Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Constanta (7)


Recommended Posts

Dragele mele, In sfarsit am acces la net.Nesi'ala care are serverul nu i-a facut reboot cand s-a oprit curentul electric.Si uite asa am stat 3 zile fara voi. Tania,Caty abia acum v-am trimis pozele.Roxi,ti-am trimis din nou.Se pare ca serverul nostru nu poate face o legatura SMTP cu serverul tau(cel putin asa zice mesajul de eroare pe care l-am primit inapoi dupa 4 zile). Cine are pozele cu Daniel,baietelul Laylei mi le poate trimite si mie la adresa: gabriel.cojocaru@rdsct.ro Multumesc! Tania,felicitari Andutei!M-am prins eu ca-i desteapta dupa cum vorbea! Am fost in Tara Piticilor pe 4,nu pe 5.Scuze,v-am zis ca-s obosita.In mintea mea 5 era vineri.Am stat departe de voi ptr.ca Teo era putin subfebrila,zic ca din cauza eruptiei caninilor.Azi-noapte mi-a facut febra mare care i-a cedat la Panadol abia dupa 40 de minute de la administrare.Acum este bine,zglobie ca de-obicei. Noi nu venim sambata in parc.Mergem la o onomastica.Ne-ntalnim poate sambata viitoare. Mi-a placut parcul de distractii.Am vazut si niste chestii ptr.pici ca Teodora.Si-am mai vazut atatia copii fericiti!... Cornelia,am zis ca v-am bombardat cu poze.[:D] Pup pe toate,July
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Tania,acelasi lucru l-am patit si eu cu Teo.Dr.noastra a zis ca-i hormonal.Acum sanul este in regula.Oricum,ptr.linistea ta s-o vada si pediatra. Mey,Tania,da'Bibi creste pe zi ce trece.Ce radea azi!Si-si baga nasul in pieptul lui ta'su de ziceai ca se rusineaza. Pup,July.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bonjur,dragele!!! Am fost ieri in Parcul Piticilor si a fost super. Abia am dezlipit-o pe Anduta de jocuri.Seara am cazut lati de oboseala si plini de nisip in bocanci. Nu mai spun ca Bibi a stat treaza tot timpul si a cercetat tot cei in jur. July, Bibi chiar se alinta...cand se indeasa cu capul asa in pieptul lui tat-su'.Asa face de fiecare data cand vorbesti sau ii razi. Saru' mana pt. poze. Nu le-am vazut inca, dar urmeaza. Sanatate multa Teodorei, e asa gingasa...eterica....La fel era si este inca nepotica mea, daca te uiti in poze o vei vedea, si mi-am dorit ca Bibi sa fie la fel si cred ca mi s-a indeplinit dorinta!![:D] Roxana, unde l-ai lansat pe barbatu-tau...sau e seecret???[;)]Te caut pe net luni daca mai e nevoie!Pup!!! Va doresc distractie placuta azi si imi pare rau daca nu apuc sa cunosc si alta fetili, dar vara e lunga.... [pup][pup][pup] http://community.webshots.com/user/dady1968 dady+anduta(8ani)+bibi(3si1/2luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello, hello. cred ca la ora asta sunteti ori la intilneala ori acasa dinc auza de vreme...noi de abia am ajuns acasa de la santer, azi a fost o zi super aglomerata, am luat cada, parchet, lipituri...sper din tot sufletul sa se termine saptamina viitoare, ca asa se profileaza. imi pare bine ca e misto la parculetz cu jocurile noi de pitici....le vizitam si noi....mai la anul, asa.... Julyci nexam poze - am vazut ce e postat pe webshots de gagici, atit....cred ca sererele noastre nu se iubeste...[:D] Tania, intrebi de ieri? barbata-miu a fost la lansare (cica "fara neveste" [hot]) si eu doar nu eram sa stau acasa....mi-au venit niste pretene de la bucuresti si am iesit cu ele in mamaia....seara...la bere....cu precizarea ca eram 3 gravide, o pustoaica de 6 ani si inca una de 20...hihihihihi, ne-am distrat la maxim!!!!![:D] pupicei la toate mamicile si piticele....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza..... la raport si noi intre doua vizite la santer. saptamina asta se termina asa ca dam bice tare de tot sper sa ramina vremea asa ca.....ne-a ajuns intr-adevar ploaia aia urita!!! Tania a ramas asa cu timplarul? e ok? astept o confirmare de la tine. pupicei la toate, Rox
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Am fost si noi vineri in parc, dar nu v-am sunat pt. ca era prea mare balamuc. De fapt am stat mai mult la coada la leagane cu Mariuta. Leganelul de bb-i ii place f. mult. Ce a mai tipat cand am dat-o jos. Am fost si sambata, pe la 5, am stat f. putin ca tare urata era vremea. Crisia, am uitat sa iti spun de carticica. Noi am luat-o din Bucuresti da la Carefour si am vazut de curand si la Cora. Dar mai avem una cu animale de la Diverta din Tomis. Cam atat pt. dimineata. Va pup! Cornelia http://community.webshots.com/user/cornelianis
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...