Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac: ce am mancat azi? (10)


Recommended Posts

Chatonel, merci, chiar am gasit un virus si sper ca asta a fost motivul. Deocamdata, n-a mai facut figuri. Astazi: dimineata - salata de fructe; ciocolata calda cu lapte degresat pranz - supa crema de legume (dovlecei, conopida, broccoli, telina, ceapa, unt, smantana, verdeata) seara - iahnie de fasole fara ulei sau alte grasimi - este ok? In plus, tocmai am papat cateva saleuri facute (in premiera) de manutele mele. Bunuuuute! [pofta] Ca sa alunece mai bine am baut si o bere mica. [:I] Dar de maineeee...mai bine tac si fac. [:D] Laura, nu cumva cerealele Fitness au porumb? Stiu ca tu practic ai terminat cu slabitul, dar parca ai schimbat "tinta", nu? Sa nu te superi! [flo] Am vazut si barna din ochiul meu! [;)] [pup] Claudia si [pk] Cristi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salut fetele! Azi : ora 10:00 doua mere ora 11:00 jumatate kg capsuni - aproximativ o ora de miscare sustinuta la piscina ora 15:30 trei ficatei de pasare la gratar cu salata verde si un covrig -somn ora 18:00 doua felii paine cu unt si pasta de peste facuta de mama (abatere, stiu) ora 00:00 o cutiuta orez cu lapte si fructe (abatere mare!!!, sper ca pana maine sa nu mai mananc nimic- eu lucrez noaptea asta) Pupici, RO
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am printat toate meniurile din monti 9 si o sa le pun pe frigider, sa nu mai zic ca n-am inspiratie... Mi-ati facut pofta cu sufleul de dovlecei.....si e 3 noaptea, o sa mai beau un ceai, ca oricum n-am nimic de mancare prin jur. Eu am anemie, da cine n-are, stiti voi ceva naturist impotriva ei? Fier am incercat sub mai multe forme si nu prea mi-ajuta. Carne rosie....nu prea mananc, ficat imi place, da nu-i monti.... help! PS. hemoglobina e acum 11,5 dar in scadere! Anul trecut, in mai tot 11,5!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by she_wolf
Chatonel, merci, chiar am gasit un virus si sper ca asta a fost motivul. Deocamdata, n-a mai facut figuri. [pup] Claudia si [pk] Cristi
cu placere. Si eu cred ca asta era motivul. Fetelor, aseara am dat-o-n bara, am mincat ca porku: un macrou si juma, asparagus si ciorba de teci!! [bang] [bang] [bang] Nu am mai mincat marul de la ora 5 si iata ce ravagii am facut :( ps nu cred ca v-am spus, dar sint insomniaca de grija ca nu mai slabesc odata!!! Sper sa nu ma apuce iar pandaliile cu nemincatul de loc, ca sa slabesc mai repede... cam asta era cura mea de slabire: nu mincam timp de 3-4 zile decit o supa, un macrou seara si slabeam rapid 2-3 kg.... problema e ca trebuia sa repet de 2-3 ori figura ca sa ma stabilizez in pragul de jos! Toulouse, la ville rose [roker]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pentru LAURA T Concediu placut, sa aveti vreme frumoasa, apa sa fie calda, si sa va refaceti fortele...cu Monty o scoti tu la cap... pentru CAROLINE multumesc pentru sfat...cred ca nu sunt chiar monty biscuitii, dar de pofta...si sunt un pic mai inchisi la culaore...cred ca au faina integrala, dar cred ca au zahar raport: aseara abatere mare: am mancat o praji (vorba vine una, ca am amncat vreo patru) cu biscuiti, branza si iaurt dietetice si capsuni...dar cu zahar...cred ca daca o fac cu fructoza este chiar monty am mai mancat cirese si capsuni azi dimineata 2 kiwi mai tarziu cirese la pranz am cirese, dar parca as manca niste macrou afumat...nu stiu revin .... O zi buna Eliza si Mara (24.01.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, fetele, cucuietele! meniul de astazi dimineatza -mai mult de o juma' de kil de cirese, ca si acu am burta plina:)[:)] pe la pranz doua oua fierte cu 2 cremwursti (si uite ca azi, din cauza de lipsa de timp pt gatit, nu postesc) seara-vreau sa fac dovleceii despre care a povestit Milia, ca deja miros a un gust fe-no-me-nal si mi-e pofta! Va pup! Andrada34
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bunaaaa! Hai ca m-am agitat degeaba! [:D] Cantarul arata azi 68 kg, ba chiar s-a deplasat spre 67,5!!! URAAA! Si tot am avut abateri... Nu stiu ce a fost atunci, poate retinusem multa apa. Oricum, bine ca arata asa!! Azi: dimineata: n-am mai avut fructe ca le-am papat aseara pe la 11 noaptea! [:D] iaurt si 2 felii graham (fibropan) pranz: omleta cu salata de rosii seara: n-am idee inca. Mi-e groaza de ziua de maine ca merg la soacra-mea la petrecere. Adevarul este ca vor fi si multe produse Monty, dar eu vreau sa-i fac o super-prajitura si mi-e teama ca voi gusta mai mult decat vreau... [bang] Mai vorbim noi, Adriana si [copil] Mihnea (11.11.03) http://community.webshots.com/user/adriana_mihnea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Claudia, cerealele Fitness nu contin porumb, sunt doar din grau integral, dar au si putin-putin zahar in compozitie. Eliza, mersi pentru urari, dar dupa cum arata vremea afara, putin probabil sa fie soare de plaja, nu mai zic de apa. Macar sa nu ploua...In rest, abateri voi avea, cu siguranta, dar sper ca nu voi veni cu mai mult de 53kg inapoi (acum am 51kg)! La intoarcere, trec inapoi pe regim, ca de la o vreme imi cam fac de cap! Ieri seara am gustat 2 Fornetti mici, ca mi-au rasarit in fatza!!!!!!! Biscuitii aceia dietetici nu au zahar deloc, dar cred ca faina e amestecata :integrala cu alba! Meniul meu de azi: ora 9: cateva capsuni; ora 9.30: o cana de lapte 0.1% cu cereale Fitness; ora 12.30: 2 feliute pepene galben; ora 13: omleta cu ton si cascaval + o rosie; ora 17: macrou la cuptor; ora 20: 2 mere mici + 200ml suc de la un gref. Laura si bebitele: Bianca (5 ani si 1 luna) si Ramona (2 ani) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...