Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Suedia... noi nu barfim? (2)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Rayuela Lilanda,fireste ca o punem si de o Danemarca..dar vezi ca sintem multi si galagiosi!![bum]
Va astept multi cum sinteti si galagiosi!!! Ca poate asa reusesc sa le fac ccc concurenta vecinilor care doar cind dorm nu mai tzipa!!![:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[bis][bis][bis][bis][cool] Bravo, fetele (si bäietii)!! Mä bucur cä v-a priit si cä v-ati simtit bine! V-am väzut si pozele ... excluzand päpusica micä si scumpä a Elenei care ce-i drept v-a eclipsat [;)], sorry, dar voi apäreti taaare cumintzele [:D] ... si intru la bänuieli [:D]. Ce aveti ascuns in manecä??[detectiv] [flo] Inima are ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste.(Blaise Pascal)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuze pentru intarziere la apel[:D] Kati, te inteleg cum e sa auzi povestea asta de sute de ori ca si eu sunt obisnuita cu Kent sa faca la fel[:D]si-mi vine sa[bang][:D] Elena, da, am fost impresionata sa vad atatia romani in jurul meu, a fost o adevarata incantare[:D]si pentru Kent la fel, lui ii plac romanii f.mult[:)]Da, cred ca Gabi a fost incantat de tatuajul lui Kent cu Sibiul, ca i-a zis ca o sa aiba acces pe viata in clubul lui[pk][:D] Andreea, pe unde umbli de nu iesi la raport??[:D] Salmida, uita-te mai bine poate zaresti ceva prin maneca, sau pe sub ea[:D]Dar noi suntem fete cuminti, nu poti sa dovedesti ca nu-i asa vazand pozele[:D] Lilanda, bine poate ca venim dar sa nu-ti para rau dupa aceea[:D]Trebuie sa te pregatesti bine sufleteste[alcool][disco][bere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaa..pai pozele au fost facute pina s-a pilit lumea..ca special am zis sa le facem mai devreme,sanu iesim pociti in poze![alcool] Eu tocmai mi-am facut de lucru,am tinut-o pe pisicuta un pic in fundul gol sa se aeriseasca poponeata..si am pus-o pe pat la noi in dormitor.Ma duc sa spal vasele,ca ea se juca in legea ei...si am zis sa "passa på"..cind aud un FLEOSHC!!!!!Sar ca arsa,am crezut ca i-a cazut ceva copilului in cap(practic nu avea ce,dar la sperietura am vazut o gramada de droburi cu sare![bang]).Cind ma duc..fetita mea trasese un RAHAT luuuuuuung si gaaaaaaaalben ,cu asa o presiune ,de mi-a murdarit podeaua,cearceafurile,covorul..tot in cale!!!Si ridea,evident,continuind cu joaca ei inocenta!!!HAHAHAHA!!!Acum pune-te mamy si spala,freaca podele..vreau sa vina MAMAAAAAAAAA!!![help] Va pupez Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum am scos de la spalat cuvertura,vad ca a iesit rahatul!Oricum,invatatura de minte,sa nu o mai las fara pampersi decit la iarba verde daca om iesi!![alcool] Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hallo! Hai cä azi avem zi insoritä! [bis] Si cel mai fain e cä azi am dormit mai mult! [bis] Acumulasem in ultima perioadä o obosealä fizicä si psihicä periculoasä! [:D] Acum, spuneti-mi si mie dacä e vreo deosebire intre folosirea substantivelor "tvätt" si "tvättning"; inseamnä acelasi lucru, in principiu, dar practica ce zice? Eu inclin sä aleg pe primul cand e vorba de rufe si pe celälalt in alte cazuri de ... "späläri" (a fructelor, a unei masini, etc.) Fetili cu esperientä ce zic? [;)] Stau toatä ziua cu urechile palnie [alcool] de am ajuns sä mä intreb dacä nu mi-au crescut deja urechile! Elena, deci Amelie a inceput sirul surprizelor! [;)] De acum sä vezi distractie! [alcool] Oricum faza si mai bine zis fata ta la descoperirea faptei sunt de memorat!![foto] Vä pup! Inima are ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste.(Blaise Pascal)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...