Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din Suedia... noi nu barfim? (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[/quote] Cat pe ce [:)] Al meu trage de pijamalele mele [;)], da' eu nu si nu! [/quote] Poate trage de ele si din alt motiv[:D] Noapte buna si som usor pentru toate fetele care n-au adormit inca[bis]dar si pentru cele care au adormit deja[:o)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor cucuietelor,numai doua vorbulite,ca ma duc la nani cu bebelusa,ca nu vrea sa doarma singurica. De vopsit m-am vopsit culoarea vintului turbat,adicatalea nu vad nici o diferenta fata de cum eram inainte,tot ca naiba arata![bang] Am tras cu ochiul la mamici de mai iunie si am citit ca GAbita a plecat ieri(pe 8) la spital sa-i provoace nasterea..Sa-i dorim un bebe sanatos[bb] si o recuparare usoara!![cri] Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetele! Apropo de par...eu am o problemutza..parul meu cade ceva de groaza...si cand nu e spalat..da radeti...parca se vede scalpul![bang][bang]Am inceput un tratament acum o luna cu Rogaine (e pentru cresterea parului)dar pare ca nu da rezultate prea multe..spune ca trebuie sa astept vreo 4 luni pana vad schimbarea..dar eu vreau ceva rapid si eficient.Stiti ceva?poate fi si naturist...eu am auzit ca ar fi bine cu ulei de masline si galbenus.Voi stiti si alte retete? Gabitzaiti doresc numai bine , tie si la bebele tau!sa vii si sa ne povestesti tot(in masura timpului disponibil). Am plecat acum la alergat,poate nu vine iar ploaia ca ieri... [jamaica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua!!Credeam ca va dau eu desteptarea,nu v-ar fi rusine!![:D][:D].Noroc cu Andreea ,ca e mai matinala!!Andreea draga,chair voriam sa te intreb,care MALUBA de pe forum e sora ta?Ca eu stiu o MALUBA(Beatrice) care a nascut in martie,dar cind i-am spus ca o sa fac gratar cu sora ei..mi-a spus ca ea nu are decit in frate [ups]!!Eu sint complet in ceata!! Mai scriu mai incolo un pic,s-a trezit frantzuzoaica mea mica Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea,cit priveste problema cu parul.Si sotul meu,catalin,are aceeasi problema.Eu am intrebat-o pe coafeza cam ce ar trebui sa faca si mi-a spus ca cel mai recomandabil este sa se tunda scurt,pentru ca radacina suporta mai greu povara unui fir lung,si de aceea se si regenereaza mai greu:Mie mi s-a parut plauzibila explicatia.Cit despre produse,habar-nu-am,dar poti intreba la Hälsokostbutiker,astea se ocupa cu produse naturiste. Pupici Elena[hippi] si pisicutza Amelie[copil] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La cine te-ai vopsit, Elena, la Aghi? Ca si eu stiam o romanca, unguroaica, de treaba...m-a tuns si pe mine o data... Asa as trage o fuga la voi la vara...dar nu stiu daca nu e prea mica Moti...In iarna ajungem sigur, dar mi-era pofta de o plimbare la Marstrand cu vaporul... Daca vin iti aduc eu leustean [:D] si varza murata pentru sarmale (ca si-asa de fiecare data car tot felul de prostii de genul asta de se crucesc cei de la aeroport cu ce bagaje ma duc)... Adina+ bebe Olivia Karla 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua si eu, ca m-am trezit de vreo 2 ore dar a venit al meu de la lucru si am mai stat cu el la povesti.Eu de azi incerc sa ma las de fumat.Mi-a luat snus cu gust de eucalipt, n-am fumat inca dar sunt putin cam nervoasa[:(!][neand]dar e ceva normal la inceput.Sa vedem daca o sa pot rezista[zz]Cafea n-o sa mai beau deloc, ca-mi trebuie tigara[jamaica].O sa incerc sa beau niste vin acum,asa fara sa fumez, sa vad daca pot, sa ma pilesc putin[alcool], poate-mi trec nervii[haibat] Stiti ce am descoperit bun si cred ca-i si produs nou:lapte batut cu aloe vera.Are gust bun, mie-mi place!![pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...