceva , tare as rezerva si asta pt parintii mei sau un nr de tel unde sa sune ei! Vin pt prima data..si asa ma simt ca si cum eu deja le-am produs o groaza de stres, cu aeroportul din budapesta! va multuumesc! [copil] Nathalie si Sofi http://www.nathalie.net.ms/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor!!! Am citit aproape tot ce ati scris de cind nu am mai intrat pe forum si ma bucur ca sinteti bine. Eu nu prea am cu ce sa ma laud. Ma simt destul de rau, am fost internata la Gine 1 citeva zile, acum sint acasa dar tot rau ma simt. MI-e frica sa ies din casa pt ca ametesc ffff tare si am sinzatia ca nu ma tin picioarele. Imi pare rau ca nu am mai putut sa merg nici la gimnastica. Roxana, nu promit, dar daca ma simt bine dupa amiaza incerc sa ajung azi in Zorilor. Ioana cum te simti? va pup Monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut gagici! Moni draga, imi pare atat de rau ca nu te simti bine....nu ti-a dat Muresan sa iei fier si ceva vitamine pentru starile astea de ameteala?Cum ti-au iesit analizele?Cum stai cu fierul, magneziul, calciul? Sper sa-ti revii cat mai repede si sa ne putem intalni!!! Eu ma simt mai bine, cred ca Dicarbocalmul isi face efectul. Mai am inca senzatia de nod in gat dar nu tot timpul si nu ma tine mult. iau Dicarbocalm in continuare si o sa fie bine! Burtica se mai intareste seara mai ales, si ma mai doare , dar mai rar decat inainte! Deci toate merg spre bine cu mine[:D] Alesio e un scumpic de bebisor, se agita el dar nu foarte mult si nu ma loveste prea tare....e foarte delicat:)(oare sa fie Alesia??????[:D])! Cam atat despre noi, va pupam pe toate gagicile si pe toti piticii si sa aveti o saptamana usoara si frumoasa! Saso, eu din pacate nu te pot ajuta cu informatiile cerute, fiindca nu sunt in cunostinta de cauza!Poate te ajuta restul fetelor! Pupici , Ioana si Alesio mic(24 sapt si 5 zile) http://photos.yahoo.com/pufymic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saliu gagicile, Monica ce probleme ai mai exact?cand trebuie sa nasti?sanatate multa si ai grija de tine.ametelile nu sunt de la tensiune mica?pentru ca si eu am suferit de asta rau de tot... Ioana draga sa nu crezi ca bebeii cu prunuca, adica fetitzele sunt mai delicate in burtica pentru ca a mea era intr-o agitatie continua, de am botezat-o "Duracell" inclusiv in seara cand m-am internat sa nasc, nu m-au putut monitoriza ca gagalicea avea program incarcat[:D][:D] Saso, nu stiu sa te ajut acum dar incerc sa obtin niste informatii ca eu pesonal habar n-am.insa ma interesez si te anunt, ok? noi am fost la vaccin, Theiutza a fost putin suparata acolo dar apoi a fost ok toata dimineata, a dormit bine de amiaza dar s-a trezit cu durere de picior mai ales cand se apleaca sau se atinge:(i-am dat preventiv supozitor, sper sa nu faca febra mare. va pupam cristiana si gagalicea Theodora Alexia(1 anisor) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saliu gagicile, Monica ce probleme ai mai exact?cand trebuie sa nasti?sanatate multa si ai grija de tine.ametelile nu sunt de la tensiune mica?pentru ca si eu am suferit de asta rau de tot... Ioana draga sa nu crezi ca bebeii cu prunuca, adica fetitzele sunt mai delicate in burtica pentru ca a mea era intr-o agitatie continua, de am botezat-o "Duracell" inclusiv in seara cand m-am internat sa nasc, nu m-au putut monitoriza ca gagalicea avea program incarcat[:D][:D] Saso, nu stiu sa te ajut acum dar incerc sa obtin niste informatii ca eu pesonal habar n-am.insa ma interesez si te anunt, ok? noi am fost la vaccin, Theiutza a fost putin suparata acolo dar apoi a fost ok toata dimineata, a dormit bine de amiaza dar s-a trezit cu durere de picior mai ales cand se apleaca sau se atinge:(i-am dat preventiv supozitor, sper sa nu faca febra mare. va pupam cristiana si gagalicea Theodora Alexia(1 anisor) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saso,uite niste firme si nr.de tel: CONFORT TRANS 598690,0744-675164 OGNIVIA COLIBRI 0723-065052 Carrie,iti urez o noapte linistita si fara bataie de cap avand in vedere ca sunteti dupa vaccin(si mie mi-e groaza inca de pe acuma de vaccinul de 1 an) Burticilor,aveti grija de voi, cu rabdare veti birui toate neplacerile! Eu sunt cam pe invers de cateva zile de cand m-am procopsit cu o raceala zdravana si se pare ca azi inevitabilul s-a produs(adica i-am transmis si Dianei). Oricum,cel putin pana acum la ea se manifesta intr-o forma relativ usoara dar suficienta cat sa ne tina in casa(are temp.si mucishori) Aura si Diana(17 iul.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristiana, bine ca a trecut si vaccinul asta ca tare iti era frica de el....si mie mi-ar fi! Sa aveti o noapte linistita si sa se trezeasca Theiutza ca noua maine![dual] Zici ca fetitele nu-s toate delicate la suturi in burtica.....pai atunci o fi Alesio mai puturos....[:D][:D]!Sanatos sa fie ca restul nu mai conteaza! Aura, sper sa te faci bine repede si tu si Diana!Sa ai grija de voi! Pupici, Ioana si Alesio mic(24 sapt si 5 zile) http://photos.yahoo.com/pufymic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca nu am scapat de temperatura, a facut in jumate de ora 38 cu 6 si e maraita si fara vlaga asa ca faza cu noaptea linistita pica[bang][bang] Aura multa sanatate, iti raspund maine legat de fizio, ok? cristiana si gagalicea Theodora Alexia(1 anisor) http://photos.yahoo.com/thea_alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...