Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din Suedia... noi nu barfim? (2)


Recommended Posts

Buna ziua fetite dragute!! Eu ma trezesc in jur de ora 1300,depinde de cite mofturi face mademoiselle a mea noaptea.. Cit priveste gratarul,am stabilit deja ca eu cu Cata cumparam toate cele necesare de mincare,si impartim cheltuiala dupa.Cu bautura trebuie sa va descurcati,o sa dam si noi o bere,ca oameni sintem,dar daca aveti alte preferinte,veniti cu beutura in sacosa.Suna cam suedez si sincera sa fiu as vrea sa pot pune eu toate alea pe masa,ca la Romanica,dar stiti si voi cum e pe aici..nu prea ne permitem!! Andreea,vorbim si la telefon,o sa-ti scriu nr meu pe mesaj privat. Adela,sa nu uiti tuica aia ca intri la necaz[alcool][:D] VA pupic,ma duc prin oras cu fetita mea micuta draguta.Simbata face 2 luni!![bis]Nu-mi vine sa cred..ce trece timpul... Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ela mama, nu trebuie sa te scuzi,eu una nici nu ma gandeam altfel...stiu cum e, mai ales si cu un copilash mic.Ce ziceam eu, cu schnitzel si din astea erau glumitze...asa sunt eu, am un simt mai dezvoltat al umorului...Bineinteles ca onoram cu prezenta si in condittile de mai sus..sper ca ai inteles din nou, glumitza hehehhe 2 luni?e de o seama cu nepotzelul meu ,Darius.Mamica lui e Maluba pe forum.N-am apucat sa-l vad pana acum, dar o sa-l vedem in iulie. Adela fain ca impusti 2 iepuri deodata,eu numai 1![bang] Hai fetele, TREZIREA! [bum][bum][bum][bum]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

God morgon la aproape ora 14:00[:D] M-am trezit si eu pe la 13:30, ca m-am culcat f.tarziu azi dimineata:am facut ciorba de legume (mie noaptea imi place sa fac mancare)si m-am uitat si la 2 filme faine:Intolerable Cruelty si American Wedding.Voi vad ca le cam dormiti noaptea, ca n-am cu cine povesti de multe ori[:D] Ce fain era daca gaseam carne de mici, asa mi-e dor de niste mici la gratar afara[bang]V-am facut pofta??[:D]Am facut odata si aici: am cumparat carne de miel tocata si am amestecat-o cu carne tocata de porc, usturoi si condimente.N-au fost rai dar i-am facut in casa in tigaie in loc sa-i fac pe grátar pe balcon[bang]Si n-aveam nici mustar bun dar acum am din Romania. Julie si eu cred ca "var så god" e cel mai potrivit pentru "poftiti", poate nu-i chiar asa dar zic si eu!! Acum e timp fain, e soare, poate trag si eu o plimbare de vreo ora pe afara mai tarziu. Incerc sa ma las de fumat ca nu se mai poate, prea exagerez[hot].Ce ziceti, cum e daca folosesc snus?? E mai usor sa ma las??Am luat odata de curiozitate, de-ala cu gust de salmiak de-mi venea sa[vom]dar am auzit ca sunt si cu gust de capsuni, eucalipt si menta.Al meu foloseste de-ala cu salmiak si tot fumeaza[ups] asa ca nu vad nici o "afacere" in asta dar mai stiu inca 2 suedezi care s-au lasat de fumat din cauza ca au folosit snus.Voi ce ziceti?? Hai ca am o limbarnita azi cat pentru toata ziua[:D]Sper ca nu v-am innebunit prea mult de cap[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Idora,neata![:D] Si eu am incercat snus, in speranta ca ma voi lasa de fumat...a mers o ora...eu am luat din ala portionat,cu eucalipt.Al meu nu fumeaza, ia doar snus, dar bunica-su..tine-te bine..lua snus, fuma si punea plasturi din aia pentru fumat![bang][bang][bang] Mi-ai facut o pofta de mici de ...ma urc pe pereti!ar fi fost ceva daca ii aveam!Dar, nemultumitorului...stiti voi... Si eu o sa ma duc la o plimbarica , ca nu mai ploua...dar cine stie,ajung iar la colt...si...[bang][bang] inainte...[jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea se pare ca nu-i nici o "afacere" cu snusul[bang]dar o sa incerc si eu totusi de curiozitate dar nu cu salmiak[fuga] Mi-e cam lene sa ies afara dar daca nu o sa fac niste exercitii prin casa pe muzica, ca-i mai fain, ca trebuie sa mai slabesc, mi-e rusine sa plec acasa in iulie asa[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Idora,buna dimineata!![:D] Andreea,pe Maluba(Beatrice) o stiu bine,ca vorbeam cu ea la mamici de martie aprilie..heheh..cred ca o sa se amuze sa afle ca faci gratar cu rayuela de pe forum!! Fug repejor ca s-a trezit papusica..cit despre mici,putem face,de ce nu? Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce-i cu linistea asta pe aici?Ati dat cu nasucul de soare si ati iesit la[beach]?? Eu am fost sa-mi vopsesc parul la romanca aceea care m-a si tuns,insa desi am fost foarte multumita de tuns..cu vopsitul nu am facut mare afacere,m-a costat si o gramada de lovele[bang]si nici nu se vede mare diferenta [starwars]!! Acum am reusit sa-mi adorm papusica si dau o raita pe forum..doar doar apare cineva sa stam la taclale[pup]Mai devreme am avut si niscai probleme cu[(pc],dar acum merge. Pupici Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...