Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fete din Austria(9)


Recommended Posts

Acum ne-am intors si noi din oras.De plouat inca nu ploua dar bate putin vantul,dar e si soare. alexasi eu la fiecare contol avut in timpul sarcinii aveam pe chilot asemenea pete care ma tinea cam 2 zile,doctorul zicandu-mi ca este normal.Dar poate ca la tine este o alta cauza,poti intreba si tu doctorul. Carolada Am vazut pozele si crede-ma mai facut mai nerabdatoare sa ajung in Salzburg sa-l vizitez. Si eu am reusit sa pun noi poze in album care sper sa le vizionati si sa va placa. http://community.webshots.com/user/catyrom LUCRURILE MARI NU SE FAC PRIN PUTERE CI PRIN STRADUINTA.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Tanja ai un scumpel,un smecher mic,cred ca nu ai timp sa te plictisesti. Babee baiatul minune e o scumpete si ma mandresc ca l-am tinut si eu o data in brate,ca la cum se arata cred ca data viitoare ma va tine el pe mine[:D]. Pupici dulci [dual]la toate si mai trageti si voi cate o metanie [:D][:D]sa nu mai ploua asa mult. alexandra DPN-7iulie www.schloesslstube.com/bogendorf/de/default.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na tot e bine ca ati mai scris si voi,de suparat nu sa suparat nimeni dar ma gindeam ca sintem si noi un [grup] micut si macar sa fim mai unite,dar asta e nu se poate totul mai ales la mine care sint asa sufletista si luata de altele ca proasta. Am vorbit cu Anto se simte tare rau saraca si tratament nu primeste nimic si zicea ca maine o sa plece acasa dar dupa cum se simte nu cred,la analize nu a iesit nimic ei zic ca e totul ok. Cine mai stie ceva de Monica a ajuns pe plaiurile austriece? FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, dragelor! Cate o [flo] pentru voi toate sa va mai inseninati! Noi am fost aseara la "sedinta cu parintii" la gradinita, ni s-a prezentat gradinita si programul lor, mie una mi-a placut mult e vorba de o gradinita Pestalozzi si cred ca Daria va merge acolo, singurul inconvenient este distanta, dar ne vom descurca... Fete dragi, am vazut ca voi cele care aveti carnet din Romania nu trebuie decat sa dati examen practic, ce bine de voi. Aici la nemti trebuie sa dai tot examenul chiar daca ai carnet din Ro, si teorie si condus si trebuiesc luate si cateva ore inainte si costa destul de mult, o sa ma incumet si eu in toamna cred... Nelke, ce faci tu? L-ai prins pe arhitect[duel]Sa-i dam si noi [neand]...Iti tinem pumnii sa rezolvi cat mai repede si cat mai bine!!! [flo] Abia astept sa te mai eliberezi si sa organizam ceva! Hai, Nelke ca tu esti cu "mobilizarea", nu ne lasa... Alinah, ce mai face [gravi]ta? Rabdare,mai e putin, acusi vine si la tine [copil]. Ati aflat ce este? Succes la constructii! Carolada, foarte frumoase pozele! Cand ai timp poate ne povestesti cate ceva! Haus der Natur e unde ne-am intalnit noi in decembrie, Nelke? Trebuie sa ajungem neaparat acolo cu Daria si cu Paul, baietelul prietenei mele! Apropo, v-am mai scris eu parca de ei, au locuit mult timp in Linz si de 3 ani s-au mutat aici in Burghausen. Prietena mea nu are din pacate acces la internet dar cand a auzit de "fete din Austria" a zis ca la urmatoarea intalnire vine si ea sa va cunoasca, neaparat!!! Tanja, am vazut pozele voastre! sunteti niste frumosi cu totii, iar Stefanel e un scump, asa dolofanel ...Scuze ca am "chiulit" cu retetele, cum am timp iti mai scriu[asia]! Tori, ce faci? A iesit soarele si pe la voi? Las' ca il aducem noi maine! Sanatate multa si de la noi pentru Anto, sa se faca repede bine! Avem si noi poze noi, daca vreti sa ne "vizionati" aici: http://community.webshots.com/album/156173549Loqxlv Va pupam pe toate, toate [pup] Catrinel si Daria http://community.webshots.com/user/daria_maria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Cat a crescut printesa,sa nu fie de deochi;ai o domnisoara,toata baza de acum.Am vazut si la tine o schimbare ,cred ca ai mai slabit si la sotul tau e ceva schimbat dar nu-mi dau seama ce. Fetele mele,ca mii de lalele unde sunteti? Stie cineva ceva bun pt. durere de gat,ca nu mi-a trecut cu nici un leac babesc? Pupici dulci[dual]. alexandra DPN-7iulie www.schloesslstube.com/bogendorf/de/default.