Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Arad...?!(10)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Clau nu m-am uitat la RCS,spune-mi si mie ce a fost. Ma duc la culcare,acum am terminat de calcat,am avut o gramada de haine.[zid] Va pup si va doresc noapte bune si maine o zi fain.[pup][pup][pup] PS.Am uitat sa va zic fetelor ca daca vreti sa "beneficiati" de asigurarea sotului trebuie sa completeze el ceva hartie la Casa de Asigurari din care sa reiasa ca va ia in intretinere(nu stiu exact,mai aud si eu pacientii vorbind). alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[trombon][trombon][trombon]TREZIREA!!!![trombon][trombon][trombon] Ce faceti fetelor?? Eu tocmai i-am facut baita lui Raul ca aseara n-am avut cui...dupa ce i-am facut D2 am iesit afara si a adormit dus pana dimineata la ora 7...a dormit neintrerupt aproape 10 ore...[bis][bis][bis][bis]...s-a trezit la 7, a mancat si a adormit la loc pana la 10.30...ce baiat cuminte am!!!! Alina a fost emisiunea "Atitudini" si a dezvaluit multe chestii legate de Primarie, de consiliul local...si a vorbit si putin de viata lui...sincer mi-a placut de el si a avut dreptate....bine nu sunt eu fana lui, dar aseara chiar mi-a placut si spun inca o data ca sincer imi pare rau ca nu e tot el primar...pe mine Falca m-a deceptionat[bruta]!!! Gata cu politica ca nu-mi place [starwars][vom][indecent] Gabi sa vezi ce bucurie pe astia de la Directie ca a castigat Falca!!! Se pare ca viitorul viceprimar va fi pus Ghe. Neamtiu[alcool][alcool][alcool]!!! Mi-e nu prea imi vine sa cred!! Gata va las deocamdata ca am de facut niste referate si sunt putin in intarziere cu ele!!! [pup][pup][pup] Claudia[mamica] si Raul(01.04.2004) [copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari fetelor!!!! Aici suntem si noi....ieri nu mi-a mers netul , asa ca am profitat la maxim si am scris toata ziua la lucrarea lui Ovi...deja m-am saturat de ea...cred ca as fi in stare sa o sustin si eu de cat am tot bibilit-o[:D]! Gabi bine ai venit printre noi!!!!Sa-ti traiasca Tudor si sa va aduca numai bucurii!!!! Mai fetelor, se pare ca azi e ultima zi in care mai pot intra pe aici...asa ca va trebui sa va zic ramas bun pana data viitoare cand mai "prind" vreun calculator cu net... Oricum, cand ajung in Arad, voi intra mai mult ca are Dorin(fratele meu) net si o sa stabilim noi cumva sa ne si intalnim(de-abia astept!!). Vroiam sa va intreb ceva: unde gasesc in Arad haine de gravidute si haine pentru bebei mici de tot(adica nou-nascuti)?? Mai incerc sa intru si mai diseara....... Pupici multi la toate si la bebeii vostri scumpi!!!!Ioana si Alesio mic(26 sapt) http://photos.yahoo.com/pufymic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Gabi sa vezi ce bucurie pe astia de la Directie ca a castigat Falca!!! Se pare ca viitorul viceprimar va fi pus Ghe. Neamtiu!!! Mi-e nu prea imi vine sa cred!!
Ce??? Directia Fiscala a votat cu Falca???? Mie nu imi place deloc de colericul ala. Azi am fost in primarie ca am avut ceva treaba si m-am intalnit pe scari cu Falca, el urca, eu coboram. M-a salutat el, ca eu nu as fi avut intentia. si binenteles ca m-a si scanat de sus pana jos. Mie tare libidinos mi se pare omul... L-am vazut si eu aseara pe Popa la atitudini. Oricum ii cu 10 clase mai sus decat Falca... Ce mai pot sa zic decat ca avem probabil primarul pe care il meritam. Au fost aseara la noi niste colegi din primarie, care au zis ca cei din consiliul judetean l-au votat, ca sa scape de el!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Vroiam sa va intreb ceva: unde gasesc in Arad haine de gravidute si haine pentru bebei mici de tot(adica nou-nascuti)??
