Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din Suedia... noi nu barfim? (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Neata fetele! Ma uitam acum, ca ne-au sters barfa [bang][bang] Julienu stiu sigur cum se traduce , io as opta pentru *varsågod*.[hot][hot] Fetelor , eu zic sa facem o *strigare*, sa vedem care si cum cu barbeq-ul...ca mie nu mi-a iesit din cap [papica][berica][jamaica][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by frantuzoaica
Neata fetele! Ma uitam acum, ca ne-au sters barfa [bang][bang]
Nu ne-au sters-o, dimpotriva Julie a fost draguta si ne-a deschis vol II, ca nu mai aveam loc pe I. Vol I il gasesti tot sub Calatoriile sufletului. Te descurci tu...daca vrei sa citesti ce sa scris acolo pe ultima pagina. Se pare Salmida ca ai avut dreptate si deschidem si vol III pana vii tu acasa la sfarsit de saptamana[:D]. Atunci e randul tau sa scrii o pagina intreaga cu impresii si alte alea [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ela,frantuzoaica cat e de mare?ca sa ma orientez si eu..in spatiu[:D] Azi am vrut sa continui cu alergatul de dimineata, dar ..cand ajung la coltul blocului..belea..ploaia...asa ca...[aerob]prin casa, la mutat tot, sa mai fie o schimbare. Fetele, in afara de Adela care am vazut ca e prezenta, voi pe la cat va treziti?!sau ce faceti dimineata de nu sunteti active?spuneti-mi si mie, sa fac si eu! Am fost tare fericita ieri si am spus ca saptamana asta a inceput bine si o sa se termine si mai bine..vezi [papica][jamaica][berica]Ce a fost?La scoala unde am invatat suedeza,la examenul final am ales ca subiect de conversatie...ce ai face daca ai castiga un milion de dolari/euro [:D]Ce as face eu?pai visul meu dintotdeauna a fost sa ajut copii de pretutindeni, cei fara o hainuta si fara o jucarie.Asa ca am inceput sa prezint ideile profesoarei, care, impresionata, a spus ca poate sa ma ajute(am deviat de la subiect , bineinteles)cu asta.nu cu milionul, dar cu jucarii si hainute.Pe moment am spus , ca e asa, la nivel de conversatie, dar ieri m-a sunat si m-a intrebat cand pot veni sa le ridic!!Mi-a promis ca ma ajuta si cu altele, sa ducem un tir plin in Romania, prima data.Si-a exprimat dorinta sa calatoreasca si ea in Romania si bineinteles ca e binevenita.Ca avem cu ce ne lauda acolo, locuri frumoase, oameni ospitalieri...nu?deci se poate, unele vise sa devina realitate!O sa fie mai greu la nivel de acte, la intrarea in tara..nu stiu exact cum se procedeza cu asa ceva, poate aveti voi o idee.Sotul meu activeaza in transport, dar din astea nu a facut...[:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...