Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fete din Austria(9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns
justasmallkiss ai o fetita doamne-doamne ca-mi vine sa o mananc.Este o dulceata si cred ca parinti se mandresc cu o asa printesa.Sa-ti traiasca.Stefanelul meu a facut azi de dimineata cativa pasi sprijinindu-se singurel de mobila,este inca in mari progrese si cred ca foarte curand o sa meaga singurel. La noi este o caldura de mori si cred ca iar o sa plecam in plimbare mai toata ziua,de cand sa incalzit vremea si la noi nimeni nu ne prea gaseste acasa. Alex tu ce vesti ne mai dai?Ai plecat la spital sau mai ai? Da-ne de veste ca stam ca pe ghimbi.Alinuta draga tie ce iti mai face [gravi]? Totul este in ordine? Caro tu ce mai faci?Tot cu munca? Fetelor de Nelke ce mai stiti? E bine? o [flo]pentru fiecare. http://community.webshots.com/user/catyrom LUCRURILE MARI NU SE FAC PRIN PUTERE CI PRIN STRADUINTA.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, toria drum bun in ro si nu sta mult pe acolo[alcool] justasmallkiss ce draguta e fata ta si strambacioasa,sa ti traiasca! tanja si baietelul tau e adorabil,imi plac ochii lui,f interesanti,oblici si albastri! babee ce i cu tine,cam tragi chiulul,sper ca nu s a intamplat nimic rau la voi! caty n are rost sa ti povestesc despre salzburg,mai bine vii sa vezi cu ochii tai,eu pur si simplu ador orasul asta,sunt atatea de vazut! alinah cum stai cu lucrarile la mosie si cu [alcool]vizitele pe la neamuri?[:D] alexa ce i cu tine?[bibe] cam pustiu pe aici fetelor ,ma refer la cele mai vechi,cri cri,monicagj klavier ce o fi cu ele? va pupacesc carolada www.camping-kasern-salzburg.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...