haine de gravide gasesti la Ziridava si la Chic, dar sa nu te astepti sa gesesti cine stie ce! pentru bebe in mai multe locuri: Ziridava, Regalo,in piata avram Iancu colt cu Metianu este un magazin cu articole pt. copii. mai este Dominik pe Eminescu si aici in Vlaicu sunt mai multe magazine mai micute.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetele, Ioana ma bucur ca ai reusit sa mai intri.Cum te mai simti?Deci noi plecam in 1 sau 2 august de aici deci ma gindesc ca prin 3 august suntem acolo.Oricum ar fi bine daca ne-am putea intilni inainte de 10 august ca s-ar putea sa mergem pentru 3 zile la mare.Oricum eu am sa le anunt pe fete cind suntem in Arad si sper sa afli si tu sa ne putem intilni. Gabi,tu stai in Vlaicu?Eu am stat in Micalaca,dar bunica mea sta la UTA si in timpul liceului tot prin Vlaicu eram. Mai,voi tot de politica vorbiti?Eu nu am tangenta cu lucrurile astea asa ca nu prea am ce sa povestesc. Incerc sa mai intru azi.Va pup.[pup] LindaG
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by gabitzica
quote:
Gabi sa vezi ce bucurie pe astia de la Directie ca a castigat Falca!!! Se pare ca viitorul viceprimar va fi pus Ghe. Neamtiu!!! Mi-e nu prea imi vine sa cred!!
Ce??? Directia Fiscala a votat cu Falca???? Mie nu imi place deloc de colericul ala. Azi am fost in primarie ca am avut ceva treaba si m-am intalnit pe scari cu Falca, el urca, eu coboram. M-a salutat el, ca eu nu as fi avut intentia. si binenteles ca m-a si scanat de sus pana jos. Mie tare libidinos mi se pare omul... L-am vazut si eu aseara pe Popa la atitudini. Oricum ii cu 10 clase mai sus decat Falca... Ce mai pot sa zic decat ca avem probabil primarul pe care il meritam. Au fost aseara la noi niste colegi din primarie, care au zis ca cei din consiliul judetean l-au votat, ca sa scape de el!!!
DDDDDDDDDDAAAAAAAA l-au votat [batcap][batcap][batcap]!!!Iti dai seama ca Clau s-a dus la lucru luni si le-a spus ca a votat cu Popa si de aici sa te ti frate de a fost pe capul lui[blabla]!!! Si astia cred ca au vrut sa scape de Bognar[:-)))][:-)))][:-)))]...
quote:
Originally posted by pufymic Salutari fetelor!!!! Aici suntem si noi....ieri nu mi-a mers netul , asa ca am profitat la maxim si am scris toata ziua la lucrarea lui Ovi...deja m-am saturat de ea...cred ca as fi in stare sa o sustin si eu de cat am tot bibilit-o! Gabi bine ai venit printre noi!!!!Sa-ti traiasca Tudor si sa va aduca numai bucurii!!!! Mai fetelor, se pare ca azi e ultima zi in care mai pot intra pe aici...asa ca va trebui sa va zic ramas bun pana data viitoare cand mai "prind" vreun calculator cu net... Oricum, cand ajung in Arad, voi intra mai mult ca are Dorin(fratele meu) net si o sa stabilim noi cumva sa ne si intalnim(de-abia astept!!). Vroiam sa va intreb ceva: unde gasesc in Arad haine de gravidute si haine pentru bebei mici de tot(adica nou-nascuti)?? Mai incerc sa intru si mai diseara....... Pupici multi la toate si la bebeii vostri scumpi!!!!Ioana si Alesio mic(26 sapt)
Ioana imi pare rau ca nu mai poti sa intri pe net!! Sper sa ne vedem cat de curand! Ai mare grija de tine! Iti trimit pe PM o lista cu numerele noastre de telefon!!!Bafta la licenta lui Ovidiu!!!Sarcina cat mai usoara!!! Pupa-l pe Alesio din partea noastra!![pup]
quote:
Originally posted by LindaG Mai,voi tot de politica vorbiti?Eu nu am tangenta cu lucrurile astea asa ca nu prea am ce sa povestesc.
Li, pai ce sa faci si tu cu noi!!!???[neand]Asta e cel mai actual subiect si e pe limba tutror si e inevitabil!!!Dar tu ne ierti, nu???[pup] Claudia[mamica] si Raul(01.04.2004) [copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/claudia_floarea/my_photos http://www.bebelusi.home.ro/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...