Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Suedia... noi nu barfim? (2)


Recommended Posts

Buna ziua tuturor!! Gabita ,FELICITARI!!![bum][bum][bum] Sa-ti traiasca bebe Denis,sa creasca mare si frumos!!![bb] Dragele mele,a fost MINUNAT ieri,ne-am simtit extraordinar de bine si trebuie sa repetam figura curind!! Eu am ramas in cap cu :TRAIASCA ARDEALUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!![alcool][bum][:D][bis][bere]..ca acum numai asta cita si Catalin prin casa!!Eu imi cer scuze pentru "concertul" la vioara,dar na..se plisise si el ca tot rumanu!!! Iata am pus si citeva pozici,si cu pisicutza Amelie inn noile hainute de care e tare incintata...mai ales mamica ei,ca am innebunit copilul azi,am schimbat-o de o mie de ori,ca pe un adevarat fotomodel!!!Multumim inca o data pentru tot!!! Iata linkul:http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/album?.dir=/7e50 Va pupam si asteptam impresii[hippi][berica] Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetele din nou! Eu am stat toata ziua la birou si nu prea am muncit[bang]..gandul mi-a fost la petrecera de ieri! Daniel m-a intrebat toata ziua daca a scris cineva ceva pe aici, el s-a simtit foarte bine(cu toate ca inainte sa ajungem...nu eram intr-o stare prea buna-vezi 2 ore de plimbari prin Göteborg[bang][bang]-pentru care ne cerem si noi scuze...dar , na..se mai intampla[:D]) Adela,Daniel zice ca te stie de undeva.chestia draguta ca eu am acelasi feeling despre al tau sambo[:D]ne-a placut concertul..data viitoare o sa vin si eu mai pregatita, sa facem un duo! Isa, esti mai frumushica in realitate, decat in poze si nu ai nevoie de un extreme recovery..io sunt aia de am nevoie[bang]iar al tau logodnic e un super simpatic! Ela, placerea a fost de partea noastra, cum am spus. noi va multumim pentru tot si iti spun ca asteptam cu nerabdare urmatoarea intalnire, oriunde ar fi ea. Eu una am fost mai tacuta(Catlin mi-a spus de multe ori sa mai tac din gura[:D]) pentru ca sincer, am si uitat cum sunt petrecerile romanesti(nu ca as fi avut parte de prea multe suedeze!)si intr-un fel..m-am blocat..dar cu cat intalnirile vor deveni mai dese, cu atat Andreea-originala[:D]va isi la suprafata[bang] Va pup pe toti! [cheers][berica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabitza FELICITARI pentru Denis[cheers], sa-ti traiasca, sa creasca mare, frumos si cuminte[bis][flo] Ceau fetelor, am ajuns si noi pe la ora 18:00 acasa ca bineinteles ca am ramas ultimii[:D]A fost foarte fain la chef, noi ne-am simtit foarte bine, adevarata atmosfera romaneasca[:D]Kent a fost si el foarte incantat si noi de-abia asteptam sa ne mai intalnim si sa tragem din nou un chef, oriunde ar fi el[bere][bum][alcool] Elena si Catalin sunteti adevarate gazde, se vede ca aveti experienta in domeniu[bis] Andreea imi pare rau ca nu ati stat mai mult, a iesit un chef f. fain dar sigur o sa stati data viitoare!![flo]Imi dau seama ca poate v-ati dezobisnuit de atmosfera romaneasca dar o sa va reobisnuiti[:D] Kati mi-a placut cum ai cantat, sper ca data viitoare o sa ne canti si mai mult[roker]Salutari lui Radu de la Kent, a fost foarte placut impresionat de el, il place f. mult, a ras cum n-a mai ras de mult timp!![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iar intru ca n-am terminat tot ce am avut de zis[:D] Multumim pentru tot Elena si Catalin, ati fost niste gazde perfecte si bine ca a tinut si timpul cu noi.Prietenii aia ai vostri, Gabi si celalalt roman din Serbia au fost si ei super!!Stiti ceva:Kent s-a invatat sa manance telemea, a fost prima oara cand a vrut sa manance[:D] si inainte sa ajungem acasa ne-am oprit in Torp si am luat telemea din aia greceasca, ceapa verde si am facut un platou cu telemea, slanina, ceapa verde si ne-am apucat sa stingem cu niste vin si bere!! Noi continuam cheful dar in doi[:D] Andreea, noi o sa mai vorbim si pe chat!!Mersi pentru compliment dar fii serioasa ca nici tu n-ai nevoie de recovery[flo] Kati si Radu ati avut o tuica f. buna si slanina a fost la fel, m-am si mirat cum de am mancat atata, eu care de obicei nu prea mananc[:D]Dar a mers f.bine cu tuica.