Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Suedia... noi nu barfim? (2)


Recommended Posts

salutari la toate suedezele! sa stiti ca macar cu gandul am fost si io la petrecerea voastra. de cand a inceput fotbalul englezii isi agatza pe masini steagul angliei... ce ma distreaza pe mine este faptul ca majoritatea au masini de provenienta straina [:D] asa ca eu avand un saab mi-a venit cheful sa-mi atasez un steag suedez... doar ca n-am nici o sansa sa gasesc aici - deci intrebarea mea pentru voi este: se poarta si acolo fluturatul drapelului pe masini?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Adela[:D]Alvedonul ala isi face vreun efect?? Mie mi se pare apa de ploaie, mai bun antinevralgicul sau nurofenul nostru.Pentru febra e adevarat ca-i bun dar pentru dureri de cap nu mi se pare eficient. Nici eu nu m-am culcat deodata cu gainile dar ne-am uitat la 2 filme de pe cd si apoi am adormit!! Eu m-am apucat de ieri sa fac abdomene, ca nu se mai poate, ma apuca disperarea, ca trebuie sa mergem acasa in iulie si mi-e rusine sa ma prezint asa[:D] Voljena nu stiu daca astia-s pun steaguri pe masini dar eu pe aici n-am auzit nici o miscare ca ar fi campionatul european.Liniste totala!!Poate in orasele mari sa fie ceva!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa va pup! Eu am intrat in febra pregatirilor ca vin ai mei maine,trebuie facut curatenie,mancare,cumparaturi,vai de capul meu,basca am de[rufe][vase][spala].Pe beblusa am pacalit-o iar sa doarma in oroarea numita patutz[patut],dar sa vedem cit dureaza minunea. VA pup si mai trag un ochi pe aici Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by voljena
salutari la toate suedezele! sa stiti ca macar cu gandul am fost si io la petrecerea voastra. de cand a inceput fotbalul englezii isi agatza pe masini steagul angliei... ce ma distreaza pe mine este faptul ca majoritatea au masini de provenienta straina [:D] asa ca eu avand un saab mi-a venit cheful sa-mi atasez un steag suedez... doar ca n-am nici o sansa sa gasesc aici - deci intrebarea mea pentru voi este: se poarta si acolo fluturatul drapelului pe masini?
Päi si eu am fost numai cu gandul la petrecerea fetelor, din päcate! Asa cä gand la gand cu tine! [:D] Azi la serviciu de campionat se discuta de zor in pauze ... si culmea erau numai tipe in grup![:0] Cum eu chiar sunt pe dinafarä cu fotbalul am stat pe ... tushä! [ups] Masini, gälägie ... nu am auzit insä. Inima are ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste.(Blaise Pascal)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Rayuela
Hai sa va pup! Eu am intrat in febra pregatirilor ca vin ai mei maine,trebuie facut curatenie,mancare,cumparaturi,vai de capul meu,basca am de[rufe][vase][spala].Pe beblusa am pacalit-o iar sa doarma in oroarea numita patutz[patut],dar sa vedem cit dureaza minunea. VA pup si mai trag un ochi pe aici
Uff! Cred si eu cä e febrä mare! O simt si eu pe propria-mi piele ... eu nu stiu cum sä numär mai repede zilele panä la plecarea acasä! Bebelusä, ia vezi ce surprize ii mai faci lui mami...[;)] Cä tot e in febra curäteniei...[:o)] Inima are ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste.(Blaise Pascal)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salmida,sa speram ca nu ne face vreun pocinog taman acum,cind am frecat si podelele!![alcool] Si eu mai trag un ochi la meci,mai o rufa,mai un alaptat,vai de capul meu..ca sa nu mai zic ca am deschis si Despre copii..ca-s dependenta declarata acum,site-ul si tigara,bat-o vina! Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Rayuela
Salmida,sa speram ca nu ne face vreun pocinog taman acum,cind am frecat si podelele!![alcool] Si eu mai trag un ochi la meci,mai o rufa,mai un alaptat,vai de capul meu..ca sa nu mai zic ca am deschis si Despre copii..ca-s dependenta declarata acum,site-ul si tigara,bat-o vina!
Ia portie dublä de DC in loc de tigarä! [;)] [pk] Face mai bine la suflet decat face tigara plämanilor! [:p] [majoreta][majoreta][majoreta] [flo] Inima are ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste.(Blaise Pascal)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, va doresc un week-end placut. Nu scriu multe la si 20 min plecam spre Landvetter si apoi spre Helsinki. Inapoi duminica seara. Va pup si aveti grija de voi. Elena, distractie placuta si revedere placuta cu ai tai(ca de acum ai terminat cu smotruitul)! Catalin ar putea pastra ceva din tuica aia[:D] Asta da dependenta, taxiul asteapta, colegii trag de mine si eu va scriu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...