Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Invadatorii vietii private


Recommended Posts

Nu stiu de unde ati tras concluzia ca incerc in vre-un fel sa indepartez copilul de tatal lui. I-a spus de miercurea trecuta ca nu se vor vedea duminica si ca ramine pe luni dupa-amiaza,, asa ca chiar nu vad unde e problema!!!! Nu am incercat eu sa schimb programele cuiva. Nu incerc sa-mi justific faptele; nu vad de ce as face-o!!! Dar e parerea voastra. Despre partea cu “scuipatul in gura”, ma abtin. Se pare ca am gresit locul Toate cele bune si ce va doriti. P.S. “saraca nevasta parasita” – a fost obisnuita sa fie dependenta de el!!! Sa se dezvete ca e timpul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by PaulaM
Nu stiu de unde ati tras concluzia ca incerc in vre-un fel sa indepartez copilul de tatal lui. I-a spus de miercurea trecuta ca nu se vor vedea duminica si ca ramine pe luni dupa-amiaza,, asa ca chiar nu vad unde e problema!!!! Nu am incercat eu sa schimb programele cuiva. Nu incerc sa-mi justific faptele; nu vad de ce as face-o!!! Dar e parerea voastra. Despre partea cu “scuipatul in gura”, ma abtin. Se pare ca am gresit locul Toate cele bune si ce va doriti. P.S. “saraca nevasta parasita” – a fost obisnuita sa fie dependenta de el!!! Sa se dezvete ca e timpul
Ciudata reactie din partea cuiva care a stricat o casnicie! Si asta cu premeditare! Iar titlul subiectului "Invadatorii vietii private"...hmmmmmmmmm....Paula, nu ti-a invadat-o nimeni, ci ai facut-o publica singura. La ce te asteptai, la floricele si pupici? Unde? Pe un forum unde, mai intai de toate, suntem parinti? Si luptam pentru familiile noastre? Singura ti-ai ales drumul asta! Poate ai invatat ceva, totusi! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu la final[:D], dau cu roshii in barbat, ca e un mare nemernic si prost ca nu stie sa le faca fatza cu diplomatie ex-elor, actualelor, viitoarelor (parca trei neveste, sau patru, dar cine le mai tine numarul celor care l-au crezut, iubit ), dar mai ales pentru relatia cu copilul si atitudinea fata de acesta. Asa ca intreb si eu, da' cu vasectomia cum a ramas ? [:D] Petruta & bb Mihai [copil] http://community.webshots.com/user/gabrielmil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si inca ceva, Paula. Sincer, mi-e mila de tine! Si stii de ce? Pentru ca va trebui sa-ti pazesti sotul toata viata. Mereu te vei intreba "daca si-a gasit alta? daca are o amanta si ma va lasa pe mine pentru ea?". Doar n-ar fi pentru prima data cand ar face asta, nu? Tot timpul vei avea un sambure de indoiala. Dar asta va fi crucea pe care va trebui s-o porti toata viata ta! Chiar imi pare rau pentru tine! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sinteti foarte bune de “dat cu parul”. Multumesc pt grije, dar nu aveti motive de compatimire – stiu f bine ce am ales si nu-mi pare rau nici o clipa. Nu ma asteptam la incurarjari sau alte lucruri de acest gen. Sa va fie bine P.S. De jignit si judecat toti sintem buni.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce de fete rele ! Eu nu cred ca o casnicie poate fi stricata de cineva din exterior si nici in interior nu e de vina o singura parte. E adevarat ca in cazul lui avind o alta varianta poate a contat dar sa nu arucam cu pietre. Procentul de divorturi este de cca. 40% si e in crestere. M-a deranjat expresia cu " scuipatul" - e absolut OK sa iti exprimi o parere dezaprobatoare dar pina aici........ bogdan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by PaulaM
Sinteti foarte bune de “dat cu parul”. Multumesc pt grije, dar nu aveti motive de compatimire – stiu f bine ce am ales si nu-mi pare rau nici o clipa. Nu ma asteptam la incurarjari sau alte lucruri de acest gen. Sa va fie bine P.S. De jignit si judecat toti sintem buni.
Cu placere! Si alta data! [flo], Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paula draga asa se intampla cand iti deschizi usa vietzii pe internet, pt necunoscutzi. Sfatul meu e sa te linistesti si pe viitor sa iei aminte.Problemele tale nu le rezolvi in felul asta, ba as putea spune ca-ti faci singura mai mult rau. Eu iti doresc numai bine si intelepciune, multa intelepciune sa nu-ti faci rau cu mana ta, ca doritori vezi bine sunt destui. Alina.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Desi nu am fost casatorita, pot spune ca nu as fi mers mai departe intr-o relatie cu un barbat casatorit-si nici macar cu unul logodit!nici macar cu unul imprietenit cu alta femeie! din cauza consecintelor. Desi fac greseli, incerc sa tin cont de sfaturi-cugetari-proverbe si un proverb spune <semeni vint, culegi furtuna>. Poate ca a-ti cladi o casnicie pe temeiul dragostei pare suficient si romantic, dar nu cind pretul este nefericirea altuia. Fiind vorba si de un copil la mijloc, e destul de complicat sa rezolvi cit de cit amiabil problema, doarece un copil va avea prioritate si va capta simpatia oamenilor. Daca Ex-soata era dependenta de sot, trebuie sa ii fie cumplit de greu sa se obisnuiasca singura; as avea mai mare ingaduinta pina cind isi revine si cunoaste pe altcineva. Dar a avea scrupule si mila pt cineva care a pierdut presupune ceva caracter.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...