Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac: ce am mancat azi? (10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
bine ai venit, vio :) Daca vrei sa intri pe lista tre' sa trimiti un pm Carolinei. Meniul de azi: de dimi cereale cu lapte batut la prinz: cruditati cu peste fiert seara: salata de andive cu macriu afumat si mayo amestecata cu un iaurt, ca sa fie mai putin grasa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dim la fete... Azi: -dim:cafelutza aferenta+niste pastai inabusite de aseara -pranz:ciorbita de perisoare -seara:cred ca salata de rosii cu castravete cu ceva,problema e ca azi e ziua de nastere a sotului..si deja am la cuptor blatul de la tort si inghetata e la congelator.... Sper doar sa nu ma infrupt prea tare....daca scap si de ziua asta..e bine..macar 2 saptamani nu mai calc pe de laturi...pentru ca am tooocmai pe 3 iulie o nunta si pe 8 iulie e ziua nasului nostru!!! Multe succese la fete!! KORINNA [zana] mamika x 2 http://community.webshots.com/user/korinnay
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

VioN, bine ai venit printre noi! Treci la raport cu ce mananci, ok? Korinna, La Multi Ani si petrecere frumoasa de ziua sotului! O feliuta de tort poti manca...nu-i dracu' asa de negru! Aseara am bantuit pe aici pana noaptea tarziu, si mi s-a facut o foame...asa ca am mai luat vreo 2-3 furculitze din fasolea verde, si am mai rontait si cateva sticksuri (noroc ca nu mai erau multe in punga!), asa ca... Meniul de azi: ora 9.30: 1/2 pepene galben micutz si o piersica; ora 10.15: o cana de lapte degresat si 4 crackersi integrali Wassa; ora 13.30: fasole verde inabusita + omleta cu dovlecei, ceapa verde si putina branza + salata de rosii, castravete, ardei gras, ceapa; ora 18.30: putina supa de vitel + muschi de vitel la gratar cu varza calita; ora 21.30: o piersica. Laura si bebitele: Bianca (5 ani si 2 luni) si Ramona (2 ani si 1 luna) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by she_wolf
Scriu in mare viteza pentru ca-mi face figuri calculatorul! Nu stiu ce are, am reinstalat Windowsul si tot degeaba. Apare brusc o fereastra care imi da un minut pana se restarteaza singur. Face asta doar cand sunt on-line. Culmea!!! [bang] Adriana, ai grija ca in ritmul asta mai pui un kilogram. Incearca niste ciocolata neagra, desi numai dulce nu este. Monicaa, ai dreptate, eu una n-am tinut nici macar o saptamana fara nici o abatere, ce sa mai vorbim de o luna! Nici nu stiu daca voi reusi sa am o luna fara abateri. Astazi: Nu stiu daca ti-ai rezolvat problema cu calculatorul dar dupa "simptome" cred ca ai un virus ce se numeste Sasser, daca nu poti sa-l "rezolvi "spune-mi si incerc sa te ajut dimineata - un crakers integral, lapte batut degresat si ultima prajiturica pranz – omleta din doua oua cu bacon, ciuperci, ardei gras, suc de rosii, busuioc, sare, piper seara – mancare chinezeasca; o bere mica La mancarea chineazeasca singura abatere a fost sosul de stridii care era cu sos de soia si zahar, dar, vorba Monicai, abatere mica, mare etc tot abatere este, asa ca as putea spune ca astazi am tinut Monti doar la pranz. Ufff… [pup] Claudia si [pk] Cristi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari! Repede, cu meniul de azi: Dim: un iaurt 0,1% + 1 felie de paine graham, prajita Pranz: mancarica de fasole verde cu 2 cremwursti Seara:salata cu de toate + omleta Citeam undeva, in postarile anterioare, despre grisine de graham.Cum sunt grisinele astea, fetelor, ca eu nici n-am vazut si nici n-am auzit? Andrada34
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, aseara am mancat salata de rosii, castraveti, ardei si ceapa, cu branza si vreo 2 linguri din sosul de la ficatei pe care i-a mancat sotul... azi: capsuni - dupa 1/2 ora cafea - dupa 1 ora 2 pesmeti Wassa cu branza de vaci pranz: o conserva de ton cu branza si o rosie seara nu stiu... pa Eliza si Mara (24.01.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Andrada34
Salutari! Repede, cu meniul de azi: Dim: un iaurt 0,1% + 1 felie de paine graham, prajita Pranz: mancarica de fasole verde cu 2 cremwursti Seara:salata cu de toate + omleta Citeam undeva, in postarile anterioare, despre grisine de graham.Cum sunt grisinele astea, fetelor, ca eu nici n-am vazut si nici n-am auzit? Andrada34
sigur pot minca iaurt cu paine graham?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...