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexandra, ceai de musetel cat se poate de fierbinte cu multa lamaie si miere. Sau pur si simplu o lingura de miere cu lamaie, altceva nu stiu in situatia ta cu [gravi]... Sanatate multa! Cum de-ai racit tocmai acum pe ultima suta de metri? Multumim de aprecieri! Ti se pare, eu tot[grasa] sunt, imi tot fac curaj sa ma apuc de regim ...candva. [dual] de la noi, Catrinel si Daria http://community.webshots.com/user/daria_maria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cat draga de dimineata turna cu galeata aici dar acum a inceput sa-si arate si soarele fata,sper ca maine sa avem vreme buna.Eu am fost azi la lucru si am mai scazut 4 ore din minusul pe care il am,sper ca pina la toamna sa termin cu minus de ore. Anto e un pic mai bine si ea vrea ca azi sa plece acasa ca oricum nu-i dau nici un tratament sa sper ca o sa-i fie mai bine acasa decat acolo. Nelke vezi ca nu mai plec in Ro in iulie poate numai in august asa ca astept vizita ta poate pina atunci rezolvi si cu locuinta,vezi sa nu o uiti pe Carolada. Tanja eu nu am putut vedea pozele nu imi dechidea pagina,o sa mai incerc. Alexandra vezi ca sint ceva bomboane pt gat incearca poate te ajuta. Bebe tu pe unde esti de nu mai ne scri,e totul bine la voi ce face Delia? Alinah numai bine iti doresc si o vreme frumoasa sa terminati cuibusorul pina vine [copil] mult asteptat. Carolada faine poze ai facut un [dual] de la noi pentru ele si sa ne mai pui si altele,eu in albumul meu nu am mai pus nimic dar o sa incerc data viitoare si sper sa mai stiu parola[:D]. Victoria ai terminat cu examenele cum te simti e totul bine cu tine? O zi frumoasa va doresc si cu mult soare. FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!!!Acasa sunt Toria...aici ploua cu galeata...deja e enervanta vremea asta!Vara nu mai are odata de gând sa se arate??? Eu ma lupt cu hainutzele ce i-au ramas mici Deliei...sa le fac frumose...si sa le pasez mai departe la o mamica....da multe s-au mai strans in 10 luni....deja nu imi mai simt nici mainile de atata calcat si picioarele de stat pe ele! Acum am luat o pauza...sa-mi afum putzin plamanii! Delia e bine...imi scoate peri albi cu mâncatul asta....ce ma bucurasem ca incepuse sa manance bine....ca pana la 6 luni plangeam de nervi cand trebuia sa ii dau sa pape...acum iar o apuca...deci iar incepe distractia! Alexandra...cum ti-a spus si Cat...stoarce zeama de lamaie si amesteca cu miere...si papa de cateva ori bune pe zi...pe mine ma ajuta...daca nu la farmacie au bombonele pe baza de plante care nu ii fac rau la bebe...daca ai si tuse fa un ceai de ceapa...fierbe o ceapa si apa indulceste-o cu miere...e f bun ceaiul pt tuse! Gata pauza...Toria vad ca nu esti pe langa calculator....nu-i nimic...nu intra zilele in sac,te gasesc eu[:D] O zi buna va doresc fetelor! BEBE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bebe draga mai inainte am intrat pe MSN dar tu ai plecat,am avut pe cineva la mine si dupa am fugit la banka sa scot ceva bani(de la sotul)[:D] iara l-am jumulit un pic,acum merg sa trag o [jamaica] si dupa o sa fiu pe aici ca trebuie neaparat sa calc ca am dat deja de dracu cate sau adunat.Spor la treaba si mai lasa si pentru altadata. Salutare si o [flo] de la noi pentru voi. FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...