[alcool]Radu, Kent te asteapta sa mergi cu el la pescuit!![:D] Cred ca v-a placut cate cuvinte in romaneste stie Kent[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am gasit ceva pe net, dragut tare[:D] Deviza moldoveanului: Viata-i scurta.Daca tot n-o putem lungi,hai sa o facem lata! De ce se cheama Moldova: COMPUTERLAND Pt ca zic moldovenii: IBM ceva Un moldovean si un oltean .....erau intr-o barca si mancau peste.... Moldoveanul manca... numai capurile de la pesti.... si...olteanul il intreaba...: - De ce mananci numai capurile la pesti? - Ca sa devin mai destept! Uite am o idee... iti vand si tie ca sa devii destept la 500.000 lei kg! - Dar nu e scump mai? - Daca vrei sa devii destept nu e scump.. - Bine. Si olteanul a cumparat capuri de pesti si le-a mancat apoi a adaugat: - Ma dar nu cumva m-ai fraierit? - Pai vezi ai devenit mai destept! :))))))))))) Sursa www.bancuri.acasa.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hahaha,misto bancurile!! mai fetelor,daca nu ati fi fost voi puse pe distractie,nu iesea atit de bine cheful,sa fim seriosi,oricit de bune gazde am fi fost noi! Si noua ne-a facut mare placere,si speram sa ne revedem cit de curind! Isa,chiar ca vorbeati de machiaj...am uitat fir-ar sa fie sa-ti dau un ruj si o oja rosii,ca am vazut ca-ti place rosul,si eu nu le-am folosit deloc.Eu sper ca iesim o data ca fetele,rujate si gatite,sa spargem gura Göteborgului!!!Si sa dansam mai,chiar asa,ca de cintat am vazut ca sintem talentati cu totii[bum],dar cu dantzuiala cum stati?Pe Catalin trebuie sa-l pune sa danseze,sa vedeti atunci distractie!! Va pup cu drag P-s.a -ti vazut pozele?Cum v-au placut? Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, faine bancurile Andreea[:D] Elena, e adevarat ca daca noi n-am fi fost de "viata" n-ar fi iesit asa fain cheful dar oricum si exceptand asta,voi sunteti niste gazde perfecte.[flo]Da, imi place rosul, dar lasa ca-mi dai data viitoare daca tot vrei sa mi le dai[flo]Da, pozele au iesit faine si pisicuta e bestiala cat de scumpa poate fi[olala].Mie nu-mi place cum am iesit in primele 2 poze, ca-s cam neagra acolo[:D]Lasa ca data viitoare o sa si dansam[:D] Ma bucur foarte mult ca am avut ocazia sa va cunosc pe toti, niste oameni deosebiti[flo] si "nebuni" asa cum imi plac mie[:D] Pacat numai ca nu ne-am cunoscut mult mai repede[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No' ca nu m-am putut abtine sa nu-mi bag si eu nasul printre pozulicile voastre!!! Ma bucur ca v-a priit petrecerea, ca ati avut vreme buna si v-ati simtit bine. Sincer, va indvidiez[:D] Da' poate va faceti drum si pe-aici ca loc e suficient si berea ieftina!!![:D] Ca sa nu mai zic de mustarul ala care va place!!! Si uite asa, Andreea, am fii mai multi ieseni!!![:D] Elena, e o scumpica pisicuta ta!!![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Mi-e o ciuda ca nu pot intra pe forum cand vreau si sa va scriu mai multe, dar cum multe dintre voi stiti am un virus (in calculatorul de acasa) de care inca n-am scapat (sa vedem ce pot face baietii mei de la servici cu el)si incerc sa scriu acum de la servici. Nici nu stiu cu ce sa incep. Incep cu Gabitza: sa va traiasca Dennis Alexander [baietel][bb][bibe][cheers]si sa fiti cu totii sanatosi si fericiti! Elena, Catalin multumim pentru o intalnire minunata, pentru ca ne-ati dat ocazia sa va intalnim si sa ne simtitm bine impreuna, sunteti niste gazde perfecte. Am vazut pozele, Amelie e o dulcica [pup]pe Radu l-a cucerit total (a inceput cam devreme, dar promit sa nu fiu geloasa[:D]) Restul pozelor sunt Ok, nicidecum compromitatoare [:D] Isabela, Kentma bucur ca v-am intalnit si felicitari ca l-ai invatat romaneste pe Kent. Chestia cu "doi prostanaci, doi tampiti" n-o s-o uite Radu in curand si din pacate cred vom mai auzi istoria repovestita de cel putin inca 100 de ori [:D] Andreea, Danielacelasi lucru va spun si voua, ma bucur ca ati avut posibilitatea sa veniti la intalnire si de acum putem incepe pregatirile pentru urmatoarea ... lilandasuntem deschisi pentru orice propunere si si voi sunteti bineveniti la noi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ardealuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!![alcool]Fiecare a ramas "lovit" cu ceva in urma zilei de duminica,bag seama,pe Kent l-am corupt la telemea,pe Daniel la cirnati,pe Radu l-am vrajit cu Amelie,pe Cati cu vioara ca acompaniament,Andreea zice si ea ca e sub soc,Isabela cu multimea de romanashi,Amelie nu o sa uite prea curind meciul Anglia Franta ca "timpitul" de Gabi ardeleanu a urlat cind au dat francezii gol,Catalin s-a lovit singur cu tuica,io sint "lovita" din natura[bang][alcool]..ce sa mai a iesit BINE!!!!Aaa..sa nu uit ,cred ca Gabi e socat de tatuajul lui Kent cu Sibiul!! Lilanda,fireste ca o punem si de o Danemarca..dar vezi ca sintem multi si galagiosi!![bum] Eu acum am apucat sa-mi arunc un ochi pe aici,ca doarme pisicuta beton,sa vedem cit mai dureaza!! Va pup si mai revin! Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...