Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Invadatorii vietii private


Recommended Posts

CASANDRA daca e adevarat ceea ce spui da-mi voie sa adaog ceva: Deci daca nu e adevarat sa ma scuzi, dar daca e adevarat, imi pare rau dar nu meriti chiar tot ce e mai bun pe lume Paula draga! Ceea ce ti se intampla e doar inceputul, eu personal urasc persoanele ce strica casele oamenilor! Si sa dea Dumnezeu sa se mai intoarca roata si impotriva celor fara suflet, care strica casnicilile.(sa spunem ca persoanele de fata sa exclud,ca asa e frumos) Imi pare rau, poate par super rautacioasa si poate fara inima, insa cand vine vorba de asa ceva devin nu rautacioasa ci monstruos de rea. Nu am sa inteleg niciodata astfel de femei. E parerea mea, si nu trebuie sa tina nimeni cont de ea, dar ar fi mult mai bine daca nu ar mai exista femei care sa se bage in casniciile oamenilor. Poate mi s-o inampla si mie sa ma indragostesc de un barbat insurat, insa nu m-as baga pentru nimic in lume, prefer sa sufar eu decat sa fac sa sufere copiii si sotia. DACA nu este asa te rog sa ma ierti pentru cele scrise mai sus! Cel mai mare pacat este acela de a nu zambi, macar odata, in fiecare zi de viata! http://community.webshots.com/user/GabrielaHope (folositi marime normala la vizualizare)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by casandra
Paula, mama, de ce te superi, ca doar pana mai ieri, cand ea era sotie, iar tu amanta, va intalneati bine-merci, la ea in casa, toti trei, si cu copiii? Adica, tu te-ai simtit bine sa te bagi intre ei doi si acum te superi cand are si ea nevoie de ajutor? Roata se invarte...
[^] Nu ca vreau sa-ti fac in ciuda, Paula, dar era de asteptat. Andreea Victory belongs to those who believe in it the most!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

PENTRU CEI CARE IMI CITESC MESAJUL DE MAI SUS MAI ALES PENTRU PAULA- tin sa mai spun ca imi pare sincer rau ca mesajul meu e atat de rautacios insa e numai parerea mea, si imi pare rau ca nu sunt in stare sa inteleg si sa iert asa ceva, asta da dovada de slabicine din partea mea, ma rog poate tu ai fost mai slaba si nu ai putut renunta la el, cine sunt eu la urma urmei sa te judec, fiecare cu slabiciunile si defectele lui! INCERC SINCER SA INTELEG,.... dar....[:(]nu cred ca pot,...oare tu ce-ai face daca ti s-ar intampla sa ai un copil si sa te desparta o alta femeie de sotul tau? E numai o curiozitate a mea, si poti sa nu-mi raspunzi, caci stiu sigur cat de greu ti-ar fi, asa ca incearca sa o intelegi pe fosta. Cel mai mare pacat este acela de a nu zambi, macar odata, in fiecare zi de viata! http://community.webshots.com/user/GabrielaHope (folositi marime normala la vizualizare)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by rachel owen
Si eu am avut nenumarate astfel de incidente cu vipera de EX. Cand a mers copilasul la scoala, l-a sunat sa se duca cu ea la [...]
Nu vreau sa te supar, te citesc cu placere pe alte subiecte ca de pilda "Despre iertare", "Isus in casnicia de azi" si altele, si ma surprinde ca esti inca afectata de exa sotului tau si ca inca nu ai "iertat-o" si o numesti vipera si scorpie.
quote:
Originally posted by rachel owen
Si ca s-o fac sa inteleaga ca in actuala familie a fostului ei sot EU fac regulile, nu l-am mai lasat nici pe el sa ia copilul o mica perioada (fara suparare).
Cu ce a fost de vina copilul in toata afacerea asta? Ai facut la fel ca si ea, ai folosit copilul impotriva lui/ei.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Infofun,perfect de acord cu tine!!![flo] Si eu am repulsie,ca sa ma exprim cat mai finut,fata de astfel de situatii si astfel de femei.De ce oare,dintre atatia barbati LIBERI,unele ii vor doar pe cei casatoriti si,pe deasupra,si cu copii?!? Lasand la o parte suferinta sotiei parasite(care nu e,insa,nici pe departe mica),oare ELE nu realizeaza cat sufera ingerasul acela mic pt ca va creste fara tata? Flori
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Paula, pune piciorul in prag. Probabil ea a fost o tipa care n-a fost obisnuita sa se descurce singura si de aceea il tot cauta, ba cu una ba cu alta, dar asta nu inseamna ca trebuie sa ajungi o frustrata si sa te certi cu el din cauza ei. Poate ca asta si urmareste ... Asa ca spune-i femeii ca trebuie sa invete sa se descurce. Bafta si sa nu-ti pierzi curajul pe drum (stiu si eu cum e [:D]) [pup] Simona & BB Eugen http://community.webshots.com/user/simonabb
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, mai, mai!!!! A prins vulpea rana!!!! De ce nu iesi la o bere si pizza cu exa (cum faceati cind ea era sotie si tu amanta) si discutati problema? Poate va mariti si gasca si mai invitati si pe amanta actuala cu voi si discutati voi ca intre prietene... La ce te asteptai, Paula?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Alyssa
Mai, mai, mai!!!! A prins vulpea rana!!!! De ce nu iesi la o bere si pizza cu exa (cum faceati cind ea era sotie si tu amanta) si discutati problema? Poate va mariti si gasca si mai invitati si pe amanta actuala cu voi si discutati voi ca intre prietene...
[:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...