Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dar socrii cum sunt?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Socrul e bun sufleteste, insa e de o incapatanare greu de egalat. Si e cu nasul pe sus de nu-l vezi bine, e mandru de zici ca altul mai destept ca el nu este. Insa intre mine si sotul meu nu s-a bagat niciodata, si pentru asta nu am ce s-ai reprosez, iar la nunta ne-a ajutat enorm! Deci este bun![flo] Cel mai mare pacat este acela de a nu zambi, macar odata, in fiecare zi de viata! http://community.webshots.com/user/GabrielaHope (folositi marime normala la vizualizare)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu de cand m-am maritat (si dinainte) am doua perechi de parinti ! [:D][;)] Asa ca... nimic de reprosat, numai de laudat. [pup] Iar tata socru (ca doar pt el am intrat in vorba) e un super dulce. Chiar nu am simtit nici un moment ca face diferente intre mine si copiii lui. Cel mai tare il iubesc atunci cand imi rabda tachinarile si apoi mi le intoarce cand m-astept mai putin. Ce mai vorba, e campionul socrilor, va spun eu! Mina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ei, dar tot nu-s socrii vostri ca al meu.Ma iubeste ca pe ochii din cap si ar face orice pt. mine. Desi ne-am vazut de 2 ori saptamana trecuta si isi luase deja ramas bun de la mine (urma sa plece in weekend in vacanta in Anglia), a venit duminica la matusa la care ma aflam eu in weekend (desi mai avea de condus 200 km in plus pt. asta) sa ma mai imbratiseze o data si sa ma puna sa-i promit ca o sa am mare grija de burtica pana se intoarce si el din Anglia si eu din Ro (si eu plec in Ro weekendul asta). Ei, ce ziceti voi de asta? Sunt o baftoasa, ce mai! Daniela Veuger si bebita mica din burtica Slingeland Ziekenhuis, Doetinchem
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Socrela mea desi e ea mai bagacioasa si mereu isi bate capul cu problemele altora cand nu e rugata de nimeni, e fata de treaba una peste alta, mi-a facut de mancare cand am venit cu bebicul de la spital, mai face si curatenie, duce gunoiul cand pleaca dupa o vizita la noi...deci sunt multumita!!! Sinzi si DAvid
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...