Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Suedia... noi nu barfim? (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Elena, pai de ce crezi ca lui kent ii place sa se uite la stirile de pe Antena1?? Se amuza si el de nebunia romanilor[:D], parca intra viata in casa cand ne uitam la emisiuni romanesti[:D]Preferam sa ne uitam la romani decat la stirile adormite de la suedezi!! Lilanda, dar ca sa vii in Suedia, nu ai nevoie de pasaport!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Idora Lilanda, dar ca sa vii in Suedia, nu ai nevoie de pasaport!!
Asta asa e, dar daca esti strain, chiar si din Uniunea Europeana, trebuie sa ai pasaportul asupra ta. Acum stiu ca este putin probabil sa ma opreasca politia pe strada si sa-mi ceara pasaportul...dar daca???[:D] Nu da bine la dosar, dupa aia!!![:D] Pe noi ne-au controlat odata nemtii, de pasaport, la granita cu Germania. Ce-i drept era noapte, ca ziua nu vad miscare pe la frontiera!!! Subscriu si eu la parerea ca buletinele de stiri sint editate prost la suedezi, ca le lipseste "chestia" aia care-ti strineste interesul, ca sa nu mai spun de montajele video. Am lucrat in bransa si am facut observatia asta unor colegi din Malmo la care ei mi-au replicat sec : "Stirile sint ceva serios, nu este show ca la americani!!!". Da' nici cu danezii nu mi-e rusine!!![:D] Sa inteleg ca vremea pe la voi e tot atit de infecta ca si aici??? 16 grade si vint turbat???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lilanda mamy,eu am fost si in Norvegia si in danemarca si nu mi-a cerut nimeni nimic,nici nu sint "granite",ca sa zic asa!!Dar te inteleg ca nu vrei sa risti,stiu ca danezii sint cam imputiti cu actele,aveam o prietena care s-a chinuit o gramada,statea in Malmö si avea prieten danez,si nu putea sa se vada cu el decit in Suedia!!Ma rog,ce sa le faci,tara lor,legile lor[alcool] Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Adela!!Chiar ma intrebam daca ati dat in cap la cei 82 de virusi mici si rai!!! Eu sint in circuri cu sclifosita mea mica..nu mi-l imprumuti pe radu de babysitter?[:D][:D][:D].Sa vada dinsul cum e cind urla fara motiv..vreo doozeci de minute!!Tin sa va anunt ca vineri ne ataca vreo 2 litri de palinca..va tin la curent!! Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ti l-as imprumuta cu placere...ca babysitter (n-ar fi rau daca am fi vecini),in seara asta nu se simte prea bine,il doare capu', da'stiu eu un leac [:D] Apropo de asta sa va zic o glumitza (se spune la persoana intai, e mai haioasa asa): "voi stiti, lucrez, cumparaturi, mancare, copil, seara abia apuc sa ma culc... si deseori cand Radu se apropie de mine, ma mangaie, ii spun intorcandu-ma intr-o rana "ma doare capul". Intr-o seara, dupa ce fusese cu baietii la o bere, vine acasa, eu ma fac ca dorm, il aud ca trebaluieste prin bucatarie, tac chitic... vine... si face incercari disperate de a-mi deschide gura... eu dupa o vreme : da' ce faci draga? el: vreau sa-ti dau un alvedon! eu: da' de ce, ca nu ma doare capul![:D]"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ADELA hahahahahah!!!pe mine ma doare capul de vreo 9 luni de zile,ca l-am exasperat pe consort!![alcool][:D]Mi-a placut rau faza cu alvedonul!!Ai omorit toti virusii,gata? Fetele s-au culcat deja?Odata cu..gainile?Hmmmmm Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-am culcat chiar o data cu gainile, dar fiu-meu a acaparat calculatorul si da-i pe messinger (cu ai lui prieteni) si intre timp eu am adormit uitandu-ma la nu stiu ce la tv (ca n-am reusit sa-i deschid gura lui Radu sa-i var un alvedon)[:)] Virusii s-au dus, sper sa nu vina altii; ati auzit ca au aparut primii virusi pe mobil? O sa-i vand poanta cu alvedonul lui Catalin [:D]si am sa mai caut si alte remedii